Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli stacja została dopiero uruchomiona to daj czas na jej optymalizację i osiągi pewnie się poprawią za jakiś czas.

Komentarz

• Nadajnik SRM3031 czy play zamierza uruchomić tam LTE 2600MHz?

Komentarz

• Witam =)
        Chciałem się zapytać czy dzieje się coś w sprawie BTS Play (26006) ID: WLT3024 m. Tuchorza? Stoi już długo i miał być "odpalony" najpierw w wakacje 2K19, później pod koniec roku..
        Kupiłem już jakiś czas temu NET BOX właśnie dlatego, że mam dość blisko i widzę go bezpośrednio z dachu, a muszę odbierać kiepski sygnał z kompletnie innej strony ok 7km ode mnie z przeszkodami, bo z WLT3024 nie mam kompletnie połączenia.. =(

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam!

Komentarz

• Powitać.
          Mam pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Co dzieje się na temat budowy stacji bazowej telefonii komórkowej sieci PLAY nr LAS4410C na części działki nr ewid. 774 (obręb Widawa) położonej w gminie Widawa.
          Stanęło wszystko w lipcu 2019 i cisza.
          W sąsiadujących gminach już stoją wieże i działają.
          Dziękuję z góry za odpowiedź.

Komentarz

• Jahu wiadomo coś dlaczego nadajnik KAR4001A tak słabo nadaje? Zasięg jest praktycznie zerowy. Tygodnie mijają i nic się nie zmienia.
            Ostatnio edytowany przez marcin19883; 09.05.2020, 13:16.

Komentarz

• Jak postępy z nadajnikiem OPA 4416A? Kiedy ruszy?

Komentarz

• Witajcie,

dwa pytania o stacje:

- Piławki (Warmińsko-Mazurskie, pow. ostródzki)
                - Zalewo (Warmińsko-Mazurskie, pow. iławski)

Kiedy ruszą?

Komentarz

• Witam,

czy w planach jest budowa czegoś w miejscowości Kamieńczyk nad Bugiem (mazowieckie k. Wyszkowa)? Może dowieszenie się do istniejących masztów TM/Plusa albo do SLR Emitel obok Skuszewa (przy S8)? Obok Kamieńczyka są dosyć rozległe ogrody działkowe (w tej chwili mnóstwo ludzi), a sygnału docierają jakieś resztki ze stacji WYS4401 (Brańszczyk) i WYS3303 (Wyszków, ul. Warszawska) - dosłownie na granicy używalności.
                  Ostatnio edytowany przez ubn; 14.05.2020, 19:16.

Komentarz

• Czy wiadomo już coś w sprawie uruchomienia nadajnika OLE3022A?
                    Kiedy ruszy i jakie pasma będzie obsługiwał?

Komentarz

• Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
                      Dziś znów badałem. Okazuje się, że nadajnik KAR4001A rzeczywiście działa, ale jest coś z nim nie tak. Ma bardzo słabą moc. Maksymalnie kilkaset metrów. Jahu potwierdź, coś z nim nie tak? To wiejska stacja, inne sieją kilka km.
                      Otrzymałem informację, że w przypadku stacji KAR4001 – jakiś czas temu nastąpiła rekonfiguracja stacji i zasieg powinien być teraz lepszy.
                      Zamieszczone przez Andrzej4 Zobacz posta
                      Witam wszystkich.
                      Chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie uruchomiony nadajnik Play (26006) ID: WOD2012 Rydułtowy.
                      Otrzymałem informację, że stacja WOD2012 jest planowana do uruchomienia na koniec maja 2020.
                      Zamieszczone przez patrix-83 Zobacz posta
                      Chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie odpalona stacja Play KRA70178 w Gminie Igołomia-Złotniki (woj. małopolskie)?
                      Otrzymałem informację, że stacja KRA7017 jest planowana do uruchomienia na sierpień 2020.
                      Zamieszczone przez Kaszmirek Zobacz posta
                      Mam pytanie: czy nowo wybudowany masz w Biadkach, pow.Krotoszyn, woj.wielkopolskie jest wasz, tzn. Play?
                      Kiedy będzie uruchomiony i jakich usług można się spodziewać?
                      Otrzymałem informację, że planujemy uruchomienie tej stacji pod koniec maja
                      Zamieszczone przez Dominik Markowski Zobacz posta
                      Dzień dobry.
                      Wizę, że najnowszym wykazie UKE pojawiła się stacja WLC5005 w Koźmicach Małych. Czy jest jakiś zaktualizowany termin jej uruchomienia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
                      Otrzymałem informację, że planujemy uruchomienie tej stacji w sierpniu nr.
                      Zamieszczone przez JanKoJan Zobacz posta
                      Dzień dobry.
                      Czy jest szansa aby dowiedzieć się o termin uruchomienia stacji:
                      - BBI1540 - Bielsko-Biała, ul. Karpacka
                      - WAD7003 - miejscowość Rzyki
                      - BIE7005 - miejscowość Rudzica
                      - ZYW7004 - miejscowość Łękawica
                      Z góry dziękuję!
                      Otrzymałem informację,

- BBI1540 - Bielsko-Biała, ul. Karpacka - Nie mamy tam planów.
                      - WAD7003 - miejscowość Rzyki - Lipiec 2020
                      - BIE7005 - miejscowość Rudzica - Q4 2020
                      - ZYW7004 - miejscowość Łękawca - wiemy, problemy lokalne.
                      Zamieszczone przez leszko2 Zobacz posta
                      Cześć,

