Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Netbox 2.0 Dziwna zakładka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Internet Netbox 2.0 Dziwna zakładka

Ostatnio zalogowałem się "innym" hasłem do routera B2368
    Wszedłem USTAWIENIA SIECI > USTAWIENIA LTE > a tam informacja: Strona ta jest używana do blokowania pasma, częstotliwości lub komórki CPE > LOCK MODE Pasmo 1 3 7 8 20

Opcja 1 3 7 była zaznaczona.

Zaglądał tam ktoś? Wie ktoś do czego to?

Edit:
    Jest godzina 2 w nocy, po usunięciu ptaszka przy 1 3 7 i restarcie routera mam pobieranie blisko 200mbps, PRZYPADEK??
    Ostatnio edytowany przez Radek Tyburski; [ARG:4 UNDEFINED].

To są ustawienia admina, do wyboru pasma LTE, nośnej i fizycznej komórki PCI. Po ich wyborze B2368 działa tylko na jednym pasmie, na ustawieniach AUTo agreguje 2 pasma LTE.

Komentarz

Zamieszczone przez Radek Tyburski Zobacz posta
      Ostatnio zalogowałem się "innym" hasłem do routera B2368
      Wszedłem USTAWIENIA SIECI > USTAWIENIA LTE > a tam informacja: Strona ta jest używana do blokowania pasma, częstotliwości lub komórki CPE > LOCK MODE Pasmo 1 3 7 8 20

Opcja 1 3 7 była zaznaczona.

Zaglądał tam ktoś? Wie ktoś do czego to?

Edit:
      Jest godzina 2 w nocy, po usunięciu ptaszka przy 1 3 7 i restarcie routera mam pobieranie blisko 200mbps, PRZYPADEK??

Obecnie nie da się usunąć wszystkich ptaszków. Ale zastanawia mnie czeskie firmware do niego i jego starszego modelu które dodaje więcej pasm
      https://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/

Tylko zastanawiam się czemu nie idzie od Huawei otrzymać nieabradowanego firmware obstawiam że znacznie więcej możliwości dało by takie firmware. I na ile warto ryzykować z tym firmware.

Komentarz

Pracuję...
      X