Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung galaxy A5 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Orange: 27.08.2016
    T-Mobile: 18.09.2016
    Plus: 04.10.2016

Daty w których aktualizacja była już dostępna. Trzeba czekać miejmy nadzieję że aktualizacja będzie dopracowana i nie będzie problemów.

Komentarz

Czyli jesteśmy bliżej niż dalej no teraz czekamy na Play mam nadzieje że jeszcze w tym roku dostaniemy 6.0.1

Komentarz

dzisiaj instaluję 6.0.1 przez ODIN, zawsze można wrócić do brandu, kiedy trzeba będzie oddać na gwarancję, a tak to będę miał normalną aktualizację prosto od Samsunga. pozdrawiam

Komentarz

Obserwując tempo w jakim Play wprowadza aktualizacje do telefonów bardziej bym obstawiał, że aktualizacja do A5 będzie na początku 2017 roku, lub nawet w połowie 2017 roku. Szkoda to nawet komentować.

Komentarz

po aktualizacji do 6.0.1 ( jeśli będzie xD ) to dobrze zrobić Hard Reset telefonu.

Komentarz

Już nawet starsza A5 doczekała się androida 6.0 ...

Komentarz

Otrzymałem informacje ze dziś została wypuszczona aktualizacja jest ona udostępniana sukcesywnie na telefonach klientów do około tygodnia powinna być dostępna u wszystkich.
                >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
                  Otrzymałem informacje ze dziś została wypuszczona aktualizacja jest ona udostępniana sukcesywnie na telefonach klientów do około tygodnia powinna być dostępna u wszystkich.
                  Jahu mówisz o starej A5?

Komentarz

O nowej taką informację wczoraj uzyskałem.

Komentarz

No to super teraz wypada czekać aż się pojawi teraz jestem ciekaw czy już ktoś ma od play 6.0.1
                      Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 19.10.2016, 15:42.

Komentarz

http://www.sammobile.com/firmwares/d.../SM-A510F/PRT/ chyba jednak chodziło o starą A5 dla nowej dalej info, że nie dostała nowego androida

Komentarz

Wiem, że nie ma na wykazie ale do końca października powinien się pojawić na wszystkich telefonach. Dopytywałem czy chodzi o nowy dostałem potwierdzenie że tak. Tak więc jeszcze troszkę cierpliwości i powinien się pokazać.

Komentarz

Bez sensu. Miesiąc temu przedłużałem umowę właśnie z tym telefonem. Byłem niemal pewny, że Android 6 będzie wraz z nim na pokładzie. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi, jak i o tym, że to sam Operator tak dennie podchodzi do branda - decyduję się na skorzystanie z przywileja na rozwiązanie umowy w ciągu 30 dni. Sam Moderator tego forum zamydla wszystkim oczu twierdząc kilka dni temu, że do tygodnia wszystkie te telefony otrzymają aktualizację, gdyż uzyskał taką informację, a po kilku dniach zapewnia, że ta będzie do końca miesiąca, czyli jeszcze kilka dni później niż przy pierwszej podanej informacji.

Może ktoś potwierdzi wraz ze screenem, że już aktualizację otrzymał?
                            Ostatnio edytowany przez devilek; 24.10.2016, 08:18.

Komentarz

@devilek ale że ten tydzień to prawie koniec października to już nie zauważyłeś?

Komentarz

Jak ludzie mają 6.0.1 to inną drogą niż z Play a co do końca Października zostało już nie wiele także czekam i mam nadzieje że Play dotrzyma słowa i wyjdzie do końca miesiąca aktualizacja na a5 2016
                                Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 24.10.2016, 10:44.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X