Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam, również mam problem z odzyskaniem nr, nie zdarzyłem doładować konta i mi całkowicie wyłączyli telefon, zero kontaktu. Zgłosiłem do punktu play a stwierdzili ze się nie da odzyskać nr. Zrobili zgłoszenie o reaktywacje umowy, czy nr tez reaktywują ten sam ?

Komentarz

• Czy możesz podać mi numer zgłoszenia? Reaktywowana jest tylko Umowa.
      Pomoc Play

Play.pl
      Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Witam, prosze uprzejmie oto nr zgłoszenia: 000007000000000081324803

Komentarz

• Dziękuję, przekazałam zgłoszenie do realizacji.
          Pomoc Play

Play.pl
          Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Witam
            W końcu od wczoraj znów mogę korzystać ze swojego numeru.Mysle,że zostało jeszcze parę rzeczy do weryfikacji, ale zadowala mnie efekt końcowy.Szkoda tylko że tak proste sprawy ciągną za sobą różnego rodzaju koszta i niesmak.
            Bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu, a Sieci życzę jak najwiecej kompetentnych i doinformowanych konsultantów oraz zadowolonych klientów.
            Pozdrawiam

Komentarz

• Cieszę się, że udało się rozwiązać sprawę.
              Pomoc Play

Play.pl
              Facebook.com/Play4You
              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam, ode mnie też ogromna prośba. Numer wyłączony dzisiaj, służy na firmie do SMSów autoryzacyjnych z banków i odbierania połączeń od klientów. Ponadto wizytówki i katalogi za grube pieniądze są opatrzone tymże numerem.
                Numer w moim posiadaniu chyba od 12 lat został wyłączony bez uprzedzenia.
                Uprzejmie proszę o przywrócenie w miarę możliwości jak najszybciej. Numer zgłoszenia: 189100437
                Mam nadzieję że nie jest za późno
                Z góry bardzo dziękuję

Komentarz

• Witaj, przekazałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji. Odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to możliwe.
                  Pomoc Play

Play.pl
                  Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Witam, analogiczna sytuacja nr zgłoszenia to 189503689.
                    pozdrawiam

Komentarz

• Dziękuję za numer zgłoszenia, przekaże je do weryfikacji.
                      Pomoc Play

Play.pl
                      Facebook.com/Play4You
                      Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam serdecznie,
                        Mam podobną sytuację jak reszta państwa posiadałem numer, który dziś został wyłączony z powodu braku wpłat na 3 miesiące.Przebywałem za granicą z tego powodu nie otrzymywałem wiadomości o wyłączeniu numeru. Również zależy mi na odzyskaniu numeru i spłaceniu wszystkich zaległych opłat. Założyłem zgłoszenie na innym koncie play24 ponieważ moje zostało również wyłączone. Nr zgłoszenia 189558363. Pozdrawiam

Komentarz

• @Damian_Ł zgłoszenie jest przekazane do realizacji. Poczekaj proszę na odpowiedź.
                          Pomoc Play

Play.pl
                          Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Komentarz

• Proszę bardzo. Napisz jak otrzymasz odpowiedź
                              Pomoc Play

Play.pl
                              Facebook.com/Play4You

Komentarz

• Odpiety numer
                                Posiadam (posiadałem) numer w mixie wczoraj dostałem maila o odpięciu numeru
                                na koncie posiadałem ok 50 pln.Prawdopodobnie przegapiłem doładowania ,proszę o
                                odzyskanie numeru i o ile to mozliweprzywrócenie polaczenia.Nr zgłoszenia 189588382

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X