Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZGI3325 - Wiadomo coś więcej na temat tego nadajnika? Są jakieś postępy w uruchomieniu?
    Ostatnio edytowany przez tomek128p1; 24.03.2020, 21:01.

Komentarz

• Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
      Jakie pasma obsługuje stacja KRA0593 i ewentualnie kiedy planowana jest rozbudowa ?
      @Jahu - chyba o mnie zapomniałeś

Komentarz

• Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
        @Jahu - chyba o mnie zapomniałeś
        Wysłałem zapytanie jeśli tylko dostanę odpowiedź to dam znać.
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Bardzo proszę o pomoc. Mamy kilka numerów na firmę. Po wyłączeniu nadajników sieci plus mamy problem z zasięgiem ale od kilku dni to jest skandal!!! Internetu zero, sieci zero!!!! Nie można nawet otworzyć stron, nie mówiąc o połączeniach głosowych. Jak prowadzić firmę w tych warunkach? Proszę o natychmiastowa pomoc!!!! Nr zgłoszenia 227345091.

Komentarz

• Witam,
            Niedawno został postawiony maszt w miejscowości Delowo gm Stężyca woj pomorskie. Wiadomo jaki to nadajnik i kiedy zostanie uruchomiony? pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez kluja Zobacz posta
              Dzień dobry, witam wszystkich Forumowiczów Play,

Podepnę się pod temat.
              Czy stacja w miejscowości Krzynka, 74-320 Barlinek o numerze MSB 2001 działa? Jeśli nie to kiedy planowane jest ewentualne jej włączenie?
              Proszę o odpowiedź,

Dziękuję i pozdrawiam
              Otrzymałem informację, że stacja działa.
              Zamieszczone przez MariuszHD Zobacz posta
              Witam

Planujecie może uruchomienie nadajnika w miejscowości Barcice (Małopolska) ?
              Na zewnątrz jest kicha, a w budynkach to już zero zasięgu .
              Otrzymałem informację, że w samych Babicach póki co nie planujemy.
              Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
              Jakie pasma obsługuje stacja KRA0593 i ewentualnie kiedy planowana jest rozbudowa ?
              Otrzymałem informację, że stacja KRA0593 jest już po rozbudowie i ma wszystkie nasze pasma zainstalowane, z uwagi na proces PEM nie wszystkie jeszcze są włączone.

Komentarz

• Zamieszczone przez kolorsystem Zobacz posta
                Bardzo proszę o pomoc. Mamy kilka numerów na firmę. Po wyłączeniu nadajników sieci plus mamy problem z zasięgiem ale od kilku dni to jest skandal!!! Internetu zero, sieci zero!!!! Nie można nawet otworzyć stron, nie mówiąc o połączeniach głosowych. Jak prowadzić firmę w tych warunkach? Proszę o natychmiastowa pomoc!!!! Nr zgłoszenia 227345091.
                Numer zgłoszenia przekazałem konsultantom @Play4You. Przypominam że dedykowany dział do tematów Obsługi Klienta to Pomoc Play.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomek128p1 Zobacz posta
                  ZGI3325 - Wiadomo coś więcej na temat tego nadajnika? Są jakieś postępy w uruchomieniu?
                  Otrzymałem informację, że planujemy uruchomienie tej stacji na początek maja br.
                  Zamieszczone przez Woj911 Zobacz posta
                  Witam,
                  Niedawno został postawiony maszt w miejscowości Delowo gm Stężyca woj pomorskie. Wiadomo jaki to nadajnik i kiedy zostanie uruchomiony? pozdrawiam
                  Otrzymałem informację, że jest to nasza wieża. Planowane uruchomienie to kwiecień lub maj. To zależy jak szybko uda się uzyskać wszystkie pozwolenia administracyjne.

Komentarz

• Witam,
                    Proszę o informację o terminie uruchomienia stacji OLC1101 miejscowość Dobki, gm. Olecko.

Komentarz

• Pozdrawiam!!!
                      Czy można uzyskać info o planowanych stacjach(przybliżonych datach odpalenia) i ewentualnych lokalizacjach stacji bazowych w gminach:Bodzechów i Ćmielow w województwie świętokrzyskim?

Komentarz

• Witam, chciałem zapytać:
                        1. Kiedy można się spodziewać uruchomienia masztu w miejscowości Karnieszewice, gm. Sianów, woj. zachodniopomorskie? ID masztu KOS0801.
                        2. Czy będzie swoim zasięgiem obejmował miejscowość Sieciemin?
                        3. Czy będzie on w przyszłości pracował w technologii 5G?

Pozdrawiam

Komentarz

• Witam,
                          Chciałem zapytać czy został już zbudowany i uruchomiony maszt w Skarbiszowie, Gmina Dąbrowa, woj. opolskie, ID masztu OPO7013A?
                          Jeśli nie to kiedy można się tego spodziewać i jakie pasma w LTE będzie obsługiwał?

pozdrawiam

Komentarz

• BTS Skarbiszów dziala, na LTE2100, LTE1800 i LTE800.

Komentarz

• Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest planowana jakaś modernizacja BTS SRP4420

Komentarz

• Witam
                                Kiedy będzie uruchomiony BTS w m. Leziona dz. nr 165 OSO3121 ?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X