Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drastyczne podwyżki w cennikach ofert na kartę w Play i RedBull Mobile od 15 lutego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

bst01: jedyny rozsądny głos. To zdanie mi się podoba: "Natomiast kto i za ile używa swojego telefonu to jego sprawa" i tego się trzymajmy!
    Inni mi zazdroszczą, że nie jestem "komórkomaniakiem" i nie siedzę z nosem w telefonie, pisząc bzdury pod byle pretekstem do byle kogo i dzięki temu mogę wydać na nie (plus kilka minut rozmowy) ledwie 8 zł miesięcznie. Ja w SMSach piszę przemyślane informacje i tylko jakieś ważniejsze, a jeśli chcę więcej to używam e-maila - w ramach internetu stacjonarnego bez ograniczeń. A dzwonię bardzo rzadko i na minutę, dwie, bo do gadania długo jest albo internet (bez limitów) albo spotkanie na żywo.
    Tak, mam archaiczną taryfę Fresh, wiele lat tam nie było zmian. Powiadasz, że jest możliwość korzystania z pre-paid i płacić 15 gr za 1 min rozmowy i 5 gr za SMS? Gdzież to cudo? Zaraz tam się przenoszę.

Adal1234: a Tobie mistrzu życzę by Ci podrożało wszystko dookoła o 500%, np. jedzenie i inne artykuły, po to byś mógł w przyszłości utrzymać emerytów w tej upadającej piramidzie finansowej zwanej ZUS. Skoro operator "Chlej" ma za małe zyski to jest proste remedium: niech ograniczy reklamę w mediach, bo jest jej za dużo, a ona zżera bardzo duże koszty. Tym bardziej, że walą ściemę w reklamach w znacznej mierze, a prawdę czasami napiszą drobnym maczkiem na dole strony i to nie tylko w przypadku "Chlej" ale też i innych firm z innych branż.

Komentarz

Drastyczne podwyżki w cennikach ofert na kartę w Play i RedBull Mobile od 15 lutego

A ja jestem zwolennikiem zarobku. Samemu mi się rzygać chce jak klienci przychodzą do mnie i próbują żerować na mojej firmie lub pracownikach więc zapewne tak samo to wygląda z poziomu operatorów gdy ktoś siedzi na takich taryfach. Do tej pory nie wiem jaki był sens robienia nolimit za 25zł.
      Ja rozumiem że ktoś taki nie zna pojęcia budżetu w firmie. Dostają np 5 milionów na reklamę to wydają 5 milionów bo wydasz mniej a w kolejnym roku budżet Ci pomniejszą. A budżet jest wyliczany według różnych rzeczy, między innymi dochodu. Więc im więcej zarobią tym więcej przeznaczą go ponownie na to samo bo widocznie się zwraca. Brak reklam nie spowoduję że nagle zaczną nadajniki wyrastać jak grzyby po deszczu.
      Sam płacę duży abonament ale i tak uważam że to grosze w porównaniu z tym ile bym zapłacił za tyle samo numerów z takimi komponentami za granicą. Bo póki co jesteśmy jednym z ostatnich krajów gdzie ceny usług operatora są w tak śmiesznych cenach.
      Anty-reklama: może sobie podrożeć, wtedy moje usługi też podrożeją jak wszystko na rynku i dalej ja będę wychodzić na to samo. Tak samo jak jest teraz po wprowadzeniu tych wszystkich socjali i 500+ dla (...) którzy nie chcą pracować (nie mylić z tymi co chcą a nie mogą).
      Ostatnio edytowany przez jahu; 05.01.2020, 23:57. Powód: Usunięcie zwrotu uznawanego za obraźliwe

Komentarz

bst01: nie zgodzę się tylko z jednym. Ja nie mam żadnego "darmofonu", jak to poetycko określiłeś. "Darmofon" to było kiedyś walkie-talkie. Pamiętasz takie coś (bez szperania w ściądze internetowej)? Krótkofalówka innymi słowy. Ona umożliwia rozmowy totalnie za darmo (no tylko koszt baterii), tyle że na małym terenie, wiadomo. A teraz za luksus porozumiewania się przez sieć operatora GSM z ludźmi z całego świata trzeba płacić coraz więcej. A ja nie używam za darmo telefonu bo 7 czy 8 zł za miesiąc to jest zdecydowanie powyżej zera zł. Dobrze, że internet ratuje sytuację i w nim nie ma ograniczeń w ramach abonamentu. A wolę płacić za internet niż telefon, nawet z internetem, bo ja zwyczajnie nie mam potrzeby z korzystania z internetu poza miejscem zamieszkania. Mapy offline wystarczą. Nie pokażą mi korków, ale to nie jest niezbędne.
        Tak jak pisałem, reklama pierze ludziom mózgi, wmawiając im, że potrzebują czegoś więcej, że muszą kupić coś nowego, lepszego, co jest oczywistą bzdurą! Można używać starych rzeczy, naprawiając je w razie awarii (bo nieraz się da) i nie dać się ogłupić przez te rzekome promocje.

