Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mix wypowiedzenie umowy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MIX mix wypowiedzenie umowy

Hej

Mam mix w play jeszcze na 18 doładowań ( 18 pozostało )
    chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wypowiedzenie umowy mix .
    wiem że jest możliwa jakaś kara umowna ,ktoś wie jaka to kwota jak jeszcze pozostało mi 18 doładowań po 50 zł .
    Albo jak się oblicza kwotę kary w takim przypadku .

Sprawdź na umowie kwotę ulgi za usługi i ewentualnie telefon. Zsumuj to, a wynik podziel przez ilość miesięcy umowy, np 24 czy 36. Wynik pomnóż przez 18 i to będzie wysokość kary.

Komentarz

W MIX o ile dobrze pamiętam trzeba doładować kwotą która została z okresu umownego czyli w Twoim przypadku 18x50
      >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Tak , to wiem ale w przypadku zakończenia wcześniej umowy (gdy nie chce się już korzystać z numeru z jakiegoś powodu ) po opłaceniu kary umownej taniej to wyjdzie niż doładowac tyle doładowań co została liczba miesięcy do końca umowy .

Komentarz

Zapytaj na infolinii Play człowieku po co zadawać takie pytania na forum gdzie nikt nie ma od ręki wglądu w Twoje dane i umowę?

Komentarz

Czy ty myślisz że nie dzwoniłem na infolinie ? byłem nawet w salonie i wszędzie każdy co innego mówi ! dlatego zapytałem tu

Komentarz

A możesz przytoczyć co Ci mówili na infolinii?
              >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Hej , szczerze mówiąc zapomniałem tak słowo w słowo to co mówili mi w salonie , byłem tam jakieś dwa miesiące temu ...( było to coś na spławienia mnie ) natomiast dziś byłem i trafiłem z tego co widzę na osobę kompetentną i znającą się na sprawie i śmiało wytłumaczył mi co i jak .Wypowiedziałem umowę i Miły Pan wytłumaczył ile zapłacę za wypowiedzenie umowy.
                PS czasacz dzięki za pokazanie obliczenia .

Komentarz

o nas
                Forum Sieci Play
                Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                Dołącz do Nas
                Pracuję...
                X