Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doładowania Play na Kartę

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Doładowania Play na Kartę

Dla użytkowników Play na Kartę przygotowano kilka sposobów wygodnego doładowania konta:

Przez Internet >>LINK<<
    Możesz szybko, łatwo i bezpiecznie doładować konto przez Internet, posiadając rachunek bankowy (ROR) lub Kartę Płatniczą (przystosowaną do płatności internetowych) lub Kartę Kredytową.

Przez klasyczną Kartę Zdrapkę
    Karty zdrapki dostępne są wszędzie: w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach i w wielu innych punktach na terenie całej Polski.
    Nominały "Zdrapek" to: 5zł, 10zł, 30zł, 50zł.
    wybierz na klawiaturze *100* wpisz 14-cyfrowy kod znajdujący się pod zdrapką i naciśnij #

Przez Telefon (za pomocą mobilnej strony doładowań)
    Teraz możesz doładować się kiedy tylko zechcesz, gdziekolwiek jesteś! Na plaży, w górach, w pubie czy pociągu! Wystarczy telefon z dostępem do transmisji danych oraz konto bankowe lub karta płatnicza. To takie proste!
    Wejdź w swoim telefonie na stronę: http://www.e-doladowaniaplay.pl
    Postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Przez Terminale Płatnicze
    Doładowania elektroniczne dostępne są w wielu punktach sprzedaży, a doładowanie realizowane jest natychmiast.
    Poinformuj sprzedawcę dla jakiej sieci potrzebujesz zasilenia i kwotę zasilenia.

Przez Facebook pod adresem Facebook
    W której użytkownik za bycie użytkownikiem Facebooka i Fanem sieci Play (opcji Lubię To) otrzymuje ekstra bonus:
    Ofery Lubię To - 30% Regulamin
    Oferty Play Fresh - 10% Regulamin
    Oferty Red Bull Mobile na Kartę - 10% Regulamin
    Płatność za doładowanie realizowane za pomocą przelewów błyskawicznych lub Karty Kredytowej

Przez Bliską Osobę
    Jeśli chcesz doładować konto i bliska Ci osoba posiada abonament w Play, ta możliwość została stworzona właśnie dla Ciebie.
    Użytkownik może zlecić zasilenie przez Play24 lub Wybrać na telefonie numer *111# i przejść do sekcji usług lub wpisać kod *111*15*1# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Zostanie poproszony o podanie numeru, który chce zasilić i kwoty doładowania.

"Koła Ratunkowe"

Prośba o doładowanie
    Jeśli zabrakło Ci środków na koncie a znasz kogoś kto ma abonament w Play poproś o doładowanie. Wybierz bezpłatny kod *122# i zatwierdź zieloną słuchawką. Dowiedz się więcej.

Zadzwoń do mnie
    Jeśli nie masz środków na koncie, poproś o kontakt. Wybierz bezpłatny kod *120*numer telefonu # i zatwierdź zieloną słuchawką lub wybierz w książce pozycję "Zadzwoń do?". Dowiedz się więcej

Dzwoniłem do Ciebie
    Jeśli chcesz się do kogoś dodzwonić, a nie masz środków na koncie, wyślemy w Twoim imieniu prośbę o kontakt.
    Ostatnio edytowany przez xaviero; 21.06.2012, 11:30.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dodaj doładowanie przez Facebooka z bonusem

Komentarz

Jeszcze jest mpay, kodem USSD i upaid, SMS-em lub przez Internet.

Komentarz

A mam pytanie czy zna ktoś kod (o ile takowy istnieje) na doladowanie komuś konta przez sms? Moja kumpela jest za granica i kozysta z playa ale niestety jak kupie karte zdrapke niemam jej jak doladowac wiec musze kupowac w punkcie playa i podawac odrazu jej nr. Chodzi mi o platnosc gotowka nie elektroniczne doladowania w sieci lub przez bank lub bankomat. Z gory dziekuje za pomoc

Komentarz

Mogę zapytać jaki masz problem z doładowaniem przez Internet?

Komentarz

przecież możesz kupić zdrapkę i wysłać jej SMS z kodem. *100*kod_doładowujący# działają za granicą.

Komentarz

Zamieszczone przez mkkot Zobacz posta
              Jeszcze jest mpay, kodem USSD i upaid, SMS-em lub przez Internet.
              Mpay i Upaid - opcja dodatkowa - wymieniłem podstawowy wymieniony przez Play kanał doładowujący
              USSD - za pomocą zdrapki, wymienione zostało też (*100* wpisz 14-cyfrowy kod znajdujący się pod zdrapką i naciśnij #)
              Przez Internet - wymieniony przecież i to w trzech formach

Komentarz

Zamieszczone przez Piotrek Zobacz posta
                przecież możesz kupić zdrapkę i wysłać jej SMS z kodem. *100*kod_doładowujący# działają za granicą.
                Właśnie że ten sposób nie działa a przynajmniej w Niemczech gdzie przebywa 7mies w roku nie dziala.

Komentarz

MariuszW czytaj ze zrozumieniem wiem o co pytalam. Chodzi mi o tresc smsa (jesli wogole play ma taka usluge) gdzie wpisujesz nr tel do doladowania i kod ze zdrapki. A doladowanie przez *100 nie dziala za granica ( przynajmniej w Niemczech w innych krajach nie sprawdzane bo nie bylo takowej potrzeby)

Komentarz

Zamieszczone przez Agness Zobacz posta
                    Właśnie że ten sposób nie działa a przynajmniej w Niemczech gdzie przebywa 7mies w roku nie dziala.
                    Nie działa w żadnej z sieci roamingowych? Ciekawe, ciekawe...
                    A zgłaszałaś (twoja koleżanka) ten problem w Play?

Komentarz

Jak wroci do Polski to zgłosi. A da sie wogole z Niemiec zadzwonic do BOK? Pewneie tak ale oplata chyba nie 1zl za polaczenie??

Komentarz

Telefon do BOK z zagranicy oraz innych sieci komórkowych i stacjonarnych : +48 790 500 500

Komentarz

Opłata z telefonu Play taka sama jak minuta roamingowa 1,70zł/per min, z niemieckich sieci na pewno wyjdzie taniej

Komentarz

Po zalogowaniu na Play24 widoczny jest nr konta bankowego:

Rozumiem, że jak wyślę na nie pieniądze, to moje konto w Play zostanie zasilone? Ile czasu będę czekał na doładowanie?
                            Ostatnio edytowany przez vhf; 30.07.2012, 10:39.

Komentarz

@vhf - nie ma możliwości opłacania Prepaid bezpośrednio na konto bankowe PLAY PREPAID.
                              Moje pytanie do Ciebie - czy przypadkiem ten numer nie był wcześniej numerem Abonamentowym?
                              Bo istnieje również możliwość, że posiadasz zarejestrowany PrePaid - posiadasz inną usługę Abonamentową - a pokazywany jest ogólny numer konta bankowego dla tzw konta.
                              Ja tak mam z numerem który był Abonamentowym PLAY OnLine - i przeszedł teraz na PrePaid Play OnLine na Kartę - tam mam widoczny numer rachunku bankowego ale dla mojego konta na który mam Abo na innym numerze.

Komentarz

o nas
                              Forum Sieci Play
                              Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                              Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                              Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                              Dołącz do Nas
                              Pracuję...
                              X