Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy ten tel będzie dzialal w play?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ten tel będzie dzialal w play?

Cześć wam.
    Nie moge sobie poradzić z tymi zasięgami pasmami.
    Czy telefon będzie dzialal normalnie w sieci play i przechodził na orange i t-mobile gdy play nie bedzie w zasiegu?
    (...)
    Ostatnio edytowany przez jahu; 30.07.2020, 09:05. Powód: Usunięcie linku do sklepu internetowego

Tak ocxywiście To zeszłoroczny flagowiec z Snapdragonem 855 Super sprzęt posłuży lata
    Każdy smartfon obsługuje roaming i roaming krajowy tylko trzeba to zaznaczyć w ustawieniach i tyle

Pamietaj tylko że Play wyłącza rouming krajowy w 2021 roku.
    Ostatnio edytowany przez astrodeneb; 29.07.2020, 10:59.

Komentarz

Trzeba przyjąc że telefon od polskiego dystrybutora raczej będzie działał w kraju (Wordwide prosto z Azji też działają).

Na tej stronie jest trochę opisów, kupa zdjęć, najwięcej reklamy i ani słowa o obsługiwnych standardach i pasmach: Gsm Umts Lte, Lte-A. Bajer jest jednak najważniejszy.
      Ostatnio edytowany przez bst01; 29.07.2020, 11:15.

Komentarz

A co w praktyce oznacza ze play wychodzi z krajowego roamingu?
        Juz nie bedzie przejścia na t-mobile i orange?

Komentarz

Tak dokładnie to znaczy z końcem 2021 roku kończy się współpraca z orange I T-Mobile . Play co miesięc buduje kilka nadajników w całym kraju Więc tam gdzie nie ma zasięgu Play najprawdopodobniej będzie już dostępny za kilka lub kilkanaście miesięcy Play ma już ponad 8000 nadajników cały kraju.

Komentarz

A w perspektywie dostawianie przekażników na prawdziwe 5G - do czego żaden z operatorów tak naprawde się nie śpieszy.

Komentarz

Super. Dzięki sliczne jesteście Swietni ????

Znaczy smialo moge kupować mix3 i nie bac sie o problemami z zasięgiem ????

Komentarz

Tak To super sprzęt i ten w x-kom to z 5G Ale to z aukcji N78 nie to co teraz wiec jest zabezpieczżony na przyszłość
                Ostatnio edytowany przez astrodeneb; 29.07.2020, 14:15.

Komentarz

Co do 5G to nie byłbym optymistą ponieważ w specyfikacji X-kom go nie ma. Znalazłem parę specyfikacji tego telefonu w necie i są:
                  - wersja z 4G LTE i z 5G (ta ostania z pytajnikiem ? czyli nikt tego nie sprawdził)
                  - wersja na jedną kartę i Dual Sim
                  Domyślam się tylko że telefon obsługuje LTE-A skoro nawet tańsze modele to mają ale zapytać można.

Influenza : możesz zapytać sprzedawcę przed zakupem o te szczegóły które wypisałem. Generalnie Xiaomi za bardzo nie chwali się dokładną specyfikacją.
                  Pasma o które pytałaś na pewno będą obsługiwane w Polsce, natomiast reszta czyli praktyczny zasięg, jakość głosu w jedną i drugą stronę, ekran i dotyk, wygoda użytkowania, czas pracy na jednym ładowaniu - to wszystko wyjdzie w praktyce i tego nie da się przewidzieć. Musisz mieć tel. w ręku.
                  PS. tym nowym 5G NR się nie przejmuj.

Ostatnio edytowany przez bst01; 29.07.2020, 18:12.

Komentarz

Zamieszczone przez astrodeneb Zobacz posta
                    Tak ocxywiście To zeszłoroczny flagowiec z Snapdragonem 855
                    Ciekawa sprawa z tym Snapem 855, bo dopiero wersja Mi Mix 3 5G go posiadała. A w opisie nic o tej częstotliwości nie wspominają.
                    Ostatnio edytowany przez temasz; 29.07.2020, 19:00.

Komentarz

Na stronie x-kom z linku jest Brak wzmianki o 5G ale komentarze i specyfikacja to sugeruje.
                      To właśnie jest Mi Mix 3 5G
                      Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: FFB81925-7749-42A5-AA05-F745C257DB00.png
Wyświetleń: 38
Rozmiar: 168,6 KB
ID: 836680

Komentarz

Xiaomi w 19 roku zrobilo wersję 5g. Skroilo z ładowania bezprzewodowego wejścia jack i jednej karty sim dodalo wieksza baterie procesor z 845 na 855
                        Wystarczy wyszukać mix 3 vs mix 3 5g.
                        Zastanawiam sie teraz czy warto doplacac 400zl do 5g bo mix 3 jest za 900 na allegro

Komentarz

Nie warto. Chyba że jesteś fanem Xiaomi.
                          Bardziej praktyczny na dzisiaj jest Dual sim. LTE-advanced wystarczy w telefonie.
                          Ostatnio edytowany przez bst01; 30.07.2020, 06:09.

Komentarz

Z dual sim nigdy nie skorzystałem i nie wiem po co to wogole jest i dlaczego ludzie uzywaja duch kart.

Jedynie co mnie niepokoi i dziwi to ze wersja 5g nie będzie juz updateowana. Niby w październiku ma na siłę dostać miui 12 ale to koniec. Pozostanie na andku 9 chyba i 10 juz nie dostanie.
                            Wczoraj czytalem trochę o tym ale mogłem cos pogmatwać bo dużo starych wpisów czytałem.
                            jakby nie bylo nie wiadomo ile sam mix 3 bedzie jeszcze mial update. Dziwne to bo mixy to pierwsze najważniejsze flagowce według wiki
                            Ostatnio edytowany przez Influenza; 30.07.2020, 09:38.

Komentarz

Zamieszczone przez Influenza Zobacz posta
                              Z dual sim nigdy nie skorzystałem i nie wiem po co to wogole jest i dlaczego ludzie uzywaja duch kart.
                              Jedna karta do rozmów, druga do internetu - w pewnych wariantach używania można tym sposobem poczynić całkiem konkretne oszczędności. Albo karta prywatna + slużbowa i nie trzeba 2 telefonów nosić.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X