Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung galaxy A5 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

@Radek90 zawsze trzeba było chwilę czekać na brand po wydaniu wersji no brand. Jeżeli według Ciebie nie ma innej sieci w PL niż T-Mobile to masz rację. Weryfikowałem to kiedyś i pisałem, że z operatorów tylko T-Mobile dostał aktualizację. Ale lepiej napisać, że wszyscy dostali poza Play?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez Radek90 Zobacz posta
      Jak więc inaczej można nazwać taki stan rzeczy kiedy 6.0 jest, ale musimy czekać i to wcale nie krótko na dodanie loga Play i paru apek. To właśnie nazywam olewaniem
      Mylisz się i to bardzo. Jest jeszcze np parametryzacja modemu, bardzo ważna rzecz.

Komentarz

J5 2016 już ma androida 6.0.1 w plusie ciekawe kiedy a5 2016 dostanie 6.0.1 w play

Komentarz

J5 2016 wyszedł z takim androidem więc z tego co widzę w każdej sieci jest 6.0.1

Komentarz

Jeżeli według Ciebie nie ma innej sieci w PL niż T-Mobile to masz rację. Weryfikowałem to kiedyś i pisałem, że z operatorów tylko T-Mobile dostał aktualizację. Ale lepiej napisać, że wszyscy dostali poza Play?
            Takie info znalazłem na forum samsunga. Jeśli jest inaczej to znaczy, że się myliłem i przepraszam.

Swoją drogą ta "parametryzacja modemu", o co chodzi. Czy no-brand nie będzie obsługiwał modemu tam samo wydajnie? Trzeba przerabiać antka, żeby chodził poprawnie w zależności od sieci?

Komentarz

może lepiej zadać pytanie: czy w ogóle Play udostępni wersję androida 6 na A5 2016?

Komentarz

Skoro 13.09.2016 w t-mobile dostał do 6.0.1 to jest nadzieja że i w Play dostanie a5 2016

Komentarz

Kiedy będzie Andorid 6,0 dla Samsunga A5 2016, inni operatorzy już mają. Czy po raz kolejny Play będzie sto lat za innymi. Czy może tym razem będzie pozytywne zaskoczenie. Ile czasu po innych potrzebuje Play na aktualizowanie swojego brendowanego oprogramowania?

Komentarz

Na temat "wszystkich" operatorów już się wypowiadałem https://forumplay.pl/showthread.php/...426#post371426 nie chce się powtarzać. Sugeruje troszkę cierpliwości a aktualizacja się pokaże.

Komentarz

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-A510F/

z polskich operatorów tylko T- MOBILE wypościł aktualizacje do 6.0.1 sugerując się tą stroną

Komentarz

z tego co widzę na tej stronie to tylko 3 operatorów w różnych krajach nie wypuściło jeszcze aktualizacji, w tym Play

Komentarz

Spokojnie będzie

Komentarz

Domyślam się, choć miło by było wiedzieć kiedy pozdrawiam

Komentarz

Plus dostał dzisiaj aktualizacje do 6.0.1 także play zostało na końcu...

Skoro nie na forum to gdzie mogę dostać informacje o przewidywanej dacie wypuszczenia lub postępie prac?

Komentarz

Zamieszczone przez Szymonxxd Zobacz posta
                                Plus dostał dzisiaj aktualizacje do 6.0.1 także play zostało na końcu...

Skoro nie na forum to gdzie mogę dostać informacje o przewidywanej dacie wypuszczenia lub postępie prac?
                                Nigdzie

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X