Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mixtura 69 na 24 doladowania

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mixtura 69 na 24 doladowania

Mam pytanie ile kosztuje aktywacja w mixie w salonie bo w sklepie internetowym chyba 0zl? I drugie pytanie czy jak juz