Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Samsung galaxy A5 2016

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Łatki zabezpieczeń na Wrzesień 2018 czyli najnowsze. Wziąłem ten model bo jak coś brać na tak długo to już niech będzie coś nowego. Teraz czekam na Pie jak większość z nas Liczyłem że tekefon wyjdzie mnie 2280 ale do tego czasu to pewnie stanieje ostro

Telefon bez brand operatora Play i stąd nowe łatki zabezpieczeń
    Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 26.09.2018, 14:16.

Komentarz

• Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
      Łatki zabezpieczeń na Wrzesień 2018 czyli najnowsze. Wziąłem ten model bo jak coś brać na tak długo to już niech będzie coś nowego. Teraz czekam na Pie jak większość z nas Liczyłem że tekefon wyjdzie mnie 2280 ale do tego czasu to pewnie stanieje ostro

Telefon bez brand operatora Play i stąd nowe łatki zabezpieczeń
      To elegancko wszystko nowe i tak powinno być ale jedno mnie dziwi dlaczego masz model bez brandu Play? Pytałeś u nich o taką opcję?

Komentarz

• Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
        To elegancko wszystko nowe i tak powinno być ale jedno mnie dziwi dlaczego masz model bez brandu Play? Pytałeś u nich o taką opcję?
        Telefon miał brand Play od wyjęcia z pudełka ale na drugi dzień już nie posiadał, serwis autoryzowany Samsunga czyni cuda Łuki Za dodatkową opłatą można wszystko a gwarancja jest nadal
        Ostatnio edytowany przez XMAREKK30; 26.09.2018, 17:02.

Komentarz

• Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
          Telefon miał brand Play od wyjęcia z pudełka ale na drugi dzień już nie posiadał, serwis autoryzowany Samsunga czyni cuda Łuki Za dodatkową opłatą można wszystko a gwarancja jest nadal
          To super bo brand Play to kaganiec dla smartfonów

Komentarz

• I mamy nowe zabezpieczenia poprawek na Wrzesień 2018

https://www.sammobile.com/firmwares/...S6CRI5/237143/

Komentarz

o nas
            Forum Sieci Play
            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
            Dołącz do Nas
            Pracuję...