Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kiedy nadajnik w gminie rzeczniów 27-[color="#ffd700"][/color]353

kiedy nadajnik w gminie rzeczniów 27-353

Komentarz

• Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

@Grzegorz Leniec do końca roku powinna ruszyć.

@keysim86 do końca roku powinna ruszyć.

@Magihat działa od 17.05.2019

@DarekWa wszystkie systemy działają od 23.10.2019.

@oskarkowalski w Wągrowcu działają 4 stacje a 5 jest dopiero w planach.
      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
        @Grzegorz Leniec do końca roku powinna ruszyć.

@keysim86 do końca roku powinna ruszyć.

@Magihat działa od 17.05.2019

@DarekWa wszystkie systemy działają od 23.10.2019.
        @jahu dzięki, od razu odczułem zmianę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

@Dixx37 otrzymałem informację, że planujemy stację na ulicy Byczyńskiej (Swojczyce). WRO3065 ma wszystkie systemy.
          A masz jakies konkretne info np kiedy jest pplanowane uruchomienie

Komentarz

@Matekma otrzymałem odpowiedź,

Chrząstowo – jesteśmy na samym początku drogi administracyjnej, najwcześniej II połowa przyszłego roku.
            @janek12345 otrzymałem odpowiedź,

Gmina Rzeczników – w samym Rzeczniowe szukamy miejsca, a w Pawliczkach podpisaliśmy już dzierżawę gruntu. Więc poprawa najwcześniej II połowa przyszłego roku.
            @Dixx37 niestety nic więcej

Komentarz

• Ja chciałbym się zapytać o nadajnik w miejscowości Harta dz. nr 1826 Play ID: RZE7008, kiedy zostanie uruchomiony???
              Drugie pytanie czy nadajnik faktycznie będzie miał tylko dwa sektory, bo ostatnio jak pod nim byłem to były tylko dwa sektory i żaden nie był skierowany w stronę Harty gdzie zasięg na zewnątrz budynków jest znikomy i mieszkańcy bardzo liczą na jego poprawę???

Komentarz

• @Zasieg2606 stacja działa komercyjnie od 20.09.2019

Komentarz

• Dzień dobry,

Czy są jakieś postępy w budowie nadajnika w Koźmicach Małych, gm. Wieliczka? Pozwolenie na budowę otrzymali Państwo bodajże w sierpniu.

Z góry dzięki za informację.

Komentarz

• Witam . Czy są może jakieś plany budowy nowych nadajników w miejscowościach takich jak: Komorów , Pojałowice , Kalina Wielka i Góry Brzuchańskie w powiecie miechowskim , woj: małopolskim ? Pytam , ponieważ w miejscowościach tych występuje praktycznie całkowity brak zasięgu sieci macierzystej . Chciałbym się również dowiedzieć na kiedy planowana jest modernizacja nadajnika w Miechowie do 5G Ready ? Pozdrawiam .

Komentarz

@Zasieg2606 stacja działa komercyjnie od 20.09.2019
                      Dziękuję za odpowiedź.
                      Chciałbym jeszcze dopytać dlaczego ta stacja o którą pytałem wyżej - Play ID: RZE7008, ma tylko dwa sektory, i żaden nie jest skierowany w stronę Harty Górnej gdzie zasięg na zewnątrz budynków jest znikomy i mieszkańcy bardzo liczą na jego poprawę??? Czy Play przewiduje poprawę zasięgu w tej części miejscowości??? Pozdrawiam.

Komentarz

• Witam, pisałem kiedyś na forum o nadajniku w Gołańczy Pomorskiej(woj. zachodniopomorskie), nadajnik już fizycznie stoi, kiedy mniej więcej zostanie uruchomiony?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Screenshot 2019-06-15 at 17.46.00.png
Wyświetleń: 2
Rozmiar: 25,5 KB
ID: 785508

Komentarz

@Dominik Markowski nie ma terminu niestety
                          @Damianeq24 w tej chwili nie planujemy ale może się to zmienić w przeszłości.
                          @Zasieg2606 aż tak szczegółowych informacji nie udzielam przykro mi.

Komentarz

• @Jarek Cieślak nadajnik powinien ruszyć na przełomie roku.

Komentarz

• Witam, tak czytam to forum i np. w Wągrowcu są aż 4 nadajniki, a u nas w Nisku na Podkarpaciu tylko 1. Miasto liczy 16 tys. mieszkańców i w dużej jego części zasięg jest fatalny. Sytuacja pogorszyła się po wyłączeniu Plusa. Proszę o informację czy w Nisku jest planowany choć 1 nowy nadajnik, jeśli tak to kiedy?

Komentarz

• Kiedy można spodziewać się uruchomienia BTS w Dubiczach Cerkiewnych, który otrzymał już pozwolenie budowlane? Czy nadal istnieją plany na stację w Starzynie? Czy są planowane jakieś inne stacje, które mogą mieć korzystny wpływ na zasięg w miejscowości Topiło?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X