Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LTE w Play - wyniki speed test

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://www.speedtest.net/pl/result/a/6007084305

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Roaming krajowy to tylko 3mb a w 2021 go wyłączają całkiem

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: spdtest 18.05 ltd-zte.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 31,8 KB
ID: 785758
        Prawie tak samo jak 2 posty wyżej u @pakierhakiera
        Ostatnio edytowany przez bst01; 18.05.2020, 22:49.

Komentarz

• Z antena miałem 100 [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Fajnie wyglądają te speed testy :-P Ja nigdy wcześniej nie miałem netu mobilnego, przetestowałem w dzień i okazuje się, że cały czas byłem w błędzie, gdyż byłem przekonany, że liczone są tylko pobrane dane, a tu niespodzianka liczy łącznie pobieranie + wysyłanie i poszło 1,34 GB w niecałe 30 minut na same testy. W takim tempie, to nie wiem, czy 300 GB wystarczy mi na miesiąc.

Komentarz

• Kolejne dwa speed testy i znowu poszlo 316.74 MB, kilka minut na youtube + odwiedziny na 6-7 stronach www, kolejne 181.02 MB. MB znikaja w zastraszającym tempie, no ale muszę przyznać, że to jedyny LTE, który działa u mnie normalnie w dzień i w nocy.

Testowane na Huawei E5577Cs-321, ale chyba wszędzie działa tak samo, bo w telefonie prędkości są podobne.

W dzień miałem 30-40 Mb, w porównaniu z T-M0bile, to wielka różnica, bo tam przez 3 dni miałem w dzień max 7 Mb, tylko raz wskoczyło 42 Mb, później znowu było 6-7 Mb.

Sorry, za drugi post, ale nie mogłem edytować poprzedniego.
              Ostatnio edytowany przez mat90; 21.05.2020, 01:47.

Komentarz

• Niedziela po 21:30 i wynik już dość słaby:

Komentarz

• Ciekawe, w domu (jakies 1,2-1,5 km od nadajnika) od 23:00 do 23:59 prędkości poniżej 18 Mb, co ciekawe idealnie odpaliłem test kilka sekund po 00:00 i niespodzianka 37 Mb, poprzedni o 23:58 na tym samym serwerze ledwo 16 Mb. Czyli rozumiem, że u nas prędkość jest ograniczana w dzień do 00:00, czy to jakiś przypadek, bo przed 00:00 zrobiłem ponad 10 testów i zawsze miałem max 17-18 Mb?

Komentarz

• podjechałem pod sam maszt

Komentarz

• https://www.speedtest.net/result/9540924751.png
                      to moja najlepsza prędkość od kilku tygodni wielo krotnie zgłaszałem problem , nawet jeden z konsultantów powiedział że jest jakiś problem że sygnał jest przerywany a dział techniczny to olał i odpowiedzieli mi listownie że to widocznie moja wina. tv mi nie działa na tej prędkości

Komentarz

• Zamieszczone przez losiukrk Zobacz posta
                        podjechałem pod sam maszt
                        Nieźle, ja pod samym masztem Play'a (mniej niż 100 m) miałem ledwie 30 Mb ok 22:30, jakiś kilometr od masztu 36-38 Mb, czyli wychodzi, że albo trafiłem na jakieś prace, albo prędkość w dzień jest limitowana, bo jak pisałem dwa posty wyżej w domu idealnie po 00:00 prędkość podskoczyła mi do 38-40 Mb, a od 23:00 do 23:59 miałem poniżej 20 Mb.
                        Ostatnio edytowany przez mat90; 03.06.2020, 03:01.

Komentarz

• 4.5KM od masztu

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: hkhkhk.PNG
Wyświetleń: 46
Rozmiar: 25,6 KB
ID: 832873

Komentarz

• Niedziela więc pora na speedtest
                            Niedziela wyborcza południe, sprzet router z allegro za 3 stówy razem z kablem. Teoretyczne z agregacją.
                            Fatalny jitter a reszta jak na razie może być

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję  Nazwa: Play LTE 2806-n.png Wyświetleń: 0 Rozmiar: 165,7 KB ID: 834324
                            Ostatnio edytowany przez bst01; 28.06.2020, 12:13.

Komentarz

o nas
                            Forum Sieci Play
                            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                            Dołącz do Nas
                            Pracuję...
                            X