Ogłoszenie

Zwiń

Ważna Informacja

Szanowni użytkownicy Forum Play.

Informujemy:
Najnowsze wiadomości na temat wprowadzanych do oferty telefonów dostępne są wyłącznie na stronie Rzecznika Prasowego sieci PLAY na stronie internetowej:
www.blogplay.pl

Nie udzielamy informacji na forum o planowanych datach wprowadzenia wybranych modeli telefonów do oferty, jak również ilości sztuk na magazynach, dostawach, aktualizacjach i innych podobnych z tym związanych.

Pozdrawiamy
Team Forum PLAY
Zobacz więcej
See less

Huawei mate 20 lite

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Najlepsze jest to że moja mama i narzeczona maja Mate 20 Lite z Orange i od ponad miesiąca juz mają nowego Androida..... Dlatego ja mam juz tego Play'a dosyć i odchodzę... Już jedną umowę wypowiedziałem im teraz tylko czekam az drugą bede mógł i koniec przygody z Play'em.... Sami odpychacie klientów!!! Ja wam stanowczo mówię już NIE. NIE będę dalej waszym klientem, NIE polecę was innym a stanowczo będę odradzał i NIE czekam juz na nic z waszej strony..

Komentarz

Ja mam P20 pro z Orange poprzednio P20 z Orange i bez problemów z aktualizacjami, kolega na mate 20 lite z play też czeka [emoji3]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Zamieszczone przez Housewave Zobacz posta
        Najlepsze jest to że moja mama i narzeczona maja Mate 20 Lite z Orange i od ponad miesiąca juz mają nowego Androida..... Dlatego ja mam juz tego Play'a dosyć i odchodzę... Już jedną umowę wypowiedziałem im teraz tylko czekam az drugą bede mógł i koniec przygody z Play'em.... Sami odpychacie klientów!!!
        Ale narobiłeś hałasu. Podobno sam Jean-Marc Harion, prezes P4, gdy mu doniesiono, że niejaki Housewave odchodzi, tak się tym zdenerwował, że 3 razy zaciął się rano przy goleniu, potem jeszcze stracił nad sobą kontrolę i zwyzywał żonę. Godzinę później, ta szokująca informacja była tematem nadzwyczajnego, walnego zebrania zarządu P4, które trwało 3 godziny. Całe P4 chwieje się w posadach przez ciebie. Nie wstyd ci?

Komentarz

Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
          Ale narobiłeś hałasu. Podobno sam Jean-Marc Harion, prezes P4, gdy mu doniesiono, że niejaki Housewave odchodzi, tak się tym zdenerwował, że 3 razy zaciął się rano przy goleniu, potem jeszcze stracił nad sobą kontrolę i zwyzywał żonę. Godzinę później, ta szokująca informacja była tematem nadzwyczajnego, walnego zebrania zarządu P4, które trwało 3 godziny. Całe P4 chwieje się w posadach przez ciebie. Nie wstyd ci?
          Szczerze wisi mi to co oni myślą i sie tym nie przejmuje ???? wyraziłem swoje zdanie i tyle w temacie... Wiem że nie odczują jednego klienta mniej, ale to ja sie mam z tym lepiej czuć że nie będę płacił komuś ktory mnie olewa...

Komentarz

Witajcie. Wczoraj udało się zaktualizować telefon. Zgrajcie wszystko z telefonu na kompa. Potem reset do ustawień fabrycznych. Po resecie nie włączamy transmisji danych ani WiFi. Podłączamy pod kompa. Uruchamiamy HiSuite i aktualizacja sama wchodzi. Emui 9.1 i andek 9. Pozdrawiam. PS. Zero problemów z apkami zasięgiem czy takie tam.

Komentarz

Najlepsze jest to że wmawiają klientowi że lepiej kupić operatora niż na wolnym rynku były rzecznik prasowy zrobił nawet film o tym :

https://youtu.be/mrrzIFekVlw?t=285

Komentarz

Czy ktoś już zaktualizowałem tak jak pisałem?

Komentarz

Zamieszczone przez Cichy8322 Zobacz posta
                  Czy ktoś już zaktualizowałem tak jak pisałem?
                  Tak, działa. Wielkie podziękowania dobry człowieku. Porównując z telefonem kupionym w elektromarkecie, jest ta sama najnowsza wersja Androida, bez brandu! Mam nadzieję że telefon dalej będzie aktualizowany jak reszta wolnych od łatki play.

Komentarz

Zamieszczone przez Cichy8322 Zobacz posta
                    Witajcie. Wczoraj udało się zaktualizować telefon. Zgrajcie wszystko z telefonu na kompa. Potem reset do ustawień fabrycznych. Po resecie nie włączamy transmisji danych ani WiFi. Podłączamy pod kompa. Uruchamiamy HiSuite i aktualizacja sama wchodzi. Emui 9.1 i andek 9. Pozdrawiam. PS. Zero problemów z apkami zasięgiem czy takie tam.
                    Cześć! Sprytnie Mam tylko jedno pytanie, wi-fi calling działa?

Komentarz

Teraz w abonamencie w zasadzie w tych najniższych po 30 zł, rozmowy są za free to po co korzystać z wi-fi calling?

Komentarz

o nas
                      Forum Sieci Play
                      Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                      Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                      Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                      Dołącz do Nas
                      Pracuję...
                      X