Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zasięg Play Online

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zasięg Play Online

Wiele osób zainteresowanych zakupem Play Online (w wersji abonamentowej i przed płaconej) zainteresowana jest zasięgiem sieci świadczonej usługi.
    Zasięg sieci możemy sprawdzić na stronie Play: >>Zasięg<<

Mapa ta jest dość często uaktualniana i może nie pokazywać dostępności usług na niektórych obszarach, dlatego więc dla użytkowników, którzy będą zainteresowani abonamentem Play Online stworzono opcję "Sprawdź i Kup".

"Sprawdź i Kup": Abonent, z zastrzeżeniem Regulaminu Oferty Promocyjnej Play Online, może w ciągu pierwszych siedmiu dni kalendarzowych od daty rozpoczęcia świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, rozwiązać Umowę zawartą z P4 w ramach Ofert Play Online II lub Oferty Play Online 149 bez obowiązku zapłaty opłaty specjalnej/kary umownej (oferta skierowana tylko dla osób korzystających z oferty abonamentowej)
    Z zastrzeżeniem: skorzystać z opcji "Sprawdź i Kup" można tylko jednorazowo na trwającą aktualnie promocję.

Polecam również, decydując się na zakup opcji abonamentowej, zakupu modemu z tzw złączem CRC9 (złącze antenowe) lub z załączoną anteną przenośną, która w znaczący sposób podnośni zasięg sieci (antenę możemy wystawić za okno)
    Ostatnio edytowany przez xaviero; 19.06.2012, 15:54.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Mariusz, warto dodać, że klient może tylko raz skorzystać z opcji "try & buy".

Komentarz

może więcej nieoficjalnie
      moja koleżanka testowała 4 razy i nie za każdym razem miała umowę rozwiązaną ))
      Zamieszczone przez BarbaraBe Zobacz posta

Komentarz

Zgadzam się, zastrzeżenie dostało dodane.
        Jedna promocja = jedno Sprawdź i Kup
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

A co Wy na to, jak klient kupuje PO i przez tydzień działa prawidłowo, a po testowych 7 dniach prędkość spada i nagle okazuje się, że stacja jest przeciążona? Jak to jest, że przez tydzień nie jest przeciążona i klient sprawdzając zasięg nic nie wie o przeciążonych nadajnikach. Może wprowadzić jakieś info na stronie na temat przeciążeń? Ale tutaj pojawia się haczyk, że można stracić klientów :P

Komentarz

przeciążenie nadajników może się pojawić w każdej chwili... z doświadczenia - zazwyczaj wieczory
            skąd info że po testowaniu NAGLE przestaje działać, ile znasz takich przypadków? no, chyba że opierasz się na jednym..

Komentarz

Zamieszczone przez Bolec Zobacz posta
              A co Wy na to, jak klient kupuje PO i przez tydzień działa prawidłowo, a po testowych 7 dniach prędkość spada i nagle okazuje się, że stacja jest przeciążona? Jak to jest, że przez tydzień nie jest przeciążona i klient sprawdzając zasięg nic nie wie o przeciążonych nadajnikach. Może wprowadzić jakieś info na stronie na temat przeciążeń? Ale tutaj pojawia się haczyk, że można stracić klientów :P
              wiesz... moja mama kupowała play online w shopie... działał...po 10 dnia antena się popsuła i nie mogła korzystać z netu... całe szczęście,że play rozwiązał umowę bez kary... z małą pomocą UKE

Komentarz

jak to ładnie ująłeś z małą pomocą UKE A jak ktoś nie ogarnie UKE to dostanie odpowiedź, że to internet mobilny każdy chwyt jest dobry

Komentarz

Ostatnio miałem też problemy z PO, a dokładnie prędkość się nie zmieniła, pomimo zmiany taryfy do prędkości 6mb/s. Zgłoszenie wysłane, sprawdzone, wszystko niby OK, chociaż OK nie było. Tydzień później 'zaskoczyło' i do teraz jest ok, da radę osiągnąć transfer przy pobieraniu do nawet 700 kb/s - w nocy oczywiście. Także...wszystko to rzeczywiście kwestia lokalizacji, godziny, obciążenia nadajnika. Jednak jeżeli chodzi o okres testowy - nie wiem jak to wygląda, w bądź każdym razie na miejscu operatora w ciągu tych 7 dni zapewniałbym internet 'nielimitowany' - klient nasz Pan, póki nie nasz

Komentarz

A czy nadal można w salonach PLAY otrzymać darmowy starter na spróbowanie zasięgu? No ewentualnie 5zł na starter i sprawdzamy w tel./modemie gdzie mamy zasięg...
                    Bo bez przesady pakować się w "papiery".

Komentarz

darmowy starter działa na zasięgu sieci komórkowej (poł. głosowe), więc nie pokaże Ci zasięgu online.
                      są startery online za 9 zł (300 MB).

Komentarz

Rozwiązanie "nielimitowany" nie przyniesie efektu, bo pojawią się klienci, którym rzekomo powiedziano, że będzie miał "nielimitowany cały czas" a co do prędkości to jak Ci powiedzieli, że jest ok to nie ma sensu się kłócić, chyba, że zobaczysz spadek do kilku kilo, inaczej powiem z własnego doświadczenia "modem i karta sim"

Komentarz

darmowy starter działa na zasięgu sieci komórkowej (poł. głosowe), więc nie pokaże Ci zasięgu online.
                          są startery online za 9 zł (300 MB).
                          karta "głosowa" pokaże Ci UMTS 9/21oo PLAY, kwestia pobawienia się ustawieniami tel., więc karta POL będzie w tym samym miejscu działać taka rada dla dusigroszów

Komentarz

należy brać pod uwagę też konfigurację telefonu, żeby nie było, że fresh działa a PO nie :]

Komentarz

ja miałem z nimi trochę inny problem tzn po okresie testowym zaczął skakać mi ping i modem często przełączał sie z hspa na 3g, jak do nich zadzwoniłem to osoba która odebrała stwierdziła ze jest wszystko ok a o pingu nic nie wie wiec mi nie pomoże, wiec wysłałem do nich @ ze skargą i opisem problemu po ok 7 dniach zadzwonił do mnie ktoś z działu technicznego (dosyć ogarnięty w porównaniu do pierwszego konsultanta) i stwierdził ze już powinno być wszystko ok, dodatkowo obniżyli mi abonament o 25% na 3 miesiące (za niedogodności). Nie wiem co dokładnie zostało wykonane ale rzeczywiście jest znacznie lepiej tzn ping skacze bardzo rzadko (nie da sie tego niestety uniknąć) i modem sie nie przełącza (podejrzewam ze kartcie sim nadali wiekszy priorytet).
                              Rada: spamuj ich @ żeby za połączenia nie płacić 1pln i w końcu coś z tym zrobią o ile będą mogli żebyś się po prostu od nich odczepił
                              Pozdro

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X