Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Do czasu kiedy będzie umowa z O i T-M nic się nie wydarzy a Play będzie miał de facto zasięg 2-ch innych sieci. Czyli całkiem dobry. Gorzej jest z internetem ale tu już każdy musi sam zdecydować czy zasięg i jakość usług mu taki jak jest mu odpowiada.
    A jak nie- to najprostszy sposób, zamiast wylewać tutaj tony żalów wybrać sobie innego operatora.

Komentarz

chłopie jakbys był u mnie na wsi zobaczył jak jest zasiegiem to sam bys powiedział to co ja ze wielka dziura zaden operator nie postawi nadajnika bo pisze ze nadajnik musi byc w lini prostej to jest wies pagurkowata sa fajne miejsca pod górke nie ma lasu itp ale nie dadza bo musi byc w lini prostej

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
        zamiast wylewać tutaj tony żalów wybrać sobie innego operatora.
        Zapewne ci, którzy mogą zrobią tak. Pozostają jeszcze nieszczęśnicy związani umową, zmuszeni korzystać z nadajnika Plusa. Będą płakać i płacić oraz żałować, że nie podpisali umowy z Plusem zamiast Play.

Wyłączenie Plusa to jakby nie patrzeć pogorszenie oferty. Nie pierwszy raz i nie ostatni kombinują z roamingiem krajowym, Play jest operatorem nieprzewidywalnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
          Zapewne ci, którzy mogą zrobią tak. Pozostają jeszcze nieszczęśnicy związani umową, zmuszeni korzystać z nadajnika Plusa. Będą płakać i płacić oraz żałować, że nie podpisali umowy z Plusem zamiast Play.

Wyłączenie Plusa to jakby nie patrzeć pogorszenie oferty. Nie pierwszy raz i nie ostatni kombinują z roamingiem krajowym, Play jest operatorem nieprzewidywalnym.
          PLUS nie wszędzie chodzi, u mnie go nie widać, brak nadajników, i ci co maja PLUSA tylko narzekają...

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
          chłopie jakbys był u mnie na wsi zobaczył jak jest zasiegiem to sam bys powiedział to co ja ze wielka dziura zaden operator nie postawi nadajnika bo pisze ze nadajnik musi byc w lini prostej to jest wies pagurkowata sa fajne miejsca pod górke nie ma lasu itp ale nie dadza bo musi byc w lini prostej
          Ratuje cie internet satelitarny... w orange mają.

Komentarz

Byłem w plusie byłem w orange teraz w play najblizszy nadajnik akurat jest u mnie z plusa z orange jest 3,5 km deszcz brzydka pogoda zawieje zasiegu nie ma dlatego przeszlismy do play ale jezeli chodzi o orange to mi sie podobało to bo 3 razy do roku prowadzili prace moderazacyjne na nadajnikach zawsze cos wymieniali nie wyłączali całkiem nadajnika tylko po kolei robili i cos tam robili zeby było dobrze i tak było no ale jak brzydka pogoda była to ja zasiegu nie mialem wtedy przeslismy do play pierwsze 4 lata było ********** teraz ten jakies 7 miesiecy jest lipa zasiegiem zasieg 4 sieci a gubi niemiłosierne najlepsze rozwiozanie na play24 niech pan zresetuje telefon to pomoże typowa wymówka pracowników sieci play..

Komentarz

Rada z kilkoma kartami różnych operatorów jest tylko dla tych co lubią mieć kilka numerów, po to związałem się z Play że miał zasięg kilku operatorów na jednym numerze.
              W moim przypadku jest to bardzo istotne bo w tygodniu jestem często w kilku miejscowościach w jednej mam lepszy zasięg Plusa, w innej Orange, a u siebie w domu Play.

Play dzięki zasiegowi 4 sieci był dobry, teraz to już tylko operator będzie.

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

W3 ma też tylko 1 [emoji3]

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Katowice też bez zasięgu Plusa w Roamingu.. Bynajmniej w mojej lokalizacji [emoji848]

Wysłane z mojego Moto C przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Dzis dzwoni jakas młoda dziewczyna i mówi ze chce z włascicielem mówic w sprawie zgłoszenia a wlascicielem jest mama ona mi nie udzieli informacje to jej mówie niech pani na play24 napisze mówi ze nie bo potem pan będzie miał wotpliwosci zaczolem sie smiac i jj mówie ze prawda boli ze wyłączacie rooming plusa i sie rozłonczyła typowa rozmowa w sieci play te kobiety to pracuja tam niepełnosprawni..

Komentarz

dawid1999 Konsultantka może rozmawiać tylko z właścicielem konta abonenckiego, ale faktycznie w tej sytuacji powinna odpisać na Play24. Czy widzisz odpowiedź na Play24?
                      Pomoc Play

Play.pl
                      Facebook.com/Play4You
                      Tel. +48 790 500 500

Komentarz

nic nie udzielila powiedziała ze jutro zadzwoni to jej mówie ze nie odbiere

Komentarz

Rozumiem, po zamknięciu zgłoszenia, odpowiedź będzie widoczna na Play24.
                          Pomoc Play

Play.pl
                          Facebook.com/Play4You
                          Tel. +48 790 500 500

Komentarz

hahahahaa odpowiedz od jakies młodej piczki na pana numerze jest włączony zasieg operatora sieci plus mówie ze nie ma wczesniej mama musiała potwierdzic wszystko potwierdziła dane mówie jej na zadnym numerze nie działa ona działa mówie jej ze nie i sie tak kłócimy wkoncu rzuciła słuchawka i napisała na play24 ze jest aktywny zasieg a nie mozna sie zalogowac prze cipk* pracuja w tym "dziale technicznym" hahaa

Komentarz

dawid1999 bardzo proszę o kulturę osobistą wypowiedzi! Przykro mi, że konsultantka wykazała się niekompetencją. Jeżeli nie zgadzasz się z jej odpowiedzią, możesz zrobić odwołanie i ponowne zgłoszenie z prośbą o dokładne wyjaśnienie tej sprawy.
                              Pomoc Play

Play.pl
                              Facebook.com/Play4You
                              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

@dawid1999 wyłącz i włącz telefon następnie sprawdź czy działa. Możesz też zresetować ustawienia sieciowe w telefonie. Jeśli nadal nie będzie działać to wtedy należy ponownie zgłosić.
                                >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X