Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet bez limitu GB (200) z urządzeniem - Promocja.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cześć

Czy jest możliwość skorzystania z w/w oferty, tylko bez kserowania dowodu i bez wizyty kuriera ?

Komentarz

• Nie da się.
      Marcin Jasiulewicz
      telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Komentarz

• Witam, proszę o ofertę 100 lub 200GB z urządzeniem lub bez.
        Pozdrawiam

Komentarz

• Extgrandit, napisałem na priv
          Damian Dolny, doradca biznesowy PLAY
          Tel: 512 716 218 @: damian.dolny@play4mix.pl

Komentarz

• prosze o oferte 100 / 200 / 300 giga z routerem b818 na osob prywatna i na firme

jacek

Komentarz

• jackt napisałem na prv
              Marcin Jasiulewicz
              telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Komentarz

• Cześć damdol5 lub MarcinJA dostanę tą ofertę 100 / 200 / 300 giga z routerem b818 na osobę prywatna i na firmę ?

Komentarz

• Napisałem na prv
                  Marcin Jasiulewicz

Komentarz

• Dzień dobry.

Jestem zainteresowany internetem 200-300GB z sensownym routerem (najlepiej B818).

Znajdzie się coś ciekawego?

Komentarz

• Witus83, napisałem na priv
                      Damian Dolny, doradca biznesowy PLAY
                      Tel: 512 716 218 @: damian.dolny@play4mix.pl

Komentarz

• To gdzie ten internet 5G READY? Czy ktos już ma, czy to jedna wielka ,,ściema''.

Komentarz

• Ale co rozumiesz bod pojęciem 5GR/ Takie stacje bazowe sa zasilane światłowodem, posiadają 4 pasma lte i ich agregację, MIMO4x4 na LTE2600, modulację QAN 256/64 na UL/DL, synchronizację fazy, dynamiczne zarządzanie pasmem 1800MHz, mozliwość agregacji pasm z dwóch BTS-ów. 5GR ma niewiele wspólnego z samym 5G ale stacje 5GR zapewniaja wysokie prędkości jeśli nie są przeciążone. Dysponując odpowiednim sprzętem potrafiącym korzystać z takiej stacji po zapewnieniu optymalnych parametrów sygnału na 1800-2600Mb/s mozna osiągnąć dl na poziomie 200-300Mb/s.

Komentarz

• ..Jakim sprzętem?,jak żadnego sprzętu nie ma..a może Huawei b818?

Komentarz

• Podstawa to zasięg z BTS-a 5GR czyli taki w pobliżu. B818 to router z 19 kat LTE więc wykorzysta mozliwości sieci 5GR. Na dziś to najlepszy sprzet stacjonarny do LTE i 4 CC CA. Oferowany jedynie przez Play bo pozostali operatorzy mają sprzet z 2 CC CA i sa daleko w tyle jesli chodzi o ofertę sprzetu do ofert abonamentu internet. sam korzystam z wF860, czyli zewnętrznego punktu dostepowego LTE od ZTE, który jest następcą WF830 oferowanego w Play https://www.ztedevices.com/pl/more-p...roadband/WF860 póki co jeszcze niedostępny. W agregacji 4 CC CA MIMO2x2 QAM256 osiągam 250-300Mb/s https://www.speedtest.pl/wynik/230907429. Są szanse ze pojawi się w ofercie Play. Na B818 rekordowe wyniki w Play z 5GR ponad 300Mb/s.

Komentarz

• Dzien dobry,
                                Czy oferta jest aktualna mimo że mam juz jedną firmową ofertę na net ?
                                Chetnie poznam szczegóły.
                                Pozdrawiam
                                CODI

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X