Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Roaming zagraniczny kiladziesiąt kilometrów od granicy

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Abonament Roaming zagraniczny kiladziesiąt kilometrów od granicy

Cześć forumowicze,

Spotkał się ktoś z Was z naliczeniem opłat za roaming danych z UE kiedy byliście na terytorium PL?

Mnie niestety to spotkało, dostałem naliczenie na ponad 200zł będąc kilkadziesiąt kilometrów od granicy kraju. Złożyłem reklamację, która oczywiście została odrzucona. Przy czym jak ją zgłaszałem to jeszcze zebrałem opr od obsługi playa (dzięki play!), że nie myślę i powinienem ustawiać ręcznie sieć (będąc w kraju...)

Przemiła Pani z obsługi poinformowała mnie, że to moja wina, bo przecież dostałem smsa tylko, że noo jak się jedzie na urlop w góry to ostatnia rzecz, którą robię to jest wyciąganie telefonu z plecaka, szczególnie, że dalej jestem w kraju... w sporym dystansie od granicy. Operator uzasadnił to siłą sygnału z innego nadajnika, no ale szanujmy się. Nie uwierzę, żeby całe Ustrzyki Górne musiały ręcznie wybierać sieć.

Planuję złożyć odwołanie od rozpatrzenia reklamacji. Będę wdzięczny za pomoc, jeżeli ktoś z Was miał podobną sytuację. Szczególnie, że ostatnia rzecz po którą jechałem na urlop to dodatkowe zmartwienie na ponad 2 stówy.

Witaj. Przebywając w strefie przygranicznej może zdarzyć się, że karta SIM połączy się z nadajnikiem operatora zagranicznego ze względu na silniejszy sygnał. Czy posiadasz numer zarejestrowanego zgłoszenia w tej sprawie?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Tak. Numer zgłoszenia to 222322786

Komentarz

@Domi90 - Zgłoszenie o podanym numerze jest zamknięte. W celu przekazania go do realizacji potrzebny mi będzie numer aktualnie otwartego zgłoszenia.
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You

Komentarz

U babci naliczyło mi czasem za neta w roamingu choć byłem w PL
          Rosję łapię od tego momentu roaming zagraniczny na stałe wyłączony !

Komentarz

Numer aktualnie otwartego zgłoszenia 222652146 . Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Komentarz

Dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem go do realizacji. Obsługa Klienta skontaktuje się z Tobą niezwłocznie po rozwiązaniu sprawy.
              Pomoc Play

Play.pl
              Facebook.com/Play4You

Komentarz

Brak nowych wpisów w wątku.
                Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
                >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

o nas
                Forum Sieci Play
                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                Dołącz do Nas
                Pracuję...
                X