Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.


Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.


Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Play Now

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Play Now

  Witam, wchodzę do aplikacji ---> aktywne pakiety --> PLAY NOW - pakiet podstawowy (jest on włączony). Jestem w okienku PLAY NOW - pakiet podstawowy, wchodzę do regulaminu i dodatkowych informacji. W regulaminie pisze w punkcie III Włączenie i wyłączenie pakietów dodatkowych w podpunkcie 3. Rezygnacja z pakietu dodatkowego możesz dokonać w jeden z następujących sposobów:

  Jeżeli w regulaminie pisze że jest możliwość wyłączenia, do czemu w Play, mówią że nie mogą tego wyłączyć ?

 • #2
  Czytam ten regulamin, czy według niego jeżeli miałbym np. włączony pakiet dodatkowy np. PLAY NOW - Pakiet Sport, to mogę wtedy prosić o wyłączenie tego pakietu PLAY NOW - Pakiet Sport ? Wtedy moja prośba będzie uwzględniona ? Jeżeli dobrze rozumię to PLAY NOW pakiet podstawowy, nie można wyłączyć, tylko te dodatkowe jeżeli miałbym włączone ?

  Komentarz


  • #3
   Witaj, pakietu podstawowego nie można wyłączyć.Jeżeli chodzi o pakiety dodatkowe np. Sport to można je wyłączyć w dowolnym momencie.
   Pomoc Play

   Play.pl
   Facebook.com/Play4You

   Komentarz


   • #4
    Dziękuję za wytłumaczenie, chciałem tylko upewnić się

    Komentarz


    • #5
     Nie ma sprawy, pozdrawiam.
     Pomoc Play

     Play.pl
     Facebook.com/Play4You

     Komentarz

     o nas
     Forum Sieci Play
     Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
     Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
     Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
     Dołącz do Nas
     Pracuję...
     X