Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung galaxy A5 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon Samsung galaxy A5 2016

Mam pytanie czy wyszła już aktualizacja na Samsunga Galaxy A5 2016 do 6.0.1 ???

Niebrandowany dostał 30.08.2016 . Kiedy wyjdzie wersja brandowana niestety nie wiem.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Aha rozumiem pytam się bo wziąłem od państwa właśnie ten model nie dawno i z aktualizował do 5.1.1 i stąd moje pytanie o wersje 6.0

Komentarz

Póki co żaden z operatorów nie na wersji brandowanej.

Komentarz

Rozumiem że Play pokaże klasę i jako pierwszy wypuści aktualizacje do 6.0 a tak w ogóle ktoś już ma 6.0 z po za sieci jestem ciekaw jakie zmiany zaszły ???

Komentarz

u innych operatorów już zaktualizowane, kiedy Play wypuści aktualizację?

Komentarz

Czyli Play nie będzie pierwszy szkoda ale to nic nowego skoro Samsung galaxy S6 nie ma aktualizacji to dlaczego miała by mieć A2106. w jakiej sieci są już aktualizacje do 6.0 marcintomczyk90 ?

Komentarz

Orange ma na pewno, android 6.0.1

Komentarz

hhmmm czyli w Play na końcu pewnie a co by się nie zapytał to i tak nikt nic nie wie i po co te brandowane telefony skoro tyle play ma z nimi kłopotu wszyscy mogą mieć tzn operatorzy a Play nie widocznie mniej płacą za tą usługę i stąd tyle to trwa.Kolega ma w T- m...i jest nie brandowany czysty telefon i też ma już 6.0.1 może kiedyś i Play wycofa się z tego

Komentarz

czy debrandowanie telefonu w Play wiążę się ze utratą gwarancji? piankę można pobrać od producenta telefonu. podobno root w niektórych serwisach nie jest problemem do uwzględnienia gwarancji.

Komentarz

Wg stanowiska firmy Samsung, tak.
                      http://androidnow.pl/rzecznik-samsun...-poprzez-odin/
                      Zmiana oprogramowania może nastąpić w Serwisie. Samodzielnie jest ingerencją w oprogramowanie układowe.
                      Wszystko jak wspomniałeś jest zależne od serwisu.

Komentarz

Sam by przeprogramował na nie brandowany hmmm przejdę się do serwisu z zapytaniem w tej właśnie sprawie jak to się ma

Komentarz

Wiadomo coś na temat aktualizacji? Kupując sprzęt i posiadając informację producenta o aktualizacji liczyłem, że i mój telefon niedługo ją dostanie, a sytuacja która ma miejsce sprawia, że dzięki naszemu operatorowi urządzenie nie może być lepiej wykorzystywane.
                          Źle to wygląda w oczach użytkowników, kiedy muszą się dopraszać o oprogramowanie, bo wynika z tego, że są olewani i jeśli nie kupią S6 to nie warto się nimi już interesować.

Komentarz

@Radek90 ten telefon dostał 30.08.2016 aktualizację w wersji no brand. Więc proszę nie przesadzaj z tym olewaniem. Nie dostajemy na forum informacji o terminach aktualizacji ale na pewno trzeba będzie się jeszcze troszkę uzbroić w cierpliwość.

Komentarz

@Jahu, chyba mnie nie zrozumiałeś. Olewani jesteśmy nie przez producenta a przez operatora. Jeśli wgram no brand na własną rękę to jest to nieautoryzowana modyfikacja oprogramowania i tracę gwarancję. Jak więc inaczej można nazwać taki stan rzeczy kiedy 6.0 jest, ale musimy czekać i to wcale nie krótko na dodanie loga Play i paru apek. To właśnie nazywam olewaniem. Może się mylę, może jest to baaaardzo czasochłonne, ale wszystkie inne polskie sieci mają już brandy i to nie od wczoraj.

Pozdrawiam
                              Ostatnio edytowany przez Radek90; 26.09.2016, 07:23.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X