Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samung Galaxy A8 2018

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    @giaur
    Wiem, że lubisz sobie pożartować z Play, wszyscy znamy Twoją ciętą ironię (parametryzacja modemu i inne perełki), nie marnuj talentu na docinki i obrażanie innych.

Temat wbrew pozorom jest dość ważny. Ja właśnie odradziłam osobie z rodziny Galaxy A8 2018 od różowych mimo korzystnej ceny, jedno to soft brandowany, którego nie da się zdjąć tak, by nie być stratnym, drugie to fakt, że potem ciężko sprzedać na rynku wtórnym jak się znudzi albo będzie taka potrzeba z innych względów.

Odwalasz kawał dobrej roboty, tylko, że robisz to za Play, a ktoś chyba tam jest odpowiedzialny za ten odcinek i pewnie bierze za to pieniądze.
    Racja to tylko źle świadczy o ludziach którzy za to odpowiadają bo to skandal żeby co miesiąc prosić Play o coś co powinni sami załatwiać smutna sieć fioletowy operator zatrudnia ludzi którzy mają wy****** na klientów i to nie chodzi o same Aktualizację lecz inne działy też nawalają sam się o tym przekonałem nie raz ani dwa byłem olewany no ale ja nie odpuszczam i znam temat smartfonów i systemu Android oraz Aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa lubię ten temat technologii

Komentarz

@giaur post został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum.
      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

@Łuki nie bój się. Play zatrudnia Radka, on dba o jakość brandu.

Komentarz

Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
          Dobrze wiedzieć, bo rękojmia jest w wielu przypadkach znacznie korzystniejsza niż gwarancja. Kolejny argument za tym, żeby u operatora brać tylko czysty abonament, a telefon kupić w normalnym sklepie.
          Nie twierdzę że tak nie jest że rękojmia nie jest czymś przydatnym ale w moim przypadku nie długo kończy się gwarancja także teraz to już bez znaczenia ale dla tych co mają nowe sztuki telefonów to ma sens. Tylko to jest rękojmia od operatora a jak jest kupowany po za salonem to tylko gwarancja producenta ale to każdy wie pewnie

Komentarz

Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
            Racja to tylko źle świadczy o ludziach którzy za to odpowiadają bo to skandal żeby co miesiąc prosić Play o coś co powinni sami załatwiać smutna sieć fioletowy operator zatrudnia ludzi którzy mają wy****** na klientów i to nie chodzi o same Aktualizację lecz inne działy też nawalają sam się o tym przekonałem nie raz ani dwa byłem olewany no ale ja nie odpuszczam i znam temat smartfonów i systemu Android oraz Aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa lubię ten temat technologii
            Dorotea dobrze napisane ktoś bierze za to kasę i nie wypełnia tego czego jest stworzony ,i jak to mówią co tu zrobić żeby się nie narobić i o jest tego przykład. Kasa się zgadza ale towar nie mam na myśli aktualizacje lub łatki zabezpieczeń

Komentarz

Zakładam, że mówisz o Radku. Skąd masz informację o tym, że Radek bierze kasę za nic?

Komentarz

Ja nic nie mowie a sam Radek tam nie działa tylko jakaś grupa ludzi. Ogólnie Giaur wszędzie gdzie jest temat gadasz te swoje wypociny o Radku. Nie nudzi Cie to już ??? Daj nam spokój już bo nic nie wiesz a mądrujesz jak by Radek był twoim kolegą z realu

Ferie sie zbliżają wyjedź sobie gdzieś a my sobie odpoczniemy sobie od Ciebie

Komentarz

Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
                  Ja nic nie mowie a sam Radek tam nie działa tylko jakaś grupa ludzi. Ogólnie Giaur wszędzie gdzie jest temat gadasz te swoje wypociny o Radku. Nie nudzi Cie to już ??? Daj nam spokój już bo nic nie wiesz a mądrujesz jak by Radek był twoim kolegą z realu

Ferie sie zbliżają wyjedź sobie gdzieś a my sobie odpoczniemy sobie od Ciebie
                  Racja

Komentarz

Giaur to lubi mieszać ludziom w głowach a sam nie daje przykładu w postaci używania brandu Play

Komentarz

Trochę czasu już minęło. Ma ktoś jakieś info kiedy można spodziewać się tego modelu w ofercie?

Komentarz

Tylko w T-mobile jest w ofercie póki co , a może jest jakaś wyłączność na parę miesięcy???
                        Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 19.02.2018, 12:33.

Komentarz

Witam. Dzisiaj byłem w salonie zapytać o Samsunga A8 2018 kiedy dostepny w ofercie. Tak naprawde nic nie dowiedzialem sie kazali mi sprawdzać strone internetowa. Na infolini tez powiedzieli mi tyle ze w najbliższych dniach nie ma go w przyszłych dostawach.
                          Pozdrawiam

Komentarz

Czy już ktoś wie coś wiecej ? Bo juz marzec za pasem a nadal brak Samsunga w ofercie?

Komentarz

Czas mija a ludzie czekają, bo średniak bardzo fajny. Czyli dalej nie wiadomo ile jeszcze mamy czekać?

Komentarz

Radek musi dać zielone światło. Parametryzacja modemu, mówi wam to coś?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X