Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odrzucona naprawa - gwarancja

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Podaje adres korespondencyjny:
    P4 Sp. z o.o.
    Skrytka pocztowa 43
    02-671 Warszawa
    fax: +48 22 319 44 11
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Nie chodzi mi o adres korespondencyjny a ten na który mam kierować pismo reklamacyjne z tytułu rękojmi w przypadku gdy zaniosę je do salonu

Komentarz

Wtedy pismo także w salonie zostawiasz.
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You
        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Składając telefon w salonie na rękojmie oddajesz razem z tym telefonem

Komentarz

o Chryste..... przecież wiem, natomiast pismo muszę do kogoś skierować i nie mogę napisać salon play, prawda? Więc pismo, które zostawiam w salonie kieruję do
            P4 Sp. z.o.o.
            ul. Taśmowa 7
            02-677 Warszawa

jako adres siedziby głównej, tak?

Komentarz

Może być zatem adres Taśmowej.
              Pomoc Play

Play.pl
              Facebook.com/Play4You
              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
                Jeśli telefon był zakupiony w eshopie to możesz go oddać w dowolnym salonie Play.
                Gratuluję Wam kompetencji. Będąc dzisiaj na mieście postanowiłam wejść "dowolnego salony Play". Niestety, tak jak już ktoś wyżej pisał w przypadku gdy umowę zawarłam na odległość to rękojmię mogę złożyć tylko do salony partnerskiego. Nie wiedziałam gdzie się taki znajduje, gdyż na internecie nie trafiłam na taką informację więc tak czy siak musiałam pójść gdziekolwiek, na szczęście pani pracująca w salonie mnie pokierowała pod odpowiedni adres. Wolałam pójść do salonu niż płacić kolejne pieniądze na telefon do BOKu. To się nazywa fachowa pomoc pracowników forum! Brawo Wy! Czy podawanie szczątkowych informacji w sposób, żeby utrudnić klientowi załatwienie sprawy jest elementem jakiegoś szkolenia czy sami się tego nauczyliście?

Komentarz

@sinlig - tak jak pisałem, urządzenie zakupione przez eShop powinieneś móc oddać w dowolnym salonie Play (własnym).

edit: Salony dealerskie mogą mieć problem z przyjęciem od Ciebie rękojmi. Przepraszam za brak doprecyzowania informacji w poprzednim poście.
                  Ostatnio edytowany przez Play4You; 30.11.2017, 20:51. Powód: doprecyzowanie informacji odnośnie salonu dealerskiego
                  Pomoc Play

Play.pl
                  Facebook.com/Play4You
                  Tel. +48 790 500 500

Komentarz

@play4You. Żaden salon Dealerski nie przyjmie na rękojmie telefonu kupione w P4!!!!

Napiszę raz zbiorczo:
                    GWARANCJA: Gdziekolwiek kupiony każdy salon przyjmie
                    RĘKOJMIA:
                    Zakup u dealera - oddanie na rękojmie tylko w salonach danego dealera - Na paragonie jest nazwa firmy (dealera).
                    Zakup w salonie własnym - oddanie na rękojmie tylko w salonach własnych - Na paragonie jest P4
                    Zakup w Eshipie - oddanie na rękojmie tylko w salonach własnych - Na paragonie jest P4

Zrozum że za rękojmie odpowiada sprzedawca urządzenia!!! Jeśli telefon został kupiony w Eshopie to sprzedał go P4 i do P4 trzeba oddać na rękojmie. Dlaczego Dealer ma brać na siebie odpowiedzialność z tytułu rękojmi skoro to nie on sprzedawał telefon??

To wg Ciebie skoro kupiłe telefon w MediaMart mogę go oddać w Biedronce. Toć i ten i ten sprzedawca oferuje dany produkt!

Komentarz

Oj czepiasz się, skąd ci biedni ludzie mają to wiedzieć?
                      Przecież to tylko pracownicy play, nie muszą znać zasad, regulaminów etc..

Komentarz

Rzeczywiście potwierdziłem, że w przypadku zakupu przez eShop salony dealerskie mogą mieć problem z przyjęciem takiego urządzenia na rękojmię. Przepraszam za wcześniejszy brak doprecyzowania
                        Pomoc Play

Play.pl
                        Facebook.com/Play4You
                        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Nie czepiam się... Tylko potem do mnie na Salon przychodzą takie sieroty co to kupili w Eshopie i trzema im tłumaczyć, że to inny kanał sprzedaży i w ogóle inna firma.

Dla mnie to jest z punktu prawa ok. Ale co biedny klient jest winny?? Dla niego Play to Play...

Komentarz

@balwanekbuli - słuszna uwaga. Dziękujemy
                            Pomoc Play

Play.pl
                            Facebook.com/Play4You
                            Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
                              Rzeczywiście potwierdziłem, że w przypadku zakupu przez eShop salony dealerskie mogą mieć problem z przyjęciem takiego urządzenia na rękojmię. Przepraszam za wcześniejszy brak doprecyzowania
                              Brak doprecyzowania, no tak. Jeśli piszecie, że mogę zanieść do KAŻDEGO salonu to oznacza, że zarówno do własnego jak i dealerskiego. Więc może przed przystąpieniem do "pomocy" na tym forum się douczycie i przestaniecie robić ludzi w balona? Czy naprawdę to inni użytkownicy powinni mówić co i jak a nie Wy? To po co w takim razie tu jesteście? Do pisania formułek "Przekazałem zgłoszenie do rozpatrzenia w jak najszybszym czasie"? Może wypadałoby zrobić spis salonów i zaznaczyć które są własne a które dealerskie i wstawić gdzieś na stronę to wtedy będzie wszystko jasne a tak taka niekompetencja z Waszej strony jest po prostu nie do przyjęcia. Gdybym w abonamencie miała darmowe rozmowy na komórki w dowolnym kraju europy to pewnie by oznaczało, że w dowolnym kraju europy, ale tylko takim, gdzie językiem urzędowym jest język polski. Wszystko się zgadza, jedynie wystąpił brak doprecyzowania.

Wcześniej pytałam konkretnie czy jeśli zakupiłam w sklepie internetowym to czy jest to salon dealerski czy partnerski. Odpowiedzieliście, że mogę zanieść do każdego salonu. Naprawdę proponuję zawiesić forum na kilka dni, przeszkolić pracowników i wtedy przystąpić do pracy, bo jaki to ma sens.
                              Ostatnio edytowany przez sinlig; 01.12.2017, 06:43.

Komentarz

Dziękuję za sugestię.
                                Pomoc Play

Play.pl
                                Facebook.com/Play4You

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X