Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Aktualizacja samsung a5 2017

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Aktualizacja samsung a5 2017

Witam .
    Chciałem się zapytać czy wiado o coś już na temat aktualizacji do androida 7.0 ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Na ten moment widzę, że nie ma jeszcze wersji no brand dla Polski a nawet innych krajów więc nie jestem Ci w stanie pomóc w tej kwestii.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

XEO już jest kiedy brand

Komentarz

Musimy pewnie poczekać z jakie 7 miesięcy aż specjaliści z Play zrobią bu hahah

Wysłane z mojego S7 EDGE przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Klapa na giełdzie to pewnie kasy na soft brand brak bo jak można nie wiedzieć.Przecież nie pierwszy raz to robią.

Komentarz

Tak ciężko się określić

Komentarz

Dajcie pracować specjalistom Play. Wymagana jest parametryzacja modemu. Ważna sprawa.

Komentarz

Rzeczywiście specjaliści że nie można się określić tak jakby to pierwszy raz robili.Wdać w jakim poważaniu mają swoich klientów.

Komentarz

Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
                  Rzeczywiście specjaliści że nie można się określić tak jakby to pierwszy raz robili.Wdać w jakim poważaniu mają swoich klientów.
                  Dlaczego obrażasz ciężko pracujących, pracujących dla twojego dobra wybitnych specjalistów? Z tego co mi wiadomo, dział parametryzacji działa w Play bardzo prężnie!
                  Ostatnio edytowany przez giaur; 01.09.2017, 14:54.

Komentarz

Nie znam takiego działu w Firmie.
                    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Aktualizacja samsung a5 2017

Odpowiedź z play przynajmniej coś.
                      Ostatnio edytowany przez jahu; 02.09.2017, 23:02. Powód: Usunięcie załącznika ze względu na dane konsultanta

Komentarz

T-Mobile PL właśnie wypuścił Nougata dla swoich a5 2017.

Komentarz

Składam doniesienie do rzecznika praw konsumenta mające na celu wyegzekwowania należnych aktualizacji oraz to że narażają klientów na ataki ze względu na ich brak pomimo już oficjalnie wydanej.

Komentarz

W Play już drżą ze strachu. Chyba tym postem zachwiałeś Playem w posadach. Podobno pan Marcin Gruszka od rana chodzi jak struty i nawet zapomniał ogolić sie rano jak przyszedł. A teraz chodzi po korytarzach ze wzrokiem wbitym w ziemię
                            Ostatnio edytowany przez giaur; 08.09.2017, 10:11.

Komentarz

Lata mi to czy ktoś się boi i nikogo nie staszę ******** obowiązkiem jest udostępnianie aktualizacji w końcu płacimy abonamenty i jakieś minimum się należy a nie mieć ludzi w ***** i nawet krótkiej informacji udzielić.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X