Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pre-Paid Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Witam, dziś rano moje numery zostały wyłączone, podobno nie były doładowane przez 3 miesiące. Są to numery służbowe, korzystamy z nich raczej do odbioru rozmów, nie było żadnego powiadomienia że telefony zostaną wyłączone jak nie zostaną doładowane. Proszę o pomoc jak odzyskać numery, są to numery które posiadają nasi klienci, znajdują się na wszystkich wizytówkach, ulotkach itp.

Wiem że jest to możliwe, tak jak w poście :
    https://forumplay.pl/archive/index.php/t-45613.html
    Ostatnio edytowany przez Krzysiek_D; 21.08.2017, 12:05.

Witaj, w sprawie reaktywacji numerów konieczne będzie zarejestrowanie zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Czy zgłoszenie należy zrobić w salonie czy można online ?

Komentarz

Możesz zarejestrować takie zgłoszenie na Play24. Pamiętaj aby w zgłoszeniu podać dane niezbędne do uwierzytelnienia numerów które chcesz przywrócić.
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You
        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Niestety nie mogę się zalogować na stronę play 24 gdyż moje numery zostały usunięte również z play 24.
          Udało mi się jednak zrobić zgłoszenie z innego nr telefonu, Numer zgłoszenia: 172846015 jeśli to mogło by w czymś pomóc.

Komentarz

Dziękuję bardzo, już przekazuję.
            Pomoc Play

Play.pl
            Facebook.com/Play4You
            Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Dziękuję

Komentarz

Sprawa załatwiona, dziękuję za pomoc.

Dla wszystkich, którzy są w tej samej sytuacji, na infolinii informują że nie da się nic zrobić, jak widać jednak jest to do zrobienia.

Komentarz

Nie ma za co
                  Pomoc Play

Play.pl
                  Facebook.com/Play4You
                  Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Witam,
                    mam dokładnie ten sam problem, na infolinii powiedziano mi tak samo jak Krzyśkowi_D, że nic się nie da zrobić, ale byłem wczoraj w salonie, tam pan znalazł mój nr i kliknął prośbę o reaktywację. Powiedział jednak, że pierwszy raz mu się coś takiego zdarza i nie jest pewien na 100% czy to coś da. Czy powinienem dodatkowo dzwonić na infolinię i zgłaszać to tak jak Krzysiek? Problem w tym, że wygląda na to, że konsultanci na infolinii nie są na ten temat niestety doszkoleni. Wielkie dzięki z góry!

Komentarz

Witaj. W tej sprawie niezbędne będzie zarejestrowanie zgłoszenia. Jeżeli mi je podasz, to postaram się pomóc.
                      Pomoc Play

Play.pl
                      Facebook.com/Play4You

Komentarz

Witam,
                        dziękuję, dzwoniłem, ale konsultant nie miał możliwości przyjęcia zgłoszenia, mówił, że jeszcze jak byłby zawieszony, to tak, ale nr został odłączony. Mówił, żeby pisać na play24 (gdzie oczywiście nie mam dostępu) albo na maila. Na którego maila powinienem zrobić takie zgłoszenie?

Komentarz

Czy mogę prosić Cię o wiadomość prywatną?
                          Pomoc Play

Play.pl
                          Facebook.com/Play4You
                          Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Witam, mam niestety bardzo podobny problem... Od pół roku toczę spór z play ( z Państwa winy). Sprawą to zajmuje się już Urząd Komunikacji Elektronicznej, a w poniedziałek mam zamiar iść już na policję. Nie dostaje odpowiedzi na pisma (a przecież zgodnie z ustawą mają państwo na to 30 dni, a później automatycznie pismo powinno być rozpatrzone na moją korzyść). Każdy konsultant mówi co innego i każdy mówi, że nie jest kompetentny, a z nikim innym nie mogę ponoć porozmawiać. Mówią Państwo co innego (przepraszają), a robią co innego (zrywają umowę i odłączają numery!). Numery te mam już kilkanaście lat, zostały one przeniesione z sieci Heyah, jak mogli Państwo je odłączyć!! Jest to numer, którego używam do pracy i w związku z tym ponoszę wiele strat materialnych!!! Play "gubi" moje listy (pomimo, że mam potwierdzenie, że jest dostaliście), kasuje wiadomości z play24 do którego zresztą już nie mam dostępu. Czy może Pan na to zareagować i odpowiedzieć mi w końcu rzetelnie na czym stoję?? Moje ostatnie zgłoszenie poszło z salonu play - niestety nie widzę tam numeru zgłoszenia, dlatego też prześle w wiadomości prywatnej moje dane. Pozdrawiam

Komentarz

Witaj @Aneta. Oczywiście sytuacja, o której piszesz, nie powinna mieć miejsca. Niestety nie mam wglądu do konta na podstawie przesłanych danych do kontaktu. Czy otrzymałaś SMS z potwierdzeniem rejestracji i numerem sprawy?
                              Pomoc Play

Play.pl
                              Facebook.com/Play4You
                              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X