Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung Galaxy S9+ Brand Play Aktualizacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Google nie bez powodu wydaje co miesiąc biuletyny zabezpieczeń. Każdy producent to robi, Microsoft też wydaje poprawki do Windowsa, Apple do MacOS i iOS. Twierdzenie, że najlepiej nie instalować poprawnek zabezpieczeń to objaw totalnej głupoty.

Komentarz

Są poprawki i 'poprawki', niektóre mogą być funkcjonalne albo kosmetyczne a system bez nich i tak by działał.
      System w którym występuje krytyczne zagrożenie co miesiąc jest delikatnie mówiąc do d..
      Z tym że ja w te krytyczne zagrożenia nie wierzę, Google pewnie wydaje jakąś kosmetykę albo pierdoły do pulpitu tylko miłośnicy 'łatek zabezpieczeń' mają gorący temat: wyjdzie do mojego telefonu czy nie wyjdzie i czy mam go jako pierwszy na forum, zaraz o tym napiszę Przez następne 4 tygodnie mój telefon jest bezpieczny a potem znowu panika

Komentarz

@Giaur: tak bardzo cenisz zabezpieczenia a sam używasz w telefonie systemu który jest Unofficial, czyli takiego do którego nie przyznaje się ani Google ani producent telefonu. Uważasz że to bezpieczne ?
        Oczywiście opinia o autorach systemu a właściwie jego modyfikacji jest na necie i można mieć do nich większe czy mniejsze zaufanie. Niech każdy user sam zadecyduje.
        Ostatnio edytowany przez bst01; 19.01.2019, 15:15.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
          Są poprawki i 'poprawki', niektóre mogą być funkcjonalne albo kosmetyczne a system bez nich i tak by działał.
          System w którym występuje krytyczne zagrożenie co miesiąc jest delikatnie mówiąc do d..
          Z tym że ja w te krytyczne zagrożenia nie wierzę, Google pewnie wydaje jakąś kosmetykę albo pierdoły do pulpitu tylko miłośnicy 'łatek zabezpieczeń' mają gorący temat: wyjdzie do mojego telefonu czy nie wyjdzie i czy mam go jako pierwszy na forum, zaraz o tym napiszę Przez następne 4 tygodnie mój telefon jest bezpieczny a potem znowu panika
          Problem w tym, że nie grzeszysz mądrością w tym temacie. To nie jest kwestia wiary, bo Google dokładnie podaje, co poprawił: https://source.android.com/security/bulletin/

Więc nie trzeba wierzyć albo nie wierzyć, bo wszystko jest jasne i dokładnie opisane. Nie wierzyć to może ktoś, komu nie starcza inteligencji żeby się dowiedzieć prawdy.
          Ostatnio edytowany przez giaur; 19.01.2019, 19:45.

Komentarz

Właśnie próbowałem dowiedzieć się prawdy ukrytej pod tym linkiem i oto co się dowiedziałem:
            Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: andr bulletin security .png
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 9,9 KB
ID: 785089

Więc z konieczności dalej tkwię w nieświadomości. PS windoz jak zwykle działa w międzyczasie obejrzałem kilkadziesiąt innych www.

Nie wiem czy w całej swojej inteligencji zauważyłeś że ty też wierzysz, mianowicie w to co napiszą ci w biuletynie albo na innej www. Chyba że jesteś autorem kodu źródłowego Android v.9 i wszystkich kolejnych poprawek do niego, to wtedy dokładnie wiesz co tam zapakowano.
            To samo dotyczy tej przeróbki inaczej nieautoryzowanej kompilacji pt. Lineage OS która cię tak bardzo nakręca. To wersja nieautoryzowana czyli inaczej po twojemu bezpieczna.
            Jedyne zalety tej przeróbki to kolekcja atrakcyjnych tapet, widżetów, i pierdól na pulpit bo poza tym niczym nie różni się od orginału. No chyba że autorzy tego pracują w Google, mają dostęp do źródeł i wypuścili nieoficjalnie Android 9.3.0. Bo v.9.2.0 chyba już jest i jak zwykle jesteś do tyłu.

