Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

robiłem tak resetowalem i nic na zadnym numerze nie działa mamy abonament rodzinna pisalem ze na zadnym nie działa ale jakaś młoda będzie mi mówiła ze powinno działac a ja jej mówie ze nie działa

Komentarz

Niestety czasem da się trafić na taką obsługę i to w każdej sieci

Komentarz

obsługa infolini play a orange jest wielka róznica w orange wprowadzili od tamtego roku telefoniczny dział techniczny co goscie wychodza na maszty i naprawiaja i mozna z nimi pogadac jak jest jakas awaria a w play jak zwykle w tyle odstaje będa mi mówic ze siec numer jeden była dobra siecia a teraz to ida na psy

Komentarz

Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
          robiłem tak resetowalem i nic na zadnym numerze nie działa mamy abonament rodzinna pisalem ze na zadnym nie działa ale jakaś młoda będzie mi mówiła ze powinno działac a ja jej mówie ze nie działa
          W czym masz problem, przypomnij..

Komentarz

tym że nie moge KORZYSTAĆ z operatora PLUS co umowa PLAY MA DO KOŃCA TEGO ROKU!

Komentarz

tym że nie moge KORZYSTAĆ z operatora PLUS co umowa PLAY MA DO KOŃCA TEGO ROKU!
              Przenieść się do PLUSA i po problemie

Komentarz

spoko umowa do kwietnia wiec juz moge zlozyc wniosek

Komentarz

spoko umowa do kwietnia wiec juz moge zlozyc wniosek
                  Złóż w plusie przeniesie i podaj datę od kiedy chcesz przenieść, jezeli ma być ten sam numer.
                  kup starter plusa i sprawdz, byś nie marudzil potem.
                  Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 14.02.2019, 12:44.

Komentarz

powiem ci tak jestem w play juz 7 lat jakies 4 miesioce sa juz słabe z zasiegiem wczesniej z roomingu krajowego np plusa w play pokazywano mi 3 kreski teraz 1 nie wspomne juz o orange i tmobile bo tylko 1 szkoda ze play zerwal z nimi umowe

Komentarz

Ja tam nigdy nie miałem jakiś poważnych problemów z siecią. Użytkownik RBM. przejdź sobie po zakończeniu umowy na jakąś taryfę na kartę. Lepsze warunki.

Wysłane z mojego Moto C przy użyciu Tapatalka

Komentarz

powiem ci tak jestem w play juz 7 lat jakies 4 miesioce sa juz słabe z zasiegiem wczesniej z roomingu krajowego np plusa w play pokazywano mi 3 kreski teraz 1 nie wspomne juz o orange i tmobile bo tylko 1 szkoda ze play zerwal z nimi umowe
                        Tobie wydaje się,że play zerwał umowę, a może oni maja dość play-a, każda sieć ma swoich odbiorców i im musi zapewnić, natomiast goście musza czekać na końcu, jeżeli to ma być internet stały dla domu to warto dodać sobie antenę kierunkową i odpowiedni router, wybór jest duży, natomiast to ze widzisz jedną kreskę a kiedyś było 3 , tym się nie kieruj, z jedną możesz mieć połączenie stabilne, a z trzema ruchome.
                        U mnie na wsi brak plusa!! choć telefony jakoś chodzą, internet nie pójdzie, ja od lat mam internet z T-mobile oraz router B525, i jestem zadowolony, natomiast głosowo mam play, i sporadycznie internet play, bądż orange jako ew. rezerwa na przenośnym modemie, proponuje skusić się na testy w innych sieciach, i zastanowić się czy warto uciekać, nie musisz zmieniać abonamentu, może wejść na opcję bezterminową z tym samym abonamentem. TM kusi bo u nich jest w LTE bez limitu
                        Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 14.02.2019, 13:54.

Komentarz

Zgłoszenie zrobiłem 09.02 – odpowiedziano, że włączono dostęp do wszystkich operatorów. Niestety, w Plusie karta SIM nie rejestruje się. Odwołałem się 11.02... do chwili obecnej nic nie zrobiono. Nr zgłoszenia; 206174000.

Komentarz

@Terra dziękuję za numer zgłoszenia. Przesłałem go do weryfikacji w odpowiednim dziale. Sprawa zostanie zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie.
                            Pomoc Play

Play.pl
                            Facebook.com/Play4You

Komentarz

Zastanawiam się po kiego grzyba robicie jakieś zgłoszenia? Trzeba czekać na odpowiedź, potem kłócić się niepotrzebnie z konsultantem. Niby jest włączony roaming krajowy, a Wy się nie możecie zalogować.... Trzeba przede wszystkim wiedzieć, że Play Plusowi wypowiedział dopiero umowę, która będzie jeszcze trwać do grudnia 2018 roku. Czyli teoretycznie powinno jeszcze działać, ale w wielu przypadkach już nie można się zalogować do sieci Plus. Mi też wyłączyli. Dziwne, bo mam dwa numery w Play i jeden z nich działał bez problemów w roamingu krajowym na nadajnikach Plusa. Dlatego najpierw sprawdziłem swój telefon i w tedy okazało się, że coś jest nie tak z jednym numerem ale to nie wina aparatu. Poszedłem do salonu Play i tam życzliwa pani włączyła przy mnie usługę, bo okazało się, że została wyłączona przez Play. Przy niej zalogowałem się do Plusa i już było ok.
                              Nie wiem po co Play wyłącza już możliwość logowania się do Plusa, ale myślę, że to rodzaj sondażu. Klienci sami będą zgłaszać problemy z sygnałem, bo powiedzmy w danym miejscu nie ma możliwości przełączenia się do innych operatorów, bądź sygnał jest bardzo słaby. U mnie właśnie tak było. Odpadał automatyczny wybór operatora. Tylko na sztywno z Plusem
                              Tak więc jeszcze raz polecam wizytę w najbliższym salonie.
                              P.S. Weźcie ze sobą dowód osobisty

Komentarz

Zamieszczone przez PonuryMleczarz Zobacz posta
                                Tak więc jeszcze raz polecam wizytę w najbliższym salonie.
                                P.S. Weźcie ze sobą dowód osobisty
                                Do najbliższego salonu mam 35 km, w dwie strony to 70 km. Takie rzeczy powinny być załatwiane zdalnie, o ile w ogóle powinny, bo skoro Play ma umowę z Plusem do końca 2019 roku to zasięg powinien działać do końca.

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X