Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doładowania Play na Kartę

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nie ma takiej możliwość przykro mi.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Po doładowaniu w ofercie Lubię to! za 25zł poprzez doładowanie PayU przedłużyło mi ważność konta o 10 dni i uzyskałem 100MB na przesył danych, co nie zgadza się z tabelką zamieszczoną na stronie. http://www.play.pl/pomoc/karta/dolad...onta-i-bonusy/

Zadzwonić do biura obsługi klienta nie mogę, bo ważność konta mi przepadła.

Jak rozwiązać mam ten problem? Zgłaszałem reklamację na waszej stronie, lecz dostałem odpowiedź od PayU, że oni za to nie odpowiadają.
      Ostatnio edytowany przez Kermi; 19.02.2014, 14:10. Powód: dodanie akapitu

Komentarz

Zgłoś to na Play24.

Komentarz

Czemu wykupując internet 100MB pobrało mi pieniądze jeśli miałem wykupiony pakiet.

Komentarz

Każdorazowa aktywacja pakietów dodatkowych wiąże się z pobraniem opłaty z konta głównego ofert na kartę.
            Pakiety zazwyczaj sumują się, dlatego można mieć kilka pakietów o rożnych nominałach (starsze i nowe pakiety) oraz mozna mieć kilka pakietów o tych samych wartościach (nowe pakiety)
            Ostatnio edytowany przez xaviero; 27.08.2014, 17:00.

Komentarz

A jaki jest kod jeśli wykupiłem pakiet ,żebym sprawdził ile mi zostało MB,żadnego smsa nie dostałem że mam koniec intenetu tylko sciągneło kase i heja.

Komentarz

Jeżeli aktywowany był Pakiet cykliczny, sprawdzisz to na Play24 lub *108# lub *107# w zależności od usługi
                Ostatnio edytowany przez xaviero; 27.08.2014, 20:44.

Komentarz

A powiedz mi jeszcze,czy doładowując konto za 50zł mam tylko pakiet 2tys. smsów czy dostaję może promocyjne MB

Komentarz

Proszę o informację o posiadanej taryfie

Komentarz

Warto jeszcze pamiętać o tym, że jeśli komuś niekoniecznie zależy na bonusach, to można doładowywać się poprzez zakup kodów na Allegro.

Za doładowanie 50 zł zapłacimy ok 42 zł, co daje spore oszczędności - i co najważniejsze, w postaci normalnych środków, nie promocyjnych.

Oczywiście zawsze trzeba spojrzeć na ilość komentarzy i warunki. Standardem jest automatyczne wysyłanie kodów w kilka minut po dokonaniu płatności przez PayU.

Komentarz

Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci

Jest jakaś taryfa która da mi internet i smsy przy doładowaniu ?

Komentarz

Albo internet (Play na Kartę Lubię To) albo SMSy - ta, którą posiadasz.

To i to razem się nie da.

Komentarz

Szkoda,a wiesz jak wygląda sprawa że mając wykupiony internet wydzwoniłem wszystkie złotówki na telefonie ,i w tym przypadku co z netem,przepada ? Nieważne ile bym go wykorzystał ?

Komentarz

Nie rozumiem? Jeśli zużyłeś złotówki, i na koncie jest 0 zł, ale jest ono wciąż ważne na połączenia wychodzące i masz megabajty transferu, to możesz się łączyć z netem.

Natomiast choćbyś miał milion terabajtów i miliard zł, ale minie ważność konta na połączenia wychodzące, to dopóki nie doładujesz, to nie będziesz mógł korzystać.
                              Ostatnio edytowany przez sdd; 29.08.2014, 17:45.

Komentarz

Moje pytanie mogłoby się wydać głupie ale nie bez powodu takie zadałem,ponieważ wcześniej wykupiłem internet a potem przeglądając historie połączeń na play24 wyszło że mnie skasowało 11zł, chyba nie ma znaczenia że korzystałem nocą ?

Komentarz

o nas
                                Forum Sieci Play
                                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                                Dołącz do Nas
                                Pracuję...
                                X