Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung J5 2017 - Oreo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Proszę nie pisać nieprawdy. Rzecznik Samsunga był pytany o to i wypowiedział się jasno: zdjęcie brandu unieważnia gwarancję.
    Play nie ma nic do GWARANCJI!!! Nie jest on gwarantem. Jest nim firma Samsung. Więc kto tu wprowadza w błąd? Czyżby Play otwarło swój serwis i serwisują telefony??? Z Play masz tylko rękojmię. TYLKO!

- - - Updated - - -

Aha, czyli ty lepiej wiesz niż producent? Bo jakoś wątpię w to.
    A tu nagle piszesz o producencie. To Play się wypowiedział czy producent? Bo już się gubisz we własnych bzdurach które wypisujesz.

Komentarz

Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
      Play nie ma nic do GWARANCJI!!! Nie jest on gwarantem. Jest nim firma Samsung. Więc kto tu wprowadza w błąd? Czyżby Play otwarło swój serwis i serwisują telefony??? Z Play masz tylko rękojmię. TYLKO!

- - - Updated - - -

A tu nagle piszesz o producencie. To Play się wypowiedział czy producent? Bo już się gubisz we własnych bzdurach które wypisujesz.
      To wypowiedział się producent, ustami swojego rzecznika.

Komentarz

OMG jakiś Ty tępy... Co ma rzecznik Play do Samsunga? Dwie różne firny. Play jest tylko sprzedawcą jak Media Markt,EURO RTV AGD itp. Jeszcze raz Ci powtarzam że gwarantem jest TYLKO Samsung czyli PRODUCENT urządzenia a nie sprzedawca. Koniec kropka. Nic więcej tutaj dodawac nie trzeba. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrozumieć to radzę powtórzyć naukę,najlepiej od podstawówki
        Kolejna sprawa jest taka,że jeżeli byłoby coś na rzeczy to Samsung nie wgrywałby oryginalnego softu w swoich serwisach i nie przyjmowalby na gwarancji telefonów bez brandu. A jest tak że robi to bez problemu.
        Ostatnio edytowany przez Rybus85; 11.12.2018, 12:56.

Komentarz

OMG jakiś Ty tępy... Co ma rzecznik Play do Samsunga? Dwie różne firny. Play jest tylko sprzedawcą jak Media Markt,EURO RTV AGD itp. Jeszcze raz Ci powtarzam że gwarantem jest TYLKO Samsung czyli PRODUCENT urządzenia a nie sprzedawca. Koniec kropka. Nic więcej tutaj dodawac nie trzeba. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrozumieć to radzę powtórzyć naukę,najlepiej od podstawówki
          Kolejna sprawa jest taka,że jeżeli byłoby coś na rzeczy to Samsung nie wgrywałby oryginalnego softu w swoich serwisach i nie przyjmowalby na gwarancji telefonów bez brandu. A jest tak że robi to bez problemu.
          Ogarnij się człowieku. To mówił rzecznik firmy Samsung, a nie rzecznik Play.

Komentarz

Jakoś nigdzie nie ma takiej wypowiedzi Za to wypowiedzi ludzi z Play tak. A to dwie różne bajki. Play będzie wciskał każdą bzdurę.

Komentarz

Jakoś nigdzie nie ma takiej wypowiedzi Za to wypowiedzi ludzi z Play tak. A to dwie różne bajki. Play będzie wciskał każdą bzdurę.
              Bardzo się mylisz, wypowiedzi rzecznika Samsunga są jak najbardziej, np tutaj: https://mobile.twitter.com/SamsungPo...1544701953?p=v

Mam apel do ciebie - jeśliś się nie znasz, to nie wprowadzaj może ludzi w błąd?

Komentarz

Bardzo się mylisz, wypowiedzi rzecznika Samsunga są jak najbardziej, np tutaj: https://mobile.twitter.com/SamsungPo...1544701953?p=v

Mam apel do ciebie - jeśliś się nie znasz, to nie wprowadzaj może ludzi w błąd?
                Nie wdawajcie się z Giaur w dyskusje bo szkoda waszego zdrowia i nerwów, ten gościu tak już ma , lubi pisać co mu się podoba i przy okazji wprowadza wszystkich w błąd i ma ma z tego radość

Wszyscy wiemy jak podchodzi Samsung do tematu zdejmowania brand ze swoich telefonów i że nie ma z tym żadnych problemów.Reszta producentów powinna brać przykład z Samsunga jak sie podchodzi do tego tematu i jak nie robić problemów użytkownikom swoich telefonów

