Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Karta red bull przeniesienie do play

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pre-Paid Karta red bull przeniesienie do play

Czy można kartę nowa jeszcze nie zarejestrowaną z RBM zarejestrować od razu w play i zmienić taryfę na "play od nowa "? Mam taką kartę z prostym numerem i datą ważności 1.08.2019 .

Rejestrujący na Poczcie czy w punkcie partnerskim nie pyta jaka to taryfa tylko prosi o dowód i wprowadza dane z karty. Zmiana taryfy będzie możliwa kiedy karta już bedzie aktywna w sieci takimi metodami jakie są dostępne u operatora. Może być tego samego dnia.
    Nie widzę problemu w tej operacji.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
      Rejestrujący na Poczcie czy w punkcie partnerskim nie pyta jaka to taryfa tylko prosi o dowód i wprowadza dane z karty. Zmiana taryfy będzie możliwa kiedy karta już bedzie aktywna w sieci takimi metodami jakie są dostępne u operatora. Może być tego samego dnia.
      Nie widzę problemu w tej operacji.
      To wiem ale na blogu play nie ma informacji o możliwości zmiany na ta taryfę po migracji

https://blogplay.pl/2015/12/krotko-m...play-na-karte/

Czy karta z terminem ważności 1.08.2019 będzie działać po rejestracji ?

Komentarz

Zamieszczone przez tadekzlasu
        Czy karta z terminem ważności 1.08.2019 będzie działać po rejestracji ?
        O tym dowiesz się już podczas rejestrowania karty; przejdzie albo nie i osoba rejestrująca powie Ci to od razu. Jest szansa że przejdzie, ja rejestrowałem karty Play pół roku po terminie ważności. U mnie przeszło ale gwarancji nie ma.
        Jeżeli numer zostanie zarejestrowany to terminem ważności nie musisz się dalej przejmować, karta będzie działać na wieki (tylko trzeba doładowywać).
        Ostatnio edytowany przez bst01; 01.12.2019, 17:37.

Komentarz

No jak ma datę ważności i jest już po tej dacie to raczej nic z tego nie będzie

Komentarz

Ponawiam pytanie Czy po rejestracji mogę przejsc do play do taryfy "od nowa "

na blogu play nie ma informacji o możliwości zmiany na tą konkretną taryfę po migracji są tam inne taryfy.

https://blogplay.pl/2015/12/krotko-m...play-na-karte/
            Ostatnio edytowany przez tadekzlasu; 02.12.2019, 09:43.

Komentarz

Można zmienić jak najbardziej wiąże się to z utratą pakietów i bonusów (o ile takie były)
              >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Kartę udało się zarejestrować w kiosku , a była z datą ważności 1.08.2019 czyli już po terminie podanym na starterze . Na razie nie mam zamiaru z niej korzystać .Czy konieczna jest aktywacja karty czy mogę to zrobić w dowolnym czasie za miesiąc, rok itp ?

Komentarz

Przenoszę do działu pomoc play.
                  >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

@tadekzlasu Wykonanie aktywacji karty od razu nie jest konieczne.
                    Pomoc Play

Play.pl
                    Facebook.com/Play4You

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
                      @tadekzlasu Wykonanie aktywacji karty od razu nie jest konieczne.
                      Czyli nie ma konieczności aktywacji od razu i na pewno będzie działać za np rok bo jest już zarejestrowana
                      i termin ważności na opakowaniu nie ma już znaczenia.

Komentarz

Jeśli chodzi o okres roku, to nie mogę zapewnić, że aktywacja po takim czasie przebiegnie bezproblemowo. Proponowałbym aktywować numer wcześniej.
                        Pomoc Play

Play.pl
                        Facebook.com/Play4You
                        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Większość operatoròw dezaktywuje numer ktòry nie jest używany przez rok. Lepiej aktywować, wybrać taryfę RWK i raz dwa razy do roku użyć numeru.

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
                            Jeśli chodzi o okres roku, to nie mogę zapewnić, że aktywacja po takim czasie przebiegnie bezproblemowo. Proponowałbym aktywować numer wcześniej.

Kartę aktywowałem żeby nie było problemów .Jaki jest kod migracji do play do taryfy "od nowa " ?

Komentarz

Kod na zmianę taryfy na Play na Kartę odNOWA to *163*20#.
                              Pomoc Play

Play.pl
                              Facebook.com/Play4You
                              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X