Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

OnePlus 6T software PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozostałe OnePlus 6T software PLAY

Witam,

Mam problem z moim telefonem OnePlus 6T zakupionym w sklepie x-kom, mianowicie chodzi o to że dzwonią do mnie z pracy - oni mają normalny sygnał połączenia a u mnie telefon milczy, cisza, ani powiadomienia że ktoś próbował dzwonić ani tego że ktoś dzwonił - mimo, że u drugiej osoby był normalny sygnał łączenia. Zgłaszałem sprawę u informatyków w pracy, oni zgłaszali do to swojego operatora sieciowego u którego problemu nie było i jednoznacznie mówił, że wina leży między moim telefonem a siecią play. Zgłaszałem sprawę do play 2x, za każdym razem resetowali mi kartę sim + uprzejma pani włączyła mi system powiadomień że jak ktoś próbował dzwonić to przychodzi sms, nie pomogło. Dodam że numer jest tj 'stacjonarny' (pracuje w mundurówce).
    Dodam że telefon przywracałem do ustawień fabrycznych i nie pomogło, numeru tego zablokowanego ani w spamie nie mam.
    Dodam też, że raz puściło i było połączenie na moim telefonie ale tylko na jeden dzień.
    Ja na ten numer mogę dzwonić bez problemu, problem pojawia się w druga stronę.
    W takiej sytuacji myślałem, żeby wgrać o ile istnieje, software play do tego telefonu lecz nie wiem, gdzie go szukać.
    Proszę o pomoc bo to bardzo pilna sprawa a trwa już około 1,5 miesiąca.
    Nadmienię również, że na poprzednim telefonie nie miałem takiego problemu.

Testowałeś kartę w innym urządzeniu?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
      Testowałeś kartę w innym urządzeniu?

Znaczy się przedtem miałem tą samą kartę w innym urządzeniu i wszystko działało. Problem się pojawił po zmianie telefonu i odkąd zmieniłem telefon nie zmieniałem urządzenia i nie testowałem

Komentarz

A czy masz możliwość zmiany urządzenia na chwilę aby sprawdzić jak karta będzie się zachowywać w innym urządzeniu?
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Tak, jutro sprawdzę, aczkolwiek jest możliwość zmiany softu na ten od play?

Komentarz

Zamieszczone przez conte12 Zobacz posta
            Tak, jutro sprawdzę, aczkolwiek jest możliwość zmiany softu na ten od play?
            A zasięg jaki? Telefon siedzi na LTE gdy inni dzwonią?

Komentarz

Taak, LTE jest lecz czasami wariuje i znika na H+ i zaraz spowrotem na LTE, chwile był problem z zasięgiem ale już się to unormowało i wszystko działa poprawnie oprócz tylko tego numeru.
              Dlatego też chciałbym wgrać oprogramowanie od PLAY i może by to wszystko pomogło
              Ostatnio edytowany przez conte12; 29.03.2020, 13:46.

Komentarz

Zamieszczone przez conte12 Zobacz posta
                Taak, LTE jest lecz czasami wariuje i znika na H+ i zaraz spowrotem na LTE, chwile był problem z zasięgiem ale już się to unormowało i wszystko działa poprawnie oprócz tylko tego numeru.
                Dlatego też chciałbym wgrać oprogramowanie od PLAY i może by to wszystko pomogło
                OnePlus ma swoje oprogramowanie. Te telefony nie mają brandu. Tak samo jak np. Xiaomi.
                Próbowałeś włączyć VoLTE i wifi calling w telefonie? Zleć na czacie uruchomienie wifi calling. Może ci volte ruszy.
                Ostatnio edytowany przez marcin19883; 29.03.2020, 18:09.

Komentarz

voLTE musiałem dodać ręcznie, zrobiłem to według tego linku: https://www.youtube.com/watch?v=X11kw0z7U_E
                  Programem PDC, lecz nie wiem które wybrać gdyż nie znajduje w tym programie polskiej sieci, wybrałem UK voLTE i nie działa, Germany commercial i również nie działa, również India VoLTE Vodafone. Jakieś pomysły?

Komentarz

o nas
                  Forum Sieci Play
                  Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                  Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                  Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                  Dołącz do Nas
                  Pracuję...
                  X