Komentarz

PS co właściwie znaczy na twoim ostatnim zrzucie ? Wyjaśnij niewiedzącym
              Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: poz porawek .png
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 13,0 KB
ID: 785090

Czy to znaczy że jedziesz na systemie którego poziom bezpieczeństwa jest z października 2016 ??

Komentarz

Panowie/Panie to nie jest temat na pogawędki o zabezpieczeniach systemu Android tylko o aktualizacjach S9+. Odwiedzający ten wątek chcą się dowiedzieć czegoś na temat aktualizacji S9+ a nie wasze pogaduchy.

Bez urazy ..... ale takie sprawy to na PW.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                  PS co właściwie znaczy na twoim ostatnim zrzucie ? Wyjaśnij niewiedzącym
                  [ATTACH=CONFIG]7256[/ATTACH]

Czy to znaczy że jedziesz na systemie którego poziom bezpieczeństwa jest z października 2016 ??
                  Ta data nie dotyczy systemu, tylko firmware producenta procesora i płyty głównej telefonu, w tym przypadku Qualcomma. Wszystkie telefony na tym SoC mają tą samą wersję, od Androida jest to zupełnie niezależne, tak samo jak i od producenta telefonu. To coś, jak BIOS komputera, poprawki Windowsa nijak się mają do wersji BIOS
                  Ostatnio edytowany przez giaur; 20.01.2019, 14:45.

Komentarz

Wczoraj zaktualizowałem S9+ do Pie 9.0 . Powiem tak , że po jednym dniu testowania moge stwierdzić : zmieniły się ikony , częściowo menu oraz tryb nocny ( rewelacja ). Bateria póki co na podobnym poziomie co 8.0 - chociaż trzeba poczekac , może się ułoży pod nowy system. Najważniejsze to rozmowy po LTE - szybkość wybierania numeru znacząco się poprawiła.
                    Brawo dla PLAY za szybką aktualizację ( na pozostałą trójkę operatorów ludzie psioczą bo nadal nie mają żadnego info planowanej aktualizacji ).

Komentarz

Radek z zespołem dobrze parameryzuje. Prężnie działa Play. Prężnie.

Komentarz

Działa prężnie jak nie wiem co ale może w zatrudnianiu do reklam naszych aktorów.Chwała im za to że wydali niedługo po XEO 9.0 Pie , bo inaczej byli by na ostatnim miejscu tej kolejki i było by nie wesoło

Mnie telefon działa idealnie i nie potrzebuje tego jak mówisz" Radek z zespołem dobrze parameryzuje " ahh szkoda gadać

Komentarz

Po dłużej przerwie Play wydał aktualizacje około 350 mb z łatkami zabezpieczeń na Luty 2019. Lepiej z Lutego niż wcale

https://www.sammobile.com/firmwares/...U2CSB9/262095/

Komentarz

Od 3 dni już są poprawki z marca, więc nie jest tak źle Spośród W4 to PLAY najszybciej wypuszcza aktualizacje.

Komentarz

Dziś obejrzałem sobie filmik nagrany przez Pana Gruszkę i Pana Radka jak to ładnie mówią o tym że nie ma opóźnień ( max tydzień w stosunku to oryginalnego softu) jeśli chodzi o aktualizacje do telefonów i to jak soft działa pięknie tylko z brand Play. I wyszło już nie prawda bo zawsze były opóźnienia i to większe niż miesiąc a teraz np: w Samsungu Galaxy S9+ już sięga 2 miesiące , gdzie już co po nie którzy mają z czerwca bo z mają to wszyscy mają. Także wszystko pięknie brzmi przed kamerami a w rzeczywistości jest inaczej. Play miał zawsze opóźnienia w stosunku do oryginału i te wypowiedzi przed kamerami tego nie zmienią że jest wszystko ok Co do czy można usuwać brand operatora czy nie nie będę tego komentował co mówi Pan Radek, bo rzeczywistość jest inna

Pozdrawiam

https://blogplay.pl/2019/05/czy-mozn...oft-operatora/

Komentarz

Zarzucasz Radkowi kłamstwo? Wyraźnie było powiedziane - nie ma opóźnień. Zrozum to.
                                Ostatnio edytowany przez giaur; 29.05.2019, 13:49.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X