Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Proszę bardzo http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wnio...-b22a01f01f3f/ planowana stacja w okolicach OSP Jabłonna, na sąsiedniej działce. Teraz wszystko zalezy od decyzji Starosty Powiatu Otwockiego, łatwo nie będzie, w razie czego pretensje do niego i okolicznych sasiadów. Wystarczy prześledzić historię OTW3312B przy Sołtana za NCBJ w Świerku. Otwock to nie jest rejon przyjazny operatorom w budowie sieci i stacji bazowych.

Komentarz

• Dziękuję za informację. Nie wiem czy nie prościej byłoby dogadać się z Plusem i doczepić anteny na ich maszcie na ul. Zamenhofa?

Komentarz

• Dogadać to się zawsze można na zasadzie wzajemności ale załatwić pod względem formalnym dużo gorzej, to tak nie działa. Play na zachód od Otwocka nie istnieje stad potrzeba budowy własnych stacji bazowych, póki co skutecznie blokowana przez tamtejsze władze i miejscowe społeczności. Pretensje proponuję kierować do nich.

Komentarz

• Pracownicy Play już chyba mają wolne. Mija zaraz tydzień i zero odpowiedzi

Komentarz

• @marcin19883 wybacz taki okres świąteczny i to wszystko dłużej trwa.
            >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Witam.
              Chciałbym zapytać kiedy można się spodziewać uruchomienia masztu TML4430 w miejscowości Suszów powiat Tomaszów lubelski woj lubelskie.

Komentarz

• Witam, mam pytanko jaki to nadajnik (dane z routera: Numer stacji 2510642).
                Wydaje mi się że ZYW7004, czy mam rację?

Komentarz

• Zamieszczone przez Zasieg2606 Zobacz posta
                  @jahu zrobiłem zgłoszenie na play24 w sprawie tego nadajnika w miejscowości Harta, dz. nr 1826 ID: RZE7008 i taką otrzymałem odpowiedź;

,,Realizacja zgłoszenia

Zgodnie z naszą rozmową, poinformowałem Pana, że planujemy rozbudowę wspomnianego nadajnika.
                  Posiadamy już projekt rozbudowy, lecz czekamy na odpowiedni sprzęt. Tak jak Panu powiedziałem, najprawdopodobniej uda nam się wszystko zrealizować do końca roku.,,
                  @jachu czy rozbudowa wymienionego nadajnika została już zrealizowana?

Wysłane z mojego K8000 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• @tj88897 źle ci się wydaje, to BTS ZYW2505 Łodygowice. BTS 5G ready na światłowodzie z agregacja 4 pasm LTE2600+1800+2100+800. Pokazałeś CID z pierwszego sektora na nim z zasięgowej nędzy czyli wydmuszki LTE800 na 5MHz szerokości, z reguły zapchanej na amen. Z tego BTS-a licza się tylko pasma pojemnościowe i ich agregacja czyli dostęp na 45MHz pasma. Jesli chce się z mich korzystać kupuje się konkretną antenę na 1800-2600MHz.

Komentarz

• Tylko przypomnę się, czy coś wiadomo w sprawie nadajnika BIA4451, jakiś czas temu pytałem i nic się nie zmieniło, zasięg w Zabłudowie nie wszędzie daje radę z z BIA4450. Czy planujecie "doświetlenie" trasy DK19 między Zabłudowem a Chrabołami. Wiosną jeszcze był wniosek o pozwolenie na budowę w miejscowości Ryboły ale został wycofany.

Komentarz

• Witam. Czy mogę się dowiedzieć, kiedy PLAY uruchomi nadajnik?

Play (26006) ID: OTW4403
                        Kołbiel, Rudzienko dz. nr 2853/1

Z góry dziękuję.

Komentarz

• Czy jest już wiadomo kiedy ruszy maszt Wierzchowo-Nowe Laski (woj. zachodniopomorskie) ? Masz stoi od dawna ,a zasięgu brak. Pozdrawiam

Komentarz

• operator PLAY
                            pasmo GSM1800
                            miejscowość Warkały
                            adres
                            TERYT 2814072
                            UKE ID OLS5801
                            decyzja RU-3/REJ/4/8917/1/2019
                            uke_enbi -1
                            LAT 53.8064
                            LON 20.3542
                            Pytanie o termin uruchomienia

Komentarz

• Ponawiam pytanie z 11 grudnia, na które nie otrzymałem odpowiedzi:

Proszę o sprawdzenie nadajnika KAR4001.

Komentarz

• Witam, Kiedy będzie uruchomiony maszt BTS o ID: GDA1024 ,
                                adres: Gdańsk, dz. nr 142/3, obręb 0037 (niedaleko ulicy Dolne Migowo).
                                Miał być uruchomiony na przelomie roku. Czy wiadomo kiedy będzie on działać ?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X