Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uprzejmie proszę o pomoc w sprawie odzyskania numeru.
    Numer zgłoszenia 186 522 179
    Zgłosiłem sprawę w dniu 12 marca telefonicznie. Przyjęto zgłoszenie i otrzymałem informację, że w ciągu 48 godzin ktoś się ze mną skontaktuje.
    Po trzech dniach znowu zadzwoniłem i otrzymałem nowy termin załatwienia sprawy do 5 dni.
    Po kolejnych trzech dniach byłem w salonie Play w Krakowie na ul. Kapelanka, tam otrzymałem informację, że jest zgłoszenie a sprawa zostanie załatwiona do miesiąca czasu.

Z tego co czytałem na tym forum to po miesiącu numer może mieć innego właściciela.

Bardzo zależy mi na odzyskaniu tego numeru.
    Z poważaniem
    Krzysztof
    Ostatnio edytowany przez krzysboron; 20.03.2018, 14:44.

Komentarz

• @krzysboron, przekazałem Twoje zgłoszenie do realizacji. Obsługa Klienta weryfikuje Twoją sprawę i udzieli Ci odpowiedzi najszybciej, jak to możliwe.
      Pomoc Play

Play.pl
      Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
        @krzysboron, przekazałem Twoje zgłoszenie do realizacji. Obsługa Klienta weryfikuje Twoją sprawę i udzieli Ci odpowiedzi najszybciej, jak to możliwe.
        Bardzo dziękuję za zajęcie się sprawą.
        Z poważaniem
        Krzysztof

Komentarz

• Nie ma sprawy
          Pomoc Play

Play.pl
          Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Emota w punkt.

Komentarz

• Witam.W dniu wczorajszym zorientowałem się że mój nr Play na kartę jest nieaktywny.Napisałem do Play 24 nr.zgłoszenia 187058691.Zamiast odpowiedzi otrzymałem o 1.18 maila z wiadomością : odpięcie nr. od konta.Dzisiaj rano zadzwoniłem do Play.Przedstawiłem sprawę - w odpowiedzi usłyszałem że mój nr. już jest w puli nr do sprzedaży/dziwne że tak szybko i przed odpowiedzią na zgłoszenie/ i nie mam możliwości odzyskania go.Jest to złoty nr.Zależy mi na odzyskaniu go.Proszę o pomoc.
              Ostatnio edytowany przez cookies; 21.03.2018, 09:18.

Komentarz

• Witaj. Zgłoszenie, którego numer podałeś, jest już zamknięte. Odpowiedź powinna być widoczna na Play24. Zapoznaj się proszę z udzieloną odpowiedzią.
                Pomoc Play

Play.pl
                Facebook.com/Play4You
                Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
                  Witaj. Zgłoszenie, którego numer podałeś, jest już zamknięte. Odpowiedź powinna być widoczna na Play24. Zapoznaj się proszę z udzieloną odpowiedzią.
                  Jeśli nr został odpięty to konto Play 24 przestaje istnieć.Więc nie mam możliwości zapoznania się z odpowiedzią.Dlatego zadzwoniłem do konsultantki a później poprosiłem o pomoc tutaj.Widzę że po prostu nr jest na tyle atrakcyjny że zaczyna się granie w kulki.Tak jak powiedziałem konsultantce czuję się okradziony.Proszę o pomoc w odzyskaniu mojego numeru.

Komentarz

• Przepraszam, moje niedopatrzenie. Skontaktuj się więc ponownie z Obsługą Klienta i poproś o zarejestrowanie zgłoszenia w tej sprawie. Następnie podaj mi jego numer, sprawa zostanie zweryfikowana.
                    Pomoc Play

Play.pl
                    Facebook.com/Play4You
                    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
                      Przepraszam, moje niedopatrzenie. Skontaktuj się więc ponownie z Obsługą Klienta i poproś o zarejestrowanie zgłoszenia w tej sprawie. Następnie podaj mi jego numer, sprawa zostanie zweryfikowana.
                      Zadzwoniłem.Konsultant odczytał mi odpowiedź na zgłoszenie.Następnie w moim imieniu odpowiedział/że chcę odzyskać nr/ i ktoś ma do mnie zadzwonić w tej sprawie.Nr tego zgłoszenia to 187102860.Więc muszę uzbroić się w cierpliwość-jeśli sprawa nie zostanie załatwiona poinformuję o tym i będę prosił o dalszą pomoc.

Komentarz

• Dobrze. Dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem je do weryfikacji.
                        Pomoc Play

Play.pl
                        Facebook.com/Play4You
                        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam. prosił bym o pomoc w pozytywnym rozpatrzeniu mojego zgłoszenia o nr 187459641. problem jak u Wszystkich Forumowiczów. odzyskanie numeru telefonu. Pozdrawiam!

Komentarz

• Witaj, dziękuję a podanie numeru zgłoszenia, przekazałam je do weryfikacji.
                            Pomoc Play

Play.pl
                            Facebook.com/Play4You
                            Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
                              Witam.W dniu wczorajszym zorientowałem się że mój nr Play na kartę jest nieaktywny.Napisałem do Play 24 nr.zgłoszenia 187058691.Zamiast odpowiedzi otrzymałem o 1.18 maila z wiadomością : odpięcie nr. od konta.Dzisiaj rano zadzwoniłem do Play.Przedstawiłem sprawę - w odpowiedzi usłyszałem że mój nr. już jest w puli nr do sprzedaży/dziwne że tak szybko i przed odpowiedzią na zgłoszenie/ i nie mam możliwości odzyskania go.Jest to złoty nr.Zależy mi na odzyskaniu go.Proszę o pomoc.
                              Szybciej play odzyskuje, niż abonent się dopatrzy że ma nie aktywny.

Komentarz

• Witam! bardzo proszę o pomoc w sprawie o nr 187513372. z góry bardzo dziękuję. pozdrawiam

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X