Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Aktualizacja samsung a5 2017

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
    ******** obowiązkiem jest udostępnianie aktualizacji
    Nie, nie jest to żadnym obowiązkiem.

Zamieszczone przez marceli6 Zobacz posta
    w końcu płacimy abonamenty i jakieś minimum się należy
    To co ci się należy, to masz opisano w umowie, którą podpisałeś. Wszelako, o aktualizacjach w tejże umowie nie ma mowy. Więc, aktualizacje ci sie nie należą.

Komentarz

Jak byś nie wiedział aktualizację wydaje producent dla danego modelu w tym wypadku A5 2017 która została udostępniona,a że play dodaje śmieci które i tak można odinstalować niech dodaje obowiązek jest udostępnić i nie mów co muszą a co nie.Ale poczekam na odpowiedź od rzecznika praw konsumenta i wtedy będziesz mógł komentować @giaur.Następny lizodup operatora.

Komentarz

Play nie ma obowiązku dostarczać ci aktualizacji. I przypominam ci także, że zdjęcie brandu to utrata gwarancji, o tym jasno wypowiadał się rzecznik Samsunga.

Komentarz

Ja nie zdejmuje brandu nic o tym nie piszę czekam cierpliwie a gwarancja to moja rzecz swoją drogą przytocz słowa rzecznika czy aktualizacja się należy czy nie jestem ciekaw czy smartfon ma mieć najnowsze dostępne oprogramowanie czy nie.Poszukaj i przytoczę.

Komentarz

Aktualizacja A5 2017

Witam wszystkich, pisałem zgłoszenie do play z zapytaniem o aktualizacje i właśnie otrzymałem odpowiedz:

"Szanowny Panie,
            Dziękuję za przesłane zgłoszenie.

Kontaktowałam się z działem zajmującym rozwojem urządzeń.

Informuję, że aktualizacja androida 7.0 nougat lub 7.1 nougat nastąpi w ciągu 10 dni."

Pozostało nam cierpliwie czekać, pozdrawiam.

Komentarz

Zamieszczone przez Stawros Zobacz posta
              Witam wszystkich, pisałem zgłoszenie do play z zapytaniem o aktualizacje i właśnie otrzymałem odpowiedz:

"Szanowny Panie,
              Dziękuję za przesłane zgłoszenie.

Kontaktowałam się z działem zajmującym rozwojem urządzeń.

Informuję, że aktualizacja androida 7.0 nougat lub 7.1 nougat nastąpi w ciągu 10 dni."

Pozostało nam cierpliwie czekać, pozdrawiam.
              Nougat to system sprzed roku. Ja dawno już śmigam na Androidzie 8.0 Oreo. Lepszy, szybszy i bezpieczniejszy od Nougata. Co to za wielka heca, że co, dostaniecie system wydany rok temu? Roczny poślizg was kręci?

Komentarz

Czyli co, olać tą aktualizację i pisać o 8.0 ? Będzie za niecały rok.

Komentarz

U mnie już się pojawiła aktualizacja. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Screenshot_20170914-090833.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 39,9 KB
ID: 784250

Komentarz

@giaur jak umiesz to zainstaluj sobie 10 jak znajdziesz nikogo to nie obchodzi.Dużo osób czekało na nugata który się należy do dedykowanych urządzeń i dobrze że Play już wydał lecz powinien się wstępnie określić i całego zamieszania by nie było.

Komentarz

Nougat już śmierdzi starociem. Wiele rzeczy poprawiono w Oreo. Nougat i to jeszcze nawet nie 7.1, tylko 7.0. To śmieszne

Komentarz

@giaur daj już spokój z tego typu przytykami. Na ten telefon jest to najnowszy soft jaki przewoduje producent.
                        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez Mateusz1998 Zobacz posta
                          U mnie już się pojawiła aktualizacja. [ATTACH=CONFIG]5868[/ATTACH]
                          U mnie również pojawiła się aktualizacja po ręcznym wyszukaniu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Screenshot_20170915-074323.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 36,3 KB
ID: 784257

Komentarz

W sobotę przyszła kosmetyczna aktualizacja do 7ki dla A5 2017 ważąca ok 50 MB. I mam pytanie: Dlaczego u kogoś w internecie poprawki były datowane na 1 października 2017, a w wersji dla Playa wciąż obowiązują poprawki na 1 sierpnia 2017? Wytłumaczy mi ktoś to logicznie? Dodam, że po głównej aktualizacji do 7ki też poprawki były na dzień 1 sierpnia 2017.

Komentarz

Słuchajcie. Po zainstalowaniu andka 7 znikneła mi bardzo przydatna opcja tzn. pokazywanie przewidywanego czasu pozostałego do naładowania baterii. Czy wszystkim zniknęła ta opcja, która była w androidzie 6 na tym modelu?

Komentarz

Witam.

Czy coś wiadomo o aktualizacji z Play do tego modelu? XEO ma już aktualizację z poprawkami bezpieczeństwa 1 luty 2018 A520FXXU4BRB1, a Play nadal się ociąga i ma najstarszą dostępną wersję jeszcze z listopada A520FXXS2BQIJ z poprawkami bezpieczeństwa z października 2017. O aktualizacji do Oreo to nawet w brandzie Play nie marzę, bo nim się "specjaliści" zbiorą to się wsparcie tego telefonu skończy. Co jak co, ale poprawki bezpieczeństwa na telefonie, w którym ma się aplikacje bankowe są dość ważne.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X