Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Brak możliwosci rejestracji karty nowej karty przez play 24

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pre-Paid Brak możliwosci rejestracji karty nowej karty przez play 24

W play24 po wejsciu w zakładkę rejestracja pojawia się komunikat że można tylko zarejestrować
    w punktach stacjonarnych ? .Karta to prepaid zarejestrowany na firmę .
    Czy nie można już rejestrować nowych kart za pośrednictwem play24 ?

Dzień dobry. Komunikat widzisz od razu po wejściu w zakładkę (będąc zalogowanym) czy po wpisaniu numeru do zarejestrowania?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
      Dzień dobry. Komunikat widzisz od razu po wejściu w zakładkę (będąc zalogowanym) czy po wpisaniu numeru do zarejestrowania?
      Od razu po wejsciu w zakładkę bez wpisania numeru .

Komentarz

Zamieszczone przez tadekzlasu Zobacz posta
        Od razu po wejsciu w zakładkę bez wpisania numeru .
        Przed chwila zarejestrowalem swoj nowy nr

a co robimy:
        wchodzimy do P24 na swoj główny numer
        gdy juz jestesmy klikamy w <zarejestruj nowy nr>, otwiera nam sie info z informacją odbierz sms na głownym numerze i wpisujemy do okienka, potem klikamy dalej prosi o numer do rejestracji, potem prosi o kod puk tego numeru, potem otrzymujemy info o rejestracji i tu zapisz sobie haslo nadane cyfrowo, bo bedzie inne niz w koncie, by zmienic haslo trzeba udac sie do salonu.

Komentarz

@tadekzlasu Moze byc tak ze probujesz zarejestrowac nowy numer na konto (nr)ktory rowniez byl rejestrowany przez Play24 a tak sie nie da niestety. Mozesz zarejestrowac nowy numer na konto ktore bylo zarejestrowane w salonie lub byl kurier u Ciebie z nowa umowa. Na konto ktore rowniez rejestrowales przez Play24 nie da sie zarejestrowac nowego numeru.Nie wiem tez czy nie ma jakiego limitu rejestracji nawet na numer ktory byl weryfikowany nawet w salonie.
          Ostatnio edytowany przez Piotr1994; 18.08.2019, 10:48.

Komentarz

@tadekzlasu - sprawdź proszę jeszcze rejestrację SMS (https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/).
            Pomoc Play

Play.pl
            Facebook.com/Play4You
            Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr1994 Zobacz posta
              @tadekzlasu Moze byc tak ze probujesz zarejestrowac nowy numer na konto (nr)ktory rowniez byl rejestrowany przez Play24 a tak sie nie da niestety. Mozesz zarejestrowac nowy numer na konto ktore bylo zarejestrowane w salonie lub byl kurier u Ciebie z nowa umowa. Na konto ktore rowniez rejestrowales przez Play24 nie da sie zarejestrowac nowego numeru.Nie wiem tez czy nie ma jakiego limitu rejestracji nawet na numer ktory byl weryfikowany nawet w salonie.
              Nie ma ograniczeń, ja mam kilka numerkow na siebie zarejestrowanych.

Komentarz

@tadekzlasu - sprawdź proszę jeszcze rejestrację SMS (https://www.play.pl/kampanie/rejestracja/).
                Nic co bym nie wiedział tam nie znalazłem .
                Były zrobione 3 zgłoszenia w tej sprawie , w jednym konsultant twierdzi że rejestracja musi działać przez play24 , drugi raz dział techniczny dopomina się screnów w aplikacji ? a chodzi o rejestracje przez play24 dokładnie podałem komunikat
                z play24 a mianowicie :

"Nie możesz zarejestrować karty na ten numer telefonu. Użyj innego numeru lub przyjdź do salonu Play. Sprawdź listę dostępnych punktów: "

Komentarz

A czy ten numer, którego chcesz użyć jako już zarejestrowany, był rejestrowany w salonie, czy innym sposobem? Nie znalazłem we wcześniejszych postach jednoznacznej informacji.
                  Pomoc Play

Play.pl
                  Facebook.com/Play4You
                  Tel. +48 790 500 500

Komentarz

@tadek rejestrować możesz tylko na ten numer który byl rejestrowany jako pierwszy czyli musisz sie zalogować na tym pierwszym numerze który rejestrowałłes i dopiero. Bo na innych numerach dane sa jedynie podstawiane przez system. Ewentualnie udaj sie do salonu tam ci zarejestrują .

Komentarz

A czy ten numer, którego chcesz użyć jako już zarejestrowany, był rejestrowany w salonie, czy innym sposobem? Nie znalazłem we wcześniejszych postach jednoznacznej informacji.
                      Z tego co pamiętam to w salonie to ktoś z firmy rejestrował w 2016 r nie ja osobiście.

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez ujawniacz prawdy Zobacz posta
                      @tadek rejestrować możesz tylko na ten numer który byl rejestrowany jako pierwszy czyli musisz sie zalogować na tym pierwszym numerze który rejestrowałłes i dopiero. Bo na innych numerach dane sa jedynie podstawiane przez system. Ewentualnie udaj sie do salonu tam ci zarejestrują .
                      tak wiem że mogę rejestrować tylko przez ten już zarejestrowany

Komentarz

@tadekzlasu - wspominałeś wcześniej o zgłoszeniach, masz może aktualnie otwarte zgłoszenie w tej sprawie?
                        Pomoc Play

Play.pl
                        Facebook.com/Play4You
                        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

@tadekzlasu - wspominałeś wcześniej o zgłoszeniach, masz może aktualnie otwarte zgłoszenie w tej sprawie?
                          Tak mam nr 217235657 może w końcu ktoś to porządnie sprawdzi i poda konkretny powód dlaczego nie można zarejestrować nowego numeru.

Komentarz

Ślicznie dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałam Twoją sprawę do realizacji.
                            Pomoc Play

Play.pl
                            Facebook.com/Play4You
                            Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
                              by zmienic haslo trzeba udac sie do salonu.
                              Ale po co?
                              Wybierając 790500500 znając hasło z rejestracji zmienisz na nowe.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X