Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starczówek bts nowy nadajnik kiedy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sieć Starczówek bts nowy nadajnik kiedy

Witam.Z niecierpliwością oczekuję uruchomienia nadajnika w miejscowości Starczówek gmina Ziębice,woj dolnośląskie.
    Czy wiadomo coś w tym temacie?

@Kiedy nadajnik otrzymałem odpowiedź,
    Czekamy na realizację przyłącza energetycznego przez zakład energetyczny. Termin nieznany, niezależny od nas. Po naszej stronie wszystkie prace już dawno wykonane.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Maszt stoi już prawie rok, Panowie z energetyki przekopali pole bodajże w środę, przyłącze już istnieje, a ja dostaję wścieku p...., Bo ten nadajnik jest dla naszej okolicy jak wybawienie....

Komentarz

@Kiedy nadajnik jeśli już robią przyłącz to pewnie już niebawem

Komentarz

No i jest , niestety nie wiem czy dla mnie

Witam. Jak na moje oko maszt został uruchomiony. 8 X 2019. Gratulacje. Niestety doskwiera mi wielki żal. I tutaj rodzi się pytanie. Czy ten nadajnik posiada techniczne możliwości, aby swym zasięgiem objął wieś Głęboka położoną 4km na południe od niego.

Komentarz

Zrób test i sam się przekonaj.

Komentarz

@Kiedy nadajnik - przez pierwsze 3 miesiące od uruchomienia nadajnika zawsze są prowadzone testy i wprowadzane zmiany w konfiguracji. Zasięg nadajnika jest uzależniony od wielu czynników między innymi ukształtowania terenu oraz zabudowy/lasów itp.

Komentarz

W tym problem, 4 km. Miałem nadzieję,że to nie jest duża odległość. Dojeżdżam do lasu , później jest znaczne obniżenie terenu, tak na oko 20 m. I właśnie pytanie ...Czy ten nadajnik podoła takim warunkom , czy nie ma o czym marzyć. Po wyjechaniu z lasu jest pustka w eterze a następnie łapie mnie słaby zasięg od wirtualnego operatora. W pomieszczeniu echo- tylko nr alarmowe. Lub czeski operator ale i tak nie pogadasz bo za słaby sygnał...

Komentarz

@Kiedy nadajnik niestety na granicy moce nadajników regulują dodatkowe przepisy aby nadajniki wzajemnie się nie zakłócały tak jak to miało miejsce na granicy z Ukrainą.

Komentarz

o nas
                  Forum Sieci Play
                  Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                  Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                  Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                  Dołącz do Nas
                  Pracuję...
                  X