A wiadomo czy i kiedy będzie uruchomiony nadajnik w Mikluszowicach ?
                      Dane z BTS Search:

Play (26006) ID: BOC7008
                      Mikluszowice, dz. nr 1223
                      GPS: 50,063056,20,473611
                      Otrzymałem informację, że BOC7008 został uruchomiony w ubiegłym tygodniu.
                      Zamieszczone przez marcin19883 Zobacz posta
                      Jahu wiadomo coś dlaczego nadajnik KAR4001A tak słabo nadaje? Zasięg jest praktycznie zerowy. Tygodnie mijają i nic się nie zmienia.
                      Otrzymałem informację, konfiguracja stacji była sprawdzana. Na miejsce wyślemy jeszcze testerów.
                      Zamieszczone przez Matekma Zobacz posta
                      Nadajnik SRM3031 czy play zamierza uruchomić tam LTE 2600MHz?
                      Otrzymałem informację, że planujemy uruchomienie do końca obecnego roku.
                      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Zamieszczone przez DubSon Zobacz posta
                        Witam =)
                        Chciałem się zapytać czy dzieje się coś w sprawie BTS Play (26006) ID: WLT3024 m. Tuchorza? Stoi już długo i miał być "odpalony" najpierw w wakacje 2K19, później pod koniec roku..
                        Kupiłem już jakiś czas temu NET BOX właśnie dlatego, że mam dość blisko i widzę go bezpośrednio z dachu, a muszę odbierać kiepski sygnał z kompletnie innej strony ok 7km ode mnie z przeszkodami, bo z WLT3024 nie mam kompletnie połączenia.. =(

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam!
                        Otrzymałem informację, że stacja jest uruchomiona - prośba o ponowne ustawienie anteny.

Komentarz

• A OPA 4416A kiedy? Koniec roku czy wcześniej?

Komentarz

• Mój masz został pominięty

OLE3022A

Czy ruszy on jakoś niebawem? Obecnie jest bardzo słabo z prędkościami Play w moim mieście.

Komentarz

• Zamieszczone przez carlos84 Zobacz posta
                              Nadajnik w okolicach Sulislawicach będzie w samych Sulislawic ach gm Loniow, czy w Wolce Gieraszowskiej ewentualnie Gieraszowice, Trzebiesławice lub Dmosice?
                              Otrzymałem informację, że jedna lokalizacja jest przewidziana w Wojcieszycach, a druga w Łoniowie. Na razie trudno określić termin uruchomienia.
                              Zamieszczone przez Kamilx Zobacz posta
                              1. Już ustaliłem, że stacja przed majówką została uruchomiona. Sprawdziłem jej działanie w terenie i stwierdzam, że brak GSM900, które lepiej dolatuje. Porównałem zasięg z UMTS900 z wieży pozostałych operatorów w Dubiczach Cerkiewnych i stwierdzam, że w moim kierunku niewiele się zmieniło. Zasięg ciągły (UMTS900) kończy się o 3 km wcześniej niż w przypadku pozostałych. W samej miejscowości pomiędzy zabudowaniami nadal Play ma najgorszy zasięg, choć na polach są miejsca, gdzie jako jedyne łapie UMTS900 Play, innych sieci brak, ale to są tylko nieliczne miejsca.

2. Czy są jakieś inne plany w okolicach miejscowości Topiło (w promieniu do 15 km)? Pytam się zwłaszcza o Starzynę, gdzie były wcześniej jakieś plany. Ponadto, czy są jakieś plany budowy stacji dodatkowej stacji w Hajnówce, bo doszły do mnie jakieś słuchy, że jakiś operator planuje budowę wieży (Play ma tylko jedną stację). Czy są jakieś plany na stację na trasie Hajnówka - Białowieża (na mapie widać lukę)? Pozostali operatorzy mają stację w Zwierzyńcu, której "resztki" GSM900 i UMTS900 dolatują do mojej miejscowości z sektora skierowanego w inny kierunek.
                              Otrzymałem informację, że jak najbardziej będziemy rozszerzać zasięg naszej sieciowe w translatorz. Jest to południowa część Hajnówki i Stary Kornin. Plany budowy nieznane.

Brak planów w Starzynie oraz na trasie Hajnówka-Białowieża, to tereny przygraniczne oraz parku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zibi1982 Zobacz posta
                                Powitać.
                                Mam pytanie które mnie nurtuje od dłuższego czasu. Co dzieje się na temat budowy stacji bazowej telefonii komórkowej sieci PLAY nr LAS4410C na części działki nr ewid. 774 (obręb Widawa) położonej w gminie Widawa.
                                Stanęło wszystko w lipcu 2019 i cisza.
                                W sąsiadujących gminach już stoją wieże i działają.
                                Dziękuję z góry za odpowiedź.
                                Otrzymałem informację, stacja w Widawie jest na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Prawdopodobny termin uruchomienia Q42021.
                                Zamieszczone przez kerad85 Zobacz posta
                                Mój masz został pominięty

OLE3022A

Czy ruszy on jakoś niebawem? Obecnie jest bardzo słabo z prędkościami Play w moim mieście.
                                Cały czas czekam na odpowiedź nic nie zostało pominięte

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X