Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drastyczne podwyżki w cennikach ofert na kartę w Play i RedBull Mobile od 15 lutego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Szybciej usuną stare i wprowadzą droższe nowe. Przecież każdy operator powtarza że tanio to już było.
    Ja jestem ogólnie za, za jakość i ilość komponentów trzeba płacić tak jak w każdej branży. Jeżeli w zamian dostanę duży pakiet internetu + dodatki jakieś to mogę płacić więcej.

Komentarz

Zmiany dotyczą też internetowych ofert na kartę, jednak nigdzie nie znalazłem szczegółów co się zmieni.

Wiadomo coś w tym temacie?

Komentarz

Zamieszczone przez Rafał2016 Zobacz posta
        Zmiany dotyczą też internetowych ofert na kartę, jednak nigdzie nie znalazłem szczegółów co się zmieni.

Wiadomo coś w tym temacie?
        GDZIE to wyczytaleś, pokaz strone..

Komentarz

Wejdą one w życie 15 lutego 2020 roku i będą dotyczyć głosowych i internetowych ofert na kartę, świadczonych pod markami Play i Red Bull Mobile.
          https://www.telepolis.pl/wiadomosci/...tego-2020-roku

Komentarz

Ale drastyczne [emoji57]

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Czekam na te drastyczne podwyżki, bo na razie nie ma ciekawych ofert internetu w taryfach głosowych.

Komentarz

NO...ale jest... "- Dzięki nowym cenom będziemy mogli przygotować dla Ciebie jeszcze lepsze usługi i promocje." i jakość sie polepszy kosztem podwyżki?!

Komentarz

To papka "fachowców", gdyby każda podwyżka oznaczała polepszenie usług to byłby raj na ziemi
                  Może wprowadzą możliwość wykupywania 100GB według potrzeb, z ważnością np. rok.
                  Ostatnio edytowany przez Rafał2016; 02.01.2020, 11:31.

Komentarz

Dopóki nie wzrosną znacznie ceny pakietów to jeszcze będę korzystał z tej sieci. Obawiam się że jest to kwestia czasu.
                    Podwyżka o 1 gr za minute rozmowy nie jest drastyczna ale ja spodziewałem się ruchu w drugą stronę. 3 zł za 10 minut rozmowy to przy dzisiejszych standardach łącznosci jest niepoważne, podobnie jak wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej za.. 19 gr.
                    Ten nowy cennik ma wyrażnie zniechęcać a może odstraszać od korzystania bezpakietowego. Póki co mam OdNowę, to była naprawdę dobra propozycja. Na razie 15 gr/min do obcej sieci i 5 gr za sms, ciekawe jak długo. Pakiety internetowe koszmarnie drogie, 4 zł/ GB.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                      Pakiety internetowe koszmarnie drogie, 4 zł/ GB.
                      To by była obniżka

Komentarz

Mam pytanie jak Play informuje pojedynczych klientów o tych zmianach ?

Komentarz

Zamieszczone przez cytat
                          To by była obniżka
                          Mam pytanie: w jaki sposób ? Ta cena jest od początku, w zaokrągleniu bo grosz mi nic nie da. 6 GB za 25 zł, 2 GB za 9 zł.

Komentarz

Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
                            w jaki sposób ?
                            4 zł/ GB

Komentarz

Zamieszczone przez m@rtin Zobacz posta
                              Większość ma aktywne pakiety bez limitu, dlatego nie zwrócą na to uwagi... Ceny we wszystkich sieciach są podobne.
                              Nie we wszystkich sieciach bo np w a2mobile to 10gr za minute i SMS
                              Ostatnio edytowany przez LILILO; 02.01.2020, 19:51.

Komentarz

up: i dlatego przeniosłem jeden numer do ich sieci To jest bardziej poważne traktowanie klienta chociaż u nich też są podwyżki.
                                Ponieważ w Play drożej warto rozejrzeć się u wirtualnych, jeden z nich na V..n współpracujący z Play ma np. pakiet za 9 zł a w nim: 300 minut, 300 sms i 1 GB netu. 3 grosze/ min nie licząc reszty.

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X