Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Play na Kartę Rok Ważności Konta jaki koszt rozmów do sieci Play ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pre-Paid Play na Kartę Rok Ważności Konta jaki koszt rozmów do sieci Play ?

Witam jak bym zmienił ofertę na Play na Kartę Rok Ważności Konta to jakie koszty będę ponosił wykonując połączenia telefoniczne na numery w sieci PLAY ?

Czy to będzie 0,29 zł ? Nie ma w tej ofercie darmowym rozmów w sieci PLAY ?

Zamieszczone przez Bogdan Zięba Zobacz posta
    Witam jak bym zmienił ofertę na Play na Kartę Rok Ważności Konta to jakie koszty będę ponosił wykonując połączenia telefoniczne na numery w sieci PLAY ?

Nie niema, jeżeli to mają być głównie połaczenia do play to włącz pakiet odNOWA, a dodatkowo mozesz za 15zł, właczyć bez terminowo rozmowy do wszystkich=100 minut.
    Ostatnio edytowany przez jerzy.zach; 02.10.2019, 11:27.

Komentarz

Mnie chodzi głównie o to, aby nie trzeba było często doładowywać konta, a były te rozmowy do sieci PLAY.

Komentarz

Mnie chodzi głównie o to, aby nie trzeba było często doładowywać konta, a były te rozmowy do sieci PLAY.
        Pakiet odNOWA jest wprost dla ciebie, bez limitu w play i wystarczy raz doładować jakąś kasą.

Komentarz

Nie ma. W RWK możesz co najwyżej wykupić "Stan darmowy", kosztujący 10 zł/m (ewentualne 100 minut do Play za 5 zł.). Inaczej bulisz standardowe 0.29 zł.

Komentarz

Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
            Pakiet odNOWA jest wprost dla ciebie, bez limitu w play i wystarczy raz doładować jakąś kasą.
            Jedynie co to miesięcznie mogą mi ściągać po 2 zł, jak nie będzie żadnej aktywności prawda ?

Komentarz

A ściślej: nie będzie żadnej "płatnej aktywności". Czyli np. połączeń do Play przy włączonym "stanie darmowym".

Komentarz

Usystematyzujmy, czyli jak przejdę z oferty Play na Kartę na ofertę Play od Nowa to zachowam zgromadzone na koncie saldo? Nie będę go musiał wykorzystać w jakimś określonym czasie ?

Komentarz

Złotówki na koncie zachowasz. Generalnie główną zaletę Odnowy stanowi właśnie jej "bezterminowość" - wszystkie wykupione pakiety nie mają terminu ważnosci. Podobnie "darmowe minuty i SMS-y do Play" - aktywujesz tylko raz (za darmo) i masz spokój. Chyba że z braku "płatnej aktywności" zeżre ci w końcu wszystkie złotówki na koncie i wtedy po jakimś czasie kartę dezaktywują. Ale to raczej teoria.
                  Ostatnio edytowany przez temasz; 02.10.2019, 12:31.

Komentarz

Usystematyzujmy, czyli jak przejdę z oferty Play na Kartę na ofertę Play od Nowa to zachowam zgromadzone na koncie saldo? Nie będę go musiał wykorzystać w jakimś określonym czasie ?
                    Chyba raz na 3 miesiące musi z tego numeru zadzwonic, bo pobierze 2 zł

Komentarz

Generalnie rzecz biorąc odNowa to oferta *********. Po mojemu.

- - - Updated - - -

Jedwabista

Komentarz

To nie jest taryfa bezobsługowa, trzeba pamiętać o terminach i wykonywać płatną aktywność. Musi to być raz w miesiącu (cyklu), inaczej znika 2 zł. W regulaminie jest podane: 12 miesięcy bez płatnej aktywności - dezaktywacja konta i kasacja niewykorzystanych środków.

Jeśli w danym cyklu rozliczeniowym nie zostanie wykonana płatna aktywność, a na koncie jest 0 zł, Stan Darmowy zostanie wyłączony. Poza tym rozliczanie internetu 1 gr/500 kB, bez lejka.

Komentarz

Ja mam OdNowa na zapasowej karcie i korzystam przy stanie 0 zł na koncie zaleta jest taka że nic mi nie zabiorą bo nie mają z czego a faktury z obciążeniem też nie przyślą (prepaid).
                          Mam wykupione 3 podstawowe pakiety ważne bezterminowo i czasem z nich korzystam w modemie albo na tablecie. W ten sposób mam przez rok ważną kartę z pakietami do dowolnego używania. I jest w porzo Dopóki ta taryfa będzie w Play to zamierzam ją utrzymywać, żeby tylko nie zepsuli tak jak PiNkę.
                          Ostatnio edytowany przez bst01; 12.10.2019, 09:32.

Komentarz

Kiedy priorytetem jest Stan Darmowy (jak w przypadku autora) należy uważać, żeby go nie wyłączyli, bo ponowne włączenie możliwe dopiero po doładowaniu minimum 5 zł.

A stanie się to po tym jak w miesiącu (cyklu) nie nastąpiła płatna aktywność przy saldzie 0zł więc trzeba pamiętać, kontrolować.
                            Ostatnio edytowany przez Dorotea; 12.10.2019, 09:40.

Komentarz

No ja też ją mam na wszystkich kartach :P
                              Ze względu na te pakiety długo ważne,sd,brak ograniczeń szybkości jak w rok ważności konta

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X