Komentarz

Tam jest mowa o NIELEGALNEJ ingerencji w soft. Skoro robi Ci to serwis to jak może być to nielegalne? Idąc do jakiegokolwiek serwisu płacisz około 80 zł i LEGALNIE masz czysty soft bez utraty gwarancji. Kolejna sprawa to wklejasz jakiś antyk sprzed prawie 6 lat, który wygląda jakbyś znalazł pierwsze lepsze byleby podparło Twoje ledwo kupy trzymające się tezy. Dawno temu i już pewnie nieaktualne. No i nie ma ani słowa o zdejmowaniu brandu operatora. Więc powtórzę. Do podstawówki i powtórzyć czytanie ze zrozumieniem
                  Mam nadzieję że nikt tutaj ani nigdzie nie bierze Cię na poważnie...

Komentarz

Lepiej nie można było tego napisać a jak nie rozumie nadal Giaur to faktycznie powtórzyć i czytać do skutku aż zrozumiesz Giaur

Komentarz

W ogóle nie czytacie ze zrozumieniem. Jest tam jasna opinia rzecznika prasowego firmy Samsung. Nielegalnym jest zdejmowanie brandu. To fakty.

Komentarz

A GDZIE TAM MASZ COKOLWIEK O ZDEJMOWANIU BRANDU?!?! Jest napisane WYRAŹNIE o zmianie softu. Skoro zrobią Ci to w serwisie to tracisz gwarancję wgrywając u nich oryginalny soft? Poważny jesteś?
                        Powtórzę jeszcze raz. Wyjdź z piwnicy do ludzi,wróć się do szkoły i powtórz czytanie ze zrozumieniem.

Komentarz

W ogóle nie czytacie ze zrozumieniem. Jest tam jasna opinia rzecznika prasowego firmy Samsung. Nielegalnym jest zdejmowanie brandu. To fakty.
                          Koledzy z forum dobrze ci piszą tylko ty nie trybisz kolego za bardzo nie wiesz na czym polega określenie nielegalna ingerencja w oprogramowanie to ci muszę wytłumaczyć
                          Nielegalna ingerencja w oprogramowanie to jakbyś sam zdejmował brand Play lub poszedł do serwisu nieautoryzowanego czyli nie mającego umowy z Samsungiem np taki komis GSM więc to tobie radzę czytaj ze zrozumieniem lub nie używaj słów których nie ogarnia twoja głowa ps na koniec krótki opis zdejmowania brandu Play legalnie idziemy do każdego autoryzowanego serwisu Samsunga w Polsce i zdejmują nam brand Play bo brand Play to tylko reklama sieci a nie podzespoły bez których urządzenia działać nie będą to jest tylko rękojmia a nie gwarancja masz przykład mój zdjalem brand Play zadzwoniłem do Motoroli poinformowałem o tym producenta i co mi kazali zrobić z gwarancją? Zostawić bo jest ważna także elo elo pięć dwa zero xd

Komentarz

Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
                            brand Play to tylko reklama sieci
                            Znów mijasz się z prawdą. Brand Play to przede wszystkim parametryzacja modemu, co zapewnia gwarancję poprawności działania usług Play na telefonie. Bo jest certyfikacja Play. Tym właśnie zajmuje się zespół Radka.

Komentarz

Znów mijasz się z prawdą. Brand Play to przede wszystkim parametryzacja modemu, co zapewnia gwarancję poprawności działania usług Play na telefonie. Bo jest certyfikacja Play. Tym właśnie zajmuje się zespół Radka.
                              A telefon działa jakoś dużo lepiej bez brandu I gdzie tu logika? ostaje więcej RAMu,działają wszystkie funkcje jak np VoLTE itd. I co najważniejsze mamy aktualne poprawki zabezpieczeń z aktualizacjami.

Komentarz

A co ja mam powiedzieć mam telefon z brand playa a nie korzystam wogóle z tej sieci mam numer uwkonkurencyjnej firmie a mimo tego telefon dobrze mi działa. A jestem ciekawy czy wogóle oni paramteryzuja czy tylko wrzucają Rom ze swoimi śmieciami. Swoją drogą co robimy nie legalnego jak zmieniamy oprogramowanie na oficjalne przecież nie łamiemy w ten sposób gwarancji a tak swoją drogą producent nie daje nam gwarancji na system a daje on ją na dane urzadzenie. I proszę giaur wskaż mi w warunkach gwarancji taki zapis który reguluje te kwestie. I nie dziwny się że Apple blokuje możliwość wgrywania brandu operatorskie go Apple robi akurat to tylko i wyłącznie dla naszego dobra i żebyśmy nie narzekali na problemy z aktualizacjami ios.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X