Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie p Lte w roamingu krajowym

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie p Lte w roamingu krajowym

Czy Lte w roamingu krajowym działa u obydwu sieciach roamingowych?tj :Orange i T-Mobile.Proszę o odpowiedzi?

Dziala ale beznadziejnie. Jeśli zamierzasz podpisać dopiero umowę - odradzam. Sam się złapałem na "zasięg czterech sieci" , najpierw przestali współpracować z plusem i najlepszy z zasięgów zniknął, w Orange kumpel w pracy ma lte, a mój telefon w roamingu h+, 3g I Internet nie działa. Jedynie roaming T-Mobile jeszcze jakoś działa. Ale to wszystko zależy od lokalizacji. Ja wziąłem Play bo "zasięg czterech sieci", w pracy mam dobry zasięg z plusa, w domu z orange, w playu zasięgu macierzystego nie mam ani tu ani tu, a te roamingowe działają jak chcą.<br/><br/>Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka<br/><br/>

Komentarz

Zamieszczone przez kamilf Zobacz posta
      Dziala ale beznadziejnie. Jeśli zamierzasz podpisać dopiero umowę - odradzam. Sam się złapałem na "zasięg czterech sieci" , najpierw przestali współpracować z plusem i najlepszy z zasięgów zniknął, w Orange kumpel w pracy ma lte, a mój telefon w roamingu h+, 3g I Internet nie działa. Jedynie roaming T-Mobile jeszcze jakoś działa. Ale to wszystko zależy od lokalizacji. Ja wziąłem Play bo "zasięg czterech sieci", w pracy mam dobry zasięg z plusa, w domu z orange, w playu zasięgu macierzystego nie mam ani tu ani tu, a te roamingowe działają jak chcą.<br/><br/>Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka<br/><br/>
      Dziwne bo to jedyna technologia której telefon nie wyszukuje po recznym skanowaniu sieci

Komentarz

U mnie wyszukuje wszystkich i pokazuje technologie ale z partnerów wpuszcza tylko do nadajników Networks na 3G. Wcześniej korzystałem z LTE w roamingu T-M ale chodziło słabo (ograniczenia), ich HSPA+ działa mi znacznie lepiej. No i mam zasięg w miejscach gdzie z Play jest słabo albo ich LTE ledwie przesyła.
        Ostatnio edytowany przez bst01; 01.08.2020, 13:03.

Komentarz

Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
          <br/><br/>Dziwne bo to jedyna technologia której telefon nie wyszukuje po recznym skanowaniu sieci<br/>
          Nie wyszukuje ręcznie sieci, ustawione mam na auto bo nie chce mi się sprawdzać czy nadal mam zasięg czy nie co parę minut. Jak wspomniałem, dałem się złapać na "zasięg czterech sieci" bo w teorii byłoby to rozwiązanie problemów z zasięgiem, niestety nie dziala to tak jakbym sobie życzył.<br/><br/>Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka<br/><br/><br/>
          Ostatnio edytowany przez kamilf; 01.08.2020, 14:18.

Komentarz

o nas
          Forum Sieci Play
          Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
          Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
          Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
          Dołącz do Nas
          Pracuję...
          X