Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

eSim w Play

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

@dmk jeśli nie mamy potwierdzenia terminu wdrożenia to nie możemy takich informacji udzielić. O udostępnieniu takiej usługi na pewno poinformujemy na blogu Zespołu Play PR https://blogplay.pl
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Szanowny Panie jahu (swoją drogą ciekawy nick , można go tłumaczyć "ja hu." ? ) i cała bando PLAY - zadałem pytanie 12.11.2019 wystarczało poczekać ponad 1,5 miesiąca i już się dowiedziałem że nie wiadomo , choć p.Gruszka w marcu twierdził że do końca roku - ktoś tu kłamie?? Wiem tylko że to ostatnia umowa jaką przedłużyłem czas się rozstać i przejść do innego oszusta który może trochę mniej kłamie

Komentarz

oj tam, przecież miało być do końca roku a mamy dopiero styczeń

Komentarz

Kogo interesuję co mówił x czasu temu Gruszka który już z nimi nie współpracuję? W takich branżach może wszystko się zmienić na dniach.
          Ja wyczytałem, że inni operatorzy nie chcą wchodzić w esim ponieważ Orange zainwestował kupę kasy na to a ma tylko parę tysięcy klientów (i pojedyncze osoby dochodzą tylko do tej usługi miesięcznie) o czym informował na przestrzeni miesięcy więc jest to nieopłacalne. Po co marnować dziesiątki/setki tysięcy złotych dla garstki klientów gdzie usługa jest darmowa?

Komentarz

Również kilka tysięcy osób jest w Playu i czeka na tę usługę, jeśli Play jej nie uruchomi to takie osoby przejdą tam gdzie będą mogły korzystać z esim.

Komentarz

No i? Baza operatora z 2019 to 15 milionów klientów. Przejście paru tysięcy jest niezauważalne. Dodatkowo nie ma możliwości by 100% tych klientów przeszło bo: 1. mogą nie mieć sieci orange w swojej miejscowości 2. Mogą nie pasować im warunki Orange który jest drogi jeżeli nie masz całego ich pakietu czyli tv+internet+telefon+stacjonarny.
              I dlatego na 90% nie będzie tej usługi i nic się o niej nie mówi tak jak u reszty operatorów.

Komentarz

po co sprzedajecie urządzenia eSim jak nie macie ochoty na eSim??

PLAY - najszybciej rozwijającą się siecią w Polsce

po co Play sprzedaje produkty korzystające z eSim jeżeli ni można ich w play w 100% używać?

Wanze ze kaska pod koniec roku w bilansie sie zgadza, a klient jest nie ważny!!!

Komentarz

jeszcze jedno.... każdy setka na Mikroplastik.... zalozmy ze każdy człowiek w PL ma tylko 1 SIM Karte.... jeżeli przejdziemy na eSim, zaoszczędzimy prawie 19t plastiku, i to tylko w Polsce. wiec Play.... nie stękajcie tylko działajcie!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
                    Kogo interesuję co mówił x czasu temu Gruszka który już z nimi nie współpracuję? W takich branżach może wszystko się zmienić na dniach.
                    Ja wyczytałem, że inni operatorzy nie chcą wchodzić w esim ponieważ Orange zainwestował kupę kasy na to a ma tylko parę tysięcy klientów (i pojedyncze osoby dochodzą tylko do tej usługi miesięcznie) o czym informował na przestrzeni miesięcy więc jest to nieopłacalne. Po co marnować dziesiątki/setki tysięcy złotych dla garstki klientów gdzie usługa jest darmowa?
                    a JAK SIĘ MA SPRZEDAZ TEGO TELEFONU Z NR JUZ WGRANY W E-SIM

Komentarz

Korzystał ktoś z Orange flex esim z fizyczną kartą playa, czy wtedy Apple Watch z esim będzie działał w takiej konfiguracji

Komentarz

Zamieszczone przez mariuszstr Zobacz posta
                        Korzystał ktoś z Orange flex esim z fizyczną kartą playa, czy wtedy Apple Watch z esim będzie działał w takiej konfiguracji
                        Po wyłączeniu planu na esim na iPhonie Apple Watch dalej łączy się po LTE - słowem: działa.

Komentarz

Zamieszczone przez dmk Zobacz posta
                          Po wyłączeniu planu na esim na iPhonie Apple Watch dalej łączy się po LTE - słowem: działa.

AW już działa niezależnie
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowany przez mariuszstr; 14.01.2020, 15:05.

Komentarz

Zamieszczone przez mariuszstr Zobacz posta
                            AW już działa niezależnie
                            Tez tak korzystam robię telefon w tryb samolotowy przekierowanie z pleya na Orange
                            I airpodsy i można o telefonie zapomnieć
                            Ostatnio edytowany przez Ryba; 14.01.2020, 16:06.

Komentarz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 152C8B7D-627C-47C1-8BC5-CD64F6BC92B1.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 59,3 KB
ID: 785566
                              Play przestał starać się o klienta...

Komentarz

Zarejestrowalem sie na forum po latach bycia w Play i dobrych kilku miesiacach oczekiwania zeby napisac jedno.. brakuje wam odwagi i elementarnej uczciwosci.

Nie chodzi o to ze nie macie wsparcie dla esima. Raczej o to, ze nie ma w calej firmie osoby ktora powie - planujemy wsparcie na lipiec 2030, czy - nie jest to dla nas priorytet i aktualnie nie zamierzamy poswiecac na to srodkow.

IMO to jest po prostu PR-owa kleska PLAY-a.

Pozdrawiam.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X