Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Witam! Mam dokładnie ten sam problem co założyciel wątku. Czy mogę prosić o pomoc? Zgłoszenie zarejestrowane w Play24 z innego numeru telefonu. Numer zgłoszenia: 181504568
    Z góry bardzo dziękuję!

Komentarz

Dzień dobry. Dziękuję za przesłanie numeru zgłoszenia. Przekazałam sprawę do realizacji.
      Pomoc Play

Play.pl
      Facebook.com/Play4You
      Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
        Dzień dobry. Dziękuję za przesłanie numeru zgłoszenia. Przekazałam sprawę do realizacji.
        Mam kolejny problem. Dostałam dziś wiadomość, że odpowiedź na moje zgłoszenie czeka na moim koncie w Play24, tymczasem na stronie nie mam już otwartych zgłoszeń, a w zamkniętych jedynie jedno sprzed dwóch lat.
        Ostatnio edytowany przez jahu; 28.12.2017, 22:23. Powód: Usunięcie screena z numerem telefonu

Komentarz

Czy numer telefonu, którego dotyczy zgłoszenie jest dodane do konta na Play24?
          Pomoc Play

Play.pl
          Facebook.com/Play4You

Komentarz

Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
            Czy numer telefonu, którego dotyczy zgłoszenie jest dodane do konta na Play24?
            Nie, niestety, numer został odłaczony od konta, kiedy został wyłączony.
            Ostatnio edytowany przez majobor; 28.12.2017, 19:46.

Komentarz

@majobor, w tej sytuacji skontaktuj się proszę z Obsługą Klienta dowolnym kanałem: http://www.play.pl/pomoc/kontakt/
              Konsultant zweryfikuje dla Ciebie sprawę.
              Pomoc Play

Play.pl
              Facebook.com/Play4You

Komentarz

Witam! Jak wszyscy tutaj moj malo uzywany numer zostal bez uprzedzenia odlaczony a bardzo chcialabym go wciaz uzywac. Po kilku wizytach w roznych salonach PLAY "wymusilam" przyjecie zgloszenia. Sceptycyzm osoby w salonie byl powalajacy ale wieza ze tutaj moja ostatnia nadzieja. Numer zgloszenia to 181 880 585. Z gory dziekuje za pomoc.

Komentarz

@JSt dziękuję za numer zgłoszenia, zweryfikujemy sprawę. Odpowiedź otrzymasz w najbliższym możliwym terminie. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.
                  Pomoc Play

Play.pl
                  Facebook.com/Play4You

Komentarz

Dzień dobry,

Mam podobny problem jak opisywane powyżej.
                    Mój numer został odłączony od sieci - problem w tym że mam go podanego w ok 700 aukcjach na allegro....
                    Zrobiłem zgłoszenie tego problemu: 182117319, zgłoszenie zrobiłem z innego numeru.
                    Czytając forum dochodzę do wniosku ze przywrócenie takiego numeru jest możliwe, to samo usłyszałem wczoraj na infolinii ale polecono udać mi się z dokumentem do salonu sieci Play. Tam niestety Pani z salonu powiedziała mi że jest to na pewno niemożliwe, a przynajmniej nic jej nie wiadomo żeby można było przywrócić numer...
                    Kolejny problem to taki że nie mam numeru PUK dla tego numeru którego dotyczy problem (to był numer na kartę, nie na abonament).
                    Czy jest szansa ze uda się coś z tym zrobić? To bardzo ważne dla mnie.
                    Dziękuję za pomoc

Komentarz

Dziękuje za numer zgłoszenia, przekaże je do weryfikacji.
                      Pomoc Play

Play.pl
                      Facebook.com/Play4You
                      Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Witam.
                        I ja przyłączę się do prośby o przywrócenie numeru telefonu.
                        Moje zgłoszenie z salonu to: 0000 0700 0000 0000 7762 5216
                        Z góry dziękuję:-)

Komentarz

@kuptej - dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałem je do realizacji
                          Pomoc Play

Play.pl
                          Facebook.com/Play4You
                          Tel. +48 790 500 500

Komentarz

Witam serdecznie.
                            Ja też mam ten problem. Naprawdę utracony numer jest bardzo ważny. Zgłoszenie dokonanie w salonie Play w dn 03.01.2018. Konsultanci twierdzą że nie da się odzyskać numeru. Nr zgłoszenia 182089177
                            Bardzo proszę o pomoc

Komentarz

Witaj. Zgłoszenie 182089177 jest już zamknięte. Posiadasz numer otwartego?
                              Pomoc Play

Play.pl
                              Facebook.com/Play4You

Komentarz

Proszę o przywrócenie mojego numeru na nr zgłoszenia: 182327370

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X