Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

LG V30 - Aktualizacja do Android Pie 9

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kep Zobacz posta
    Dostałem dziś odpowiedź z Play ponownie.
    Pani poinformowała mnie, że Play dostarcza materiały dla LG, a to oni robią kompilacje z brandingiem i puszczają OTA.
    Powiedziała też, że LG zobowiązało się do realizacji tego do połowy września. Wiadomo jak jest
    W takiej sytuacji dobrze było wysłać zapytanie do LG

Komentarz

Śmiało!

Komentarz

A więc wysłałem zapytanie do LG a oto odpowiedź:
        Uprzejmie informujemy, iż nie dysponujemy informacjami o planach aktualizacji Androida w brandowanym telefonie LG V30.

Komentarz

Czyli co nie planuja aktualizacjo w brandach czy sprawa leży po stronie play? Ja pisalem dwa razy do play i zero odzewu. Raz do lg i kazali mi podać imei, podalem imei i cisza. Ale to jest wizerunkowa porażka i dla play i dla lg masakra.

Komentarz

Zamieszczone przez maqddz4 Zobacz posta
            Czyli co nie planuja aktualizacjo w brandach czy sprawa leży po stronie play? Ja pisalem dwa razy do play i zero odzewu. Raz do lg i kazali mi podać imei, podalem imei i cisza. Ale to jest wizerunkowa porażka i dla play i dla lg masakra.
            To ciekawe, ja pisałem dwa razy do Play i oba razy dobre odpowiedzi dostałem.
            Teraz czekam do końca miesiąca.

Komentarz

Zamieszczone przez Kep Zobacz posta
              To ciekawe, ja pisałem dwa razy do Play i oba razy dobre odpowiedzi dostałem.
              Teraz czekam do końca miesiąca.
              Do play pisałem na play24 chat i dwa razy konsultant się wyłączył. Dziwi mnie ta przepychanka pomiędzy Play a LG. No nic pozostaje czekać w błogiej nieświadomości.
              Ostatnio edytowany przez maqddz4; 09.09.2019, 12:34.

Komentarz

Coś się zmieniło w tej kwestii 9.0 ??

Komentarz

Masakra tyle czekac, znajomi którzy kupili telefon z czystym brandem juz dawno maja 9. Play robi sobie jaja, pisałem w tej sprawie i nikt nic nie wie, ale to zeby na sile dawac pakiety play now za 20zl to umieją. Polowa wrzeania juz dawno za nami a tu zero odzewu

Komentarz

No panowie dostałem dziś aktualizację do android pie w koncu.

Komentarz

Komentarz

Poprawki z maja 2019 ?? LG G6 też dostanie 9.0

Komentarz

Wyszła aktualizacja z poprawkami na Wrzesień 2019

Komentarz

o nas
                          Forum Sieci Play
                          Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                          Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                          Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                          Dołącz do Nas