Ogłoszenie

Zwiń

Uwaga na fałszywe e-faktury! [WAŻNE][UPDATE]

AKTUALIZACJA

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Uwaga!!! Niestety przestępcy wysyłają dziś maile własnie z takiej domeny!!! Maile wysyłane także z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Prosimy o ich nie otwieranie.

Nie wysyłamy faktur w plikach zip., DOC. . Nasza faktura jest plikiem PDF ale to pewnie też zaraz zostanie skopiowane.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta lub sprawdzenie w Play24. Można się tam upewnić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Jak sprawdzić e-fakturę http://www.blogplay.pl/2014/10/jak-sprawdzic-e-fakture/

Pojawiło się nowe zagrożenie:
Uwaga ważne, proszę uważajcie! Zostaliśmy poinformowani o podszywaniu się nielegalnego serwisu pod Play24. Internauci otrzymują mail z adresu no-reply@playy.pl nakłaniający adresata do zalogowania się do Play24 pod fałszywym adresem.

Fałszywy adres Play24 jest hostowany na zagranicznym serwerze, domena playy.pl zarejestrowana jest w Polsce. Serwis może służyć wyłudzaniu danych osobowych/danych o usługach tylko od naszych klientów. Mimo zabezpieczenia hasłem jednorazowym, przejęcie kontroli nad Play24 może w niektórych przypadkach narazić użytkownika nawet na straty finansowe.

Pamiętajcie, że logujemy się do PLAY24 wyłącznie z domeny play.pl podpisanej odpowiednim certyfikatem
Zobacz więcej
See less

Odzyskanie wyłączonego numeru telefonu, przywrócenie numeru do sieci PLAY

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    dla ofert na karę nie ma możliwości posiadania dwóch numerów w ofercie na karę na jednym koncie abonenckim.
    Nie rozumiem.
    Czy chodzi o to ze jak mam telefon na karte prepaid nie moge miec mobilnego internetu prepaid?

Komentarz

• Możesz mieć ale rejestracja odbędzie się na nowym koncie abonenckim.
      Pomoc Play

Play.pl
      Facebook.com/Play4You
      Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam,

mam pytanie zarejestrowałem zgłoszenie 230458708, w sprawie zmiany obecnego numeru telefonu, na numer poprzedni numer ktory posiadalem w play co zostal dezaktywowany, czy istnieje taka mozliwosc? Lub inne rozwiazania, czy mam mozliwosc odzyskac poprzedni numer bez zmiany obecnego numeru telefonu?

Komentarz

• @Davideo dziękuję za numer zgłoszenia, jest ono obecnie otwarte i przekazałem je do realizacji. Aby udzielić informacji musiałbym znać sytuację na koncie abonenckim, konsultant który rozpatruje zgłoszenie udzieli wszelkich informacji.
          Pomoc Play

Play.pl
          Facebook.com/Play4You
          Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Witam ponownie. Moje zgloszenie zostalo zamkniete z komentarzem ze musze w ciagu 14 dni udac sie do salonu. Zaznaczalem ze jest za granica zatem do salonu udac sie nie moge. W srodlu nocy usunieto mi konto wiec nie moge podejrzec zgloszenia. Odpisalem i podany zostal inny nr zgloszenia ktory podobno moge sprawdzic po zalogowaniu do play24, ale nie moge sie zalogowac gdyz konto nie istnieje. To samo konto ktore zalozylem w srode.
            czy moge prosic o sprawdzenie 230754933?

Komentarz

• Dzień dobry. To zgłoszenie jest już przekazane do realizacji.
              Pomoc Play

Play.pl
              Facebook.com/Play4You
              Tel. +48 790 500 500

Komentarz

• Zamieszczone przez aromatt Zobacz posta

Nie rozumiem.
                Czy chodzi o to ze jak mam telefon na karte prepaid nie moge miec mobilnego internetu prepaid?
                Tu nastąpiło złe zrozumienie ... kazdy może swój numer użytkować do rozmów jak i do połaczeń internetowych, wszystko zależy jaka ma karte sim, są karty sim tylko na internet i te nie działają na głos, chyba że odbierasz, natomiast pozostałe są obustronne, uruchamiasz w play 24 pakiet dowolny a nawet kilka roznych..

Komentarz

• Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta

Tu nastąpiło złe zrozumienie ... kazdy może swój numer użytkować do rozmów jak i do połaczeń internetowych, wszystko zależy jaka ma karte sim, są karty sim tylko na internet i te nie działają na głos, chyba że odbierasz, natomiast pozostałe są obustronne, uruchamiasz w play 24 pakiet dowolny a nawet kilka roznych..
                  Mowa była o posiadaniu kilku numerów przypisanych do jednej osoby nie o tym do czego są używane i jakie mają pakiety usług.

Komentarz

• Witam
                    Jest podobny temat ale zamknięty przez admina.
                    Dostałem sms i maila , że mój numer został odłączony od konta i oczywiście wyłaczono mi numer z sieci.
                    Zgłosiłem do Biura obsługi nr zgłoszenia 230787042 (miałem otrzymać jakieś sms na aktywny nr tel który podałem ,ale nie otrzymałem ich do dziś) czy możesz pomóc odzyskać numer?
                    Swoją drogą to słabe jest w polityce Play że nie informuje o tym że np konczy się ważność środków na koncie,lub że wyłaczą numer za 48 h czy coś w tym sensie,a dostaję informację po fakcie jak nic już nie można załatwić w prosty sposób np doładowując nr jakąś kwotą przez konto.Gdzie tu logika i sens?
                    Niemniej liczę na pomoc w przywróceniu numeru.
                    Pozdrawiam GaMa
                    Ostatnio edytowany przez GaMa1; Wczoraj, 08:55.

Komentarz

o nas
                    Forum Sieci Play
                    Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                    Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                    Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                    Dołącz do Nas
                    Pracuję...
                    X