Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sieć Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Pisze ten temat ponieważ play już całkowicie wyłączył zasieg z plusa z korzystanie nadajników od 2 tygodniu juz wyłączaja mi zasieg tego operatora zgłoszenie na play24 nie pomaga to oznacza ze juz nie ma zasiegu sieci plus i jest juz zasieg tylko 3 sieci

Nie wyłaczył . Musosz zadzwonić ( to kosztuje ) lub na play24 napisac zgłoszenie( to za darmo) o właczenie zasiegu plusa. W centrum poznania ma byc wyłaczony , ale tylko tam. To nic że już pisałes . Powiedz że wiesz że moga właczyć . Mi właczyli .
    Ostatnio edytowany przez ujawniacz prawdy; 11.02.2019, 20:21.

Komentarz

U mnie też Plus już niedostępny, a zasięg 4 sieci to taki slogan reklamowy, nic więcej.

Komentarz

@dawid1999 posiadasz zgłoszenie w tej sprawie do Obsługi Klienta?
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You
        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
          U mnie też Plus już niedostępny, a zasięg 4 sieci to taki slogan reklamowy, nic więcej.
          No to napisz zgłoszenie. Ja tez miałem wyłaczony . Po dwóch dniach od zgłoszenia właczyli . A już od dawna nie reklamuja 4 sieci.
          Ostatnio edytowany przez ujawniacz prawdy; 11.02.2019, 20:24.

Komentarz

Powinni to dawać do reklamy:

chcesz zasięg 4 sieci w Play? Napisz zgłoszenie lub zadzwoń, może włączymy, ale po kilku miesiącach i tak zresetujemy ustawienia!

- - - Updated - - -

Nie reklamują zasięgu 4 sieci, bo od dawna to nieaktualne. To był kiedyś największy atut Play.

Komentarz

Dokładnie 3 zgłoszenia zrobiłem juz teraz poszło 4 za 3 pani powiedziala mi ze jest włączony mówie jej ze nie moge sie zalogowac ze jest niedostepna kłócilem sie jej ze na zadnym numerze nie mozna ale ona swoje

Komentarz

W ostateczności do Uke pisz [emoji3], jak dalej będą sciemniac. Z firmami trzeba walczyć jak oni z nami tak my z nimi [emoji3][emoji3][emoji3], żadnych sentymentow [emoji3]

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Nie mieszkam centrum ani tym bardziej w Poznaniu i u mnie też wyłączyli. Nie widzę problemu, na próbę zalogowałem się do pomarańczy, weszło od razu i trzyma.
                  Właściwie w jakim temacie chcecie pisać ten protest do UKE ? Że w sieci Play nie ma zasięgu Plua ? A powinien być Sprawdzałem kartę Plusa, zasięg Play na niej nie działa.

Komentarz

przeciez jak masz karte z plusa to normalne ze z play sie nie zalogujesz chyba ze ja zle zrozumialem ze tak samo probowales sie do plusa zalogowac w sieci play i nie mozesz mnie cały czas trzyma na tmobile do orange przerzuci jak jade samochodem dopiero a tak to w domu caly czas tmobile wczesniej plus bo najblizszy nadajnik

Komentarz

No to zasięgu Plusa na karcie play nie będzie i trzeba z tym się pogodzić niestety. Jak ktoś ma dual Sim to może założyć 2-gą kartę Plusa albo inną submarkę Polkomtela (w sumie ich 3 i Aero)

Komentarz

No że jedynie miałeś zasięg Plusa a on nie działa i teraz masz problemy z zasięgiem
                        ja mam w telefonie 2 karty i obie działają w lte 1 Play 2 Nju -używam tam gdzie net Playa słabo działa a także w roamingu krajowym ,nawet sam P20 się pyta czy przełączyć
                        Ostatnio edytowany przez pakierhakierxd; 12.02.2019, 09:04.

Komentarz

Mnie się tak kojarzy że jak ktoś ma na miejscu zasięg Plusa to powinen kupić starter tej sieci a nie np. T-Mobila. Ale może jest za wcześnie i źle myślę

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                            Mnie się tak kojarzy że jak ktoś ma na miejscu zasięg Plusa to powinen kupić starter tej sieci a nie np. T-Mobila. Ale może jest za wcześnie i źle myślę
                            Skojarzenie masz dobre, ale co wybrać jak u mnie jest : ORANGE, T-MOBILE, PLAY? z tego samego nadajnika, który stoi bardzo blisko..można zainstalowac telefon na 4 karty i tak jak piszesz przełączać, ale to już zabawa.

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
                            Dokładnie 3 zgłoszenia zrobiłem juz teraz poszło 4 za 3 pani powiedziala mi ze jest włączony mówie jej ze nie moge sie zalogowac ze jest niedostepna kłócilem sie jej ze na zadnym numerze nie mozna ale ona swoje
                            KONSULTANTKA ma napisane, że jest, a zycie pokazuje że brak, ale ona musi wierzyć kartce, a nie abonentowi... dlatego nie możesz sie dogadac
                            Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 12.02.2019, 09:44.

Komentarz

ten play idzie wielka dziure powoli z tym zasiegiem

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X