Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• @mszark, zgłoszenie jest w realizacji. Poczekaj proszę na odpowiedź.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Czy mogę prosić o informację, czy cokolwiek uda się zrobić z moim zgłoszeniem? (#895)
      Jak już pisałem
      Nr zgłoszenia: ‎210933278
      Data wpłynięcia do P4: ‎2019-05-10 06:50:19
      Data zamknięcia zgłoszenia: ‎2019-05-13 08:25:22

Bo tak od dwóch dni trzymam kciuki i już mam je sine

pozdrawiam

Komentarz

• Niestety nie mam dostępu do treści zgłoszeń i informacji, na jakim etapie rozwiązywania są. Widzę, czy są zakończone, czy jeszcze w trakcie. na pewno konsultant, który to realizuje skontaktuje się najszybciej jak się da z Tobą.
        Pomoc Play

Play.pl
        Facebook.com/Play4You
        Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
          Niestety nie mam dostępu do treści zgłoszeń i informacji, na jakim etapie rozwiązywania są. Widzę, czy są zakończone, czy jeszcze w trakcie. na pewno konsultant, który to realizuje skontaktuje się najszybciej jak się da z Tobą.
          Jeśli to do mnie to ja wiem, że była odpowiedź negatywna.
          Zgłoszenie jest zamknięte niepomyślnie dla mnie.
          Czy to znaczy że już jest definitywnie "po ptakach"?
          A może jest jeszcze jakaś ścieżka, nawet skomplikowana, czy kosztowna?

Jeśli to koniec to straty dla abonenta (zmiany w wielu miejscach numeru, straty kontaktu)
          oraz straty dla operatora:
          1. niezadowolony klient
          2. niezarobione pieniądze przez operatora
          (opłata za przywrócenie numeru + płatności za abonament)

pozdrawiam

Komentarz

• @zygmunt999- przy reaktywacji numeru abonamentowego lub numeru mix przydzielany jest nowy numer.
            Pomoc Play

Play.pl
            Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Rozumiem, tak mi powiedziano, ale chciałem zrobić wszystko co tylko jest w mojej mocy, by spróbować odzyskać numer.
              Dziękuję za odpowiedź, choć jestem rozczarowany.

Po raz kolejny człowiek przegrywa z mitycznym "system nie pozwala".
              Takie czasy.
              Nie mogę mieć pretensji, choć żal pozostanie.

pozdrawiam
              Ostatnio edytowany przez zygmunt999; 25.05.2019, 01:21.

Komentarz

• Przykro mi, pozdrawiam również.
                Pomoc Play

Play.pl
                Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Dzień dobry, mam problem. Numer został wyłączony. Nie mam konta w Play24, żeby wysłać zgłoszenie. Mieszkam za granicą, więc do salonu nie mogę pójść. W jaki sposób mogę wysłać zgłoszenie do obsługi klienta?

Komentarz

• Witaj, zgłoszenie możesz zarejestrować telefonicznie pod numerem 790 500 500 https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html
                    Pomoc Play

Play.pl
                    Facebook.com/Play4You
                    Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam,

proszę uprzejmie o wsparcie w temacie reaktywacji numeru.
                      Numer zgłoszenia: 212484366

Komentarz

• @Lewystorm Dziękuję za numer zgłoszenia, sprawa została przekazana do realizacji.
                        Pomoc Play

Play.pl
                        Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Witam,

Proszę uprzejmie o wsparcie w temacie reaktywacji numeru.
                          Numer zgłoszenia: 212883987

Z góry dziękuję.

Komentarz

• Witaj, przekazałem Twoje zgłoszenie do realizacji. Obsługa Klienta poinformuje Cię o rozwiązaniu sprawy.
                            Pomoc Play

Play.pl
                            Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Dzień dobry!
                              Bardzo proszę o pomoc również w mojej sprawie. Pozdrawiam

Numer zgłoszenia: 212977004

Komentarz

• @PaulaC, dziękuję za numer zgłoszenia. Przekazałem je do realizacji.
                                Pomoc Play

Play.pl
                                Facebook.com/Play4You
                                Tel. +48 790 500 500

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X