Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @DarekWa otrzymałem informację, że albo lokalizacja podana przez Ciebie albo na ul Uranowej powinna ruszyć do końca roku.
    miało być do końca tych wakacji a nic się nie dzieje, zasięg masakra

Komentarz

• Ponawiam pytanie: Kiedy ruszy budowa nadajnika: KAR4001? Z góry dzięki za odpowiedź.

Komentarz

• @marcin19883 wysłałem zapytanie czekam na odpowiedź.
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

• Zamieszczone przez remarc Zobacz posta
          Dzień dobry,
          Chciałbym uzyskać informację na temat przybliżonej daty uruchomienia stacji bazowej SAN7006, Morochów, Podkarpackie, 49N28'37", 22E11'12".
          Stacja (maszt) jest już postawiony
          Z góry dziękuję i pozdrawiam
          Zamieszczone przez jahu Zobacz posta

@remarc czekamy na podłączanie prądu ciężko określić konkretny termin.
          Dzień dobry. Chciałem zapytać czy coś ruszyło w kwestii wspomnianego nadajnika? Prąd CHYBA już jest - słychać jak pracują ?wentylatory? w szafach u podstawy nadajnika.
          Z góry dziękuję za odpowiedź.
          Pozdrawiam

Komentarz

• Konsultanci mają urlop. Nikt nie odpisuje.

Komentarz

• Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

@marcin19883 otrzymałem informację, że powinna ruszyć na przełomie roku.

@remarc
              Jeszcze czekamy na uprawomocnienie się pomiarów – czyli jeszcze z miesiąc…

Komentarz

• Na przełomie roku? A jeszcze niedawno pisałeś, że budowa miała ruszyć jeszcze w wakacje. [emoji3525]

Komentarz

• @marcin19883 jakie informacje otrzymuję takie przekazuję. Nie mam na to wpływu niestety.

Komentarz

• Ile mija czasu od uzyskania pozwolenia na budowę do rozpoczęcia prac budowlanych masztu?

Komentarz

• Pewnie to zależy od przypadku, ale nie więcej niż 3 lata - wtedy z mocy prawa pozwolenie traci moc.

Komentarz

• @Dominik Markowski nie ma reguły wszystko zależy od priorytetów jakie są dla danej stacji.

Komentarz

• Sądzę, że przy tempie jaki Play sobie narzuciło starają się jak najszybciej rozpocząć budowę. Chyba mając pozwolenie w kieszeni mogą zacząć następnego dnia.
                          Pytałem o to, bardziej na podstawie realnych doświadczeń.

Komentarz

• Nadajnik KAR4001 już stoi. Więc chyba nie wszystko jest prawdą w tym temacie [emoji3] Na szczęście nie muszę czekać rok. Nadajnik kompletny, więc tylko czekać na uruchomienie.
                            Ps. Jahu musiałeś pomylić nadajniki z moim
                            Ostatnio edytowany przez marcin19883; 23.08.2019, 15:41.

Komentarz

• @marcin19883 jaką informację otrzymałem taką przekazałem.

Komentarz

• @jahu Mógłbyś zasięgnąć informacji o stacji ID CHE5550

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X