Tak na marginesie wkurza mnie też na maksa fakt, że wielcy tego świata jak YouTube, Netflix, obracając miliardami dolarów mogą się wkupić w łaski takich gigantów komunikacyjnych czy medialnych i potem tworzy się takie debilizmy jak pilot do telewizora z oddzielnym przyciskiem włączającym taki, czy inny "wielki" serwis. A niech mi ktoś powie: dlaczego się nie promuje tak wspaniałego i bardziej wartościowego serwisu od YouTube jak Vimeo? Na Vimeo jest o wiele więcej wartościowych, artystycznych materiałów wideo, serwis ten rozwija się bardzo dynamicznie, ma olbrzymią bazę, jest mniej komercyjny, no ale niestety ma za mało pieniędzy, by się tak wypromować jak YouTube.

Komentarz

Adal1234: Tylko w jednym się zgadzam, że te 500+ dla (...) to jest błąd, ale to już inny temat.
          Natomiast ośmieszyłeś się, twierdząc, że jeśli wszystkie towary i usługi wokół podrożeją, to sam sobie podniesiesz cenę własnych usług. A co mają powiedzieć ludzie zatrudnieni na etacie w firmie państwowej, w której podwyżka rzędu 100 zł na kilka lat (tak! raz na kilka lat!) jest wielkim cudem?
          Niech zgadnę Twoją super wspaniałą ripostę: "niech tacy ludzie założą własne biznesy, miast brać łatwe i niskie państwowe pieniądze".
          Ostatnio edytowany przez jahu; 05.01.2020, 23:54. Powód: Usunięcie zwrotów powszechnie uznawanych za obraźliwe

Komentarz

Podwyżki, podwyżkami ale w pakiecie Solo M był pakiet roamingowy (100 minut, 50 sms i 500 MB ) a teraz go nie ma. Ktoś się nie bał i zaje... Coraz lepiej w Play się dzieje.

Komentarz

Ale to przypadkiem nie w solo l

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
                Ale to przypadkiem nie w solo l
                Z Solo L też zabrali ten pakiet. Teraz tylko Rodzina ma tą opcję.

Komentarz

Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
                  Podwyżki, podwyżkami ale w pakiecie Solo M był pakiet roamingowy (100 minut, 50 sms i 500 MB ) a teraz go nie ma. Ktoś się nie bał i zaje... Coraz lepiej w Play się dzieje.
                  Dlatego w play są najgorsze oferty w roaming, już pomarańcz ma bardzo atrakcyjne. Po za tym do dziś na stronie nie widać podwyższonych pakietów roaming internetu w abonament nadal leży 5.88gb zresztą w play to masakra z tym internetem w ue pakietem, za 100zł 5,88gb śmiech na sali.

Wracając do tematu no w czym tu się jarać negatywnie? że tak ujmę, 99,99% ma pakiet i tak wykupiony, to dotyczy osób co nie maja pakietów i tyle w temacie, totalnie bankrutem zostaniecie, lepiej po narzekajcie na rząd jakie nam podwyższki wciska od 1zł na 1 produkcie a ty stękasz o 1grosz?? śmiech na sali buahahah
                  Ostatnio edytowany przez Scan; 06.01.2020, 19:58.

Komentarz

Nie wiem czy ktoś pisał, ale teraz wszyscy zbierają kase na 5G, więc to jeden z głównych powodów podwyżek u operatorów
                    Ostatnio edytowany przez marcin19883; 09.01.2020, 14:34.

Komentarz

Ja z Play do plush zwialem dawno. Za kartę place po 20 PLN. Roaming mam 3,18 bez dopłat.

Komentarz

A ja napiszę tylko tyle.
                        Mam umowę w RedBull płacę 199zł podstawy abonamentu plus dodatkowe koszta jak roaming i poł, międzynarodowe, powinienem do marca 2021 a za chwile będę w kraju i idę wypowiedzieć. Zgodnie z ich mailem nie zapłacę kary. Podnieśli mi cennik w górę.
                        To jest numer który bardzo często wykorzystuję do połączeń za granicę oraz do roamingu.
                        Sorki ale przez rok nie bedę przepłacał. Play taki trochę strzał w kolano

Komentarz

Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
                          Widocznie mniej naiwny niż Ty. Mam abonamenty od wielu lat i nigdy nie dzwoniono do mnie z garnków/kredytów/windykacji, ba nigdy nawet nie było zapytania na mój temat bez mojej wiedzy bo mam alerty w BIKach i sprawdzam to regularnie.
                          Chwilówki można bez BIK...

Komentarz

Tak się zastanawiam czy podwyżki w ofertach karcianych nie są spowodowane także tym:
                            https://whatnext.pl/play-koniec-doplat-w-roamingu/

Komentarz

Zamieszczone przez suzik Zobacz posta
                              Tak się zastanawiam czy podwyżki w ofertach karcianych nie są spowodowane także tym:
                              https://whatnext.pl/play-koniec-doplat-w-roamingu/
                              Od początku jak to wprowadzone, wiadomo było, że to się skończy podwyżkami w takich krajach jak Polska.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Od połowy sierpnia znowu podwyżki cen w Play.
                                Równo po pół roku.
                                Mało im było podwyżek w lutym

Wzrośnie cena minut/sms/MMS

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X