Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet Bez Limitu GB z Limitem danych 100GB lejek 1 mb/s obecna oferta.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Internet Internet Bez Limitu GB z Limitem danych 100GB lejek 1 mb/s obecna oferta.

Internet Bez Limitu GB z deklarowanym Limitem 100GB bez limitu Internet z Limitem Prędkości 1 mb/s ja rozumiem że Nielimitowany Internet to powinen byc Nielimitowany jak sama nazwa wskakuje bez lejków czy ograniczeń limitem danych ja rozumiem ze siec Mobilna nie jest z Gumy ale nadchodzi 5G wiec moje pytanie brzmi : Miesiąc Bez Limitu GB Play Internet na karte zostanie przedstawiona odświeżona oferta pod 5G z jasnymi warunkami Regulaminu Bez lejków prędkości czy Limitu danych z możliwością bycia tez w sieci 4G de facto 5G Czy szykują sie zmiany ofertowe na karte i na abonament jak chodzi o Play Internet Abonament +Na Karte ? bo obecne Oferty de facto Play Internet na abonament i na karte maja duza wadę brak możliwości łanczenia 2 usług jednocześnie Miesiąc bez Limitu GB+Noce Bez GB a na Abonament Tez nie ma Możliwości Nocy Bez Limitu GB miec i minusem jest lejek po wykorzystaniu Limitu danych 100 GB Na karte i 100GB-200GB-300GB- 1TB na Abonament do 1 mb/s z którego tego ograniczenia Prędkości de facto nie da sie juz z tego Korzystać bo poprostu nie działa poprawnie te Ograniczenie w postaci Lejka Prędkości synchronizacja karty sim nie pomaga wymiana tez nie to sama wina jest nałozenia samego lejka Predkosci i dział techniczny powinien sie temu tez przyrzec ze swojej strony dziekuje licze na odpowiedz czy poruszenie problemu lejka przez służby techniczne.

O czym Ty piszesz? Lejek działa poprawnie, do 1mb/s. Słowem klucz u każdego operatora jest "do", czyli może też być 0,0001m/s.
    Po drugie żadna sieć nie ma internetu mobilnego bez limitu prędkości. Jest bez limitu danych bo nawet jak wykorzystasz 100/200/300GB to nadal możesz z niego korzystać ale w lejku. Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to niestety ciężko przetrwać w tym świecie;p
    Póki co żaden operator nie zapowiedział internetu bez limitu prawdziwego, Tmobile próbował i wycofał się więc żaden póki co nie wejdzie ponownie w to.

Komentarz

Już chyba wolę 100-200-300 gb ,2 lata męczenia się z T-Mobilem mnie wkurzyły

Komentarz

Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
        O czym Ty piszesz? Lejek działa poprawnie, do 1mb/s. Słowem klucz u każdego operatora jest "do", czyli może też być 0,0001m/s.
        Po drugie żadna sieć nie ma internetu mobilnego bez limitu prędkości. Jest bez limitu danych bo nawet jak wykorzystasz 100/200/300GB to nadal możesz z niego korzystać ale w lejku. Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to niestety ciężko przetrwać w tym świecie;p
        Póki co żaden operator nie zapowiedział internetu bez limitu prawdziwego, Tmobile próbował i wycofał się więc żaden póki co nie wejdzie ponownie w to.
        Pamiętam czasy Neostrada do 1mb/s tu ta szybkość była odczuwalna w Play ten lejej nie nazwał bym lejkiem, sprawdzałeś ten lejek że masz pewność różnica taka że strony woogole się nie wczytuja a jak się wczytuja to brak połączenia internetowego takie to wykonaniu Play lejek po drugie wypowiedziałem się chyba każdy na forum ma prawo do wypowiedzi ?

Komentarz

Oczywiście, że masz prawo się wypowiedzieć ja Ci tego nie zakazuję. Po prostu odpisuję na zadane pytanie. Zapis odnośnie lejków jest aktualnie zapisany w taki sposób u operatora, że może działać jak krew z nosa ale nadal jest to poprawne działanie.
          Tak, sprawdzałem wielokrotnie działanie lejka używając do tego speedtestu i wyniki były różne (Czasami poniżej 0,1mb/s, a czasami o dziwo nawet po 3-5mb/s). Zależy to od wielu czynników jak np zapchanych nadajników.
          Niestety zapis "Internet bez limitu danych" jest poprawnym zapisem odnośnie tego co oferują operatorzy i nie można pomylić tego z "Internet bez limitu prędkości i danych" który jest oferowany np kablowo. Tam masz bez limitu ilości danych jak i nie ma lejków (oczywiście zazwyczaj jest informacja "do" x prędkości, więc wykupując 100mb/s jak masz 50 to nadal jest poprawnie chyba, że mają inne zapisy/jakieś dodatkowe mówiące że minimalna prędkość to tyle i tyle)

Komentarz

Mialem lejek 1 mb w Play i mi się wszystko wczytywało tylko Youtube w 480p czy niżej :P

Komentarz

Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
              Oczywiście, że masz prawo się wypowiedzieć ja Ci tego nie zakazuję. Po prostu odpisuję na zadane pytanie. Zapis odnośnie lejków jest aktualnie zapisany w taki sposób u operatora, że może działać jak krew z nosa ale nadal jest to poprawne działanie.
              Tak, sprawdzałem wielokrotnie działanie lejka używając do tego speedtestu i wyniki były różne (Czasami poniżej 0,1mb/s, a czasami o dziwo nawet po 3-5mb/s). Zależy to od wielu czynników jak np zapchanych nadajników.
              Niestety zapis "Internet bez limitu danych" jest poprawnym zapisem odnośnie tego co oferują operatorzy i nie można pomylić tego z "Internet bez limitu prędkości i danych" który jest oferowany np kablowo. Tam masz bez limitu ilości danych jak i nie ma lejków (oczywiście zazwyczaj jest informacja "do" x prędkości, więc wykupując 100mb/s jak masz 50 to nadal jest poprawnie chyba, że mają inne zapisy/jakieś dodatkowe mówiące że minimalna prędkość to tyle i tyle)
              3,5mb/s po wykorzystaniu limitu GB zamiast 1 mb/s to rozumiem że Play testuje wyższy lejek niż deklarowane 1mb/s miłe zaskoczenie ale nie w całym kraju i nie z każdą usługa typu no limit

- - - Updated - - -

Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
              Mialem lejek 1 mb w Play i mi się wszystko wczytywało tylko Youtube w 480p czy niżej :P
              Dziwne że tylko u mnie tak nie jest mimo nałożonego lejku

Komentarz

Oo 3 mb [emoji23], ja nie widziałem większego niż 1

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Często jest do 1Mbps, czyli nawet poniżej

Komentarz

Aż sam spróbuje dobić w Play internet na kartę do 1 mb i sprawdzę

Komentarz

Kiedyś w starszych ofertach play był lejek 2 mb teoretycznie, ale nie było mi dane sprawdzić jak działa bo zawsze w ciągu miesiąca wykorzystywałem 150-200 GB i żadne ograniczenie się nie włączało, teraz niestety lipa jest. Co do lejka u mnie działa poprawnie, natomiast jeżeli 5g kiedyś wejdzie te usługi 100 GB ludziom się po kończą po kilkunastu speedtestach

Komentarz

Zamieszczone przez buszmen20 Zobacz posta
                        Kiedyś w starszych ofertach play był lejek 2 mb teoretycznie, ale nie było mi dane sprawdzić jak działa bo zawsze w ciągu miesiąca wykorzystywałem 150-200 GB i żadne ograniczenie się nie włączało, teraz niestety lipa jest. Co do lejka u mnie działa poprawnie, natomiast jeżeli 5g kiedyś wejdzie te usługi 100 GB ludziom się po kończą po kilkunastu speedtestach
                        4G/5G de facto powinni już teraz w tym momencie przygotowywać nowa ofertę dla obu grup pospaid i prepaid , wracając do tematu bo wątek nie został zamknięty odpowiem że lejek dział techniczny u mnie poprawił działa stabilnie,co do 100GB to zbyt mało ja swój limit wykorzystałem w 14 dni

Komentarz

Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
                          Aż sam spróbuje dobić w Play internet na kartę do 1 mb i sprawdzę
                          Wczoraj na kilka godzin złapałem lejek i legenda się nie potwierdziła: dalej czapa na 1 mb/s w dół i 0.33 mb/s w górę.

Komentarz

Najgorzej że jak zwolni to przy tej prędkości nie da sie już normalnie korzystać z internetu. Co najwyżej na messenger -rze popisać i tyle

Komentarz

Zamieszczone przez basia801 Zobacz posta
                              Najgorzej że jak zwolni to przy tej prędkości nie da sie już normalnie korzystać z internetu. Co najwyżej na messenger -rze popisać i tyle
                              przy takim lejku nawet komfortowo sie nie da nic robic

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X