Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mix przejście na kartę.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MIX Mix przejście na kartę.

Witam,

W dniu dzisiejszym wykonałem ostatnie doładowanie wymagane, umowa w MIX jest ważna do 29.04.2019 czy jeśli wykonałem daną ilośc doładowania przed czasem mogę przejść na ofertę na kartę ? Jeśli tak to jak mam tego dokonać ?

Pozdrawiam

Tak możesz, należy złożyć wypowiedzenie umowy z dyspozycją migracji do oferty na kartę. Możesz to zrobić w salonie lub listownie na adres korespondencyjny P4 https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html

Jeśli zdecydujesz się na list, to musisz umieścić swoje dane, numer którego dotyczy wypowiedzenie, PESEL i hasło abonenckie.

Komentarz

Witam ja też bym chciał przejść z mix na kartę czy to jest odrau czy jakiś okres się czeka

Komentarz

@karol2505 prawdopodobnie okres wypowiedzenia trzeba będzie przeczekać czyli 30 dni licząc od nowego okresu rozliczeniowego.
        >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

A nie jest tak jak w plis jakiś kod na przejście od zaraz

Komentarz

@karol2505 umowa musi zostać wypowiedziana.
            >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Komentarz

Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
              @karol2505 umowa musi zostać wypowiedziana.
              a czy po przejściu z MIX na kartę traci się pozostałe GB i minuty? Czy przechodzą do oferty na kartę? Ew. co się dzieję jeśli umowa mix nie zostanie wypowiedziana?

Komentarz

Wszystko przepada przy takiej zmianie.
                Jeśli nie wypowiesz umowy musisz pilnować by doładować nim minie okres na połączenia przychodzące. Ładując kwotą z umowy dalej będą przyznawać pakiety.

Komentarz

Czyli umowa w mix pozostaje w mocy nawet po wyczerpaniu doładowań na ile została podpisana? i trzeba ją wypowiedzieć ? to nie ma sensu skoro doładowania zostały spełnione umowa powinna być zakończona .

Komentarz

o nas
                  Forum Sieci Play
                  Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                  Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                  Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                  Dołącz do Nas
                  Pracuję...
                  X