Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Przedłużenie umowy - internet elastyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przedłużenie umowy - internet elastyczny

Dzień dobry, mam pytanie dot. automatycznego przedłużenia umowy. Mianowicie NIE chcę żeby moja umowa została przedłużona. Posiadam internet elastyczny, umowa podpisana 17.09.2018r. na 24 miesiące.
    Po pierwsze: czy mam napisać wypowiedzenie umowy czy po prostu informację że nie chcę aby umowa została przedłużana czy może jeszcze coś innego? Co powinno być w takim piśmie zawarte?
    Po drugie: na jaki adres mam wysłać to pismo. Czy można je przesłać mailem, czy musi być listem?
    Proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam

Witam, jeśli chcesz wypowiedzieć umowę musisz złożyć pisemną dyspozycję. Dyspozycja powinna zawierać:
    -numer usługi, której dotyczy rezygnacja
    -dane właściciela usługi
    -własnoręczny podpis właściciela
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
      Witam, jeśli chcesz wypowiedzieć umowę musisz złożyć pisemną dyspozycję. Dyspozycja powinna zawierać:
      -numer usługi, której dotyczy rezygnacja
      -dane właściciela usługi
      -własnoręczny podpis właściciela
      Po prostu nie chcę przedłużenia umowy. Mógłbyś odpowiedzieć na pozostałe pytania które zadałem wyżej?

Komentarz

Dyspozycję możesz wysłać na nasz adres korespondencyjny:
        P4 Sp. z o.o.
        Skrytka pocztowa 43
        02-671 Warszawa
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You
        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Nie musisz tego robić listownie, wysyłaj mailem na ok@pomocplay.pl<br/>Ja tak zawsze robię bo szkoda mi czasu i kasy na list ????????????<br/>Tworzy się zgłoszenie w systemie. <br/><br/>Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka<br/><br/><br/>
          Ostatnio edytowany przez pakierhakierxd; 02.08.2020, 07:01.

Komentarz

o nas
          Forum Sieci Play
          Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
          Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
          Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
          Dołącz do Nas
          Pracuję...
          X