Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.


Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.


Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

przedluzenie waznosci konta pol przychodz. Play na Kartę Rok Ważności Konta

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • przedluzenie waznosci konta pol przychodz. Play na Kartę Rok Ważności Konta

  czesc!
  posiadam tel na karte z taryfa Play na Kartę Rok Ważności Konta, konczy mi sie waznosc numeru i mozliwosc przychodzenia polaczen, chcialem przedluzyc waznosc konta o kolejne 365 dni, doladowalem 5 zl, ale w w play24 pokazuje ze waznosc przedluzyla sie tylko o 2,5 miesiaca, do wrzesnia, a gdy w telefonie wybieram !101# to pokazuje nie te sama date co w play24 tylko date wsteczna lipiec 2016 jakiś bug w tym playu mają,

  ktos moze mial podobny problem ?

  pozdrawiam

 • #2
  Przenoszę do działu pomoc play.
  >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

  Komentarz


  • #3
   Cześć,
   według cennika oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta " https://www.play.pl/resources/pdf/20...a_15052019.pdf " punkt 2, doładowując dowolną kwotą całkowitą od 5 zł lub kwotą wyższą, okres ważności połączeń wychodzących powinien automatycznie wydłużyć się o 365 dni oraz połączeń przychodzących o 455 dni. Jeżeli po wykonaniu takiego doładowania i odczekaniu 24 godzin ważność konta się nie zmieniła, najlepiej będzie skontaktować się z obsługą klienta na czacie Play 24 lub telefonicznie, tam konsultanci to zweryfikują.
   Ostatnio edytowany przez Play4You2; 30.06.2020, 00:46.
   Pomoc Play

   Play.pl
   Facebook.com/Play4You

   Komentarz

   o nas
   Forum Sieci Play
   Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
   Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
   Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
   Dołącz do Nas
   Pracuję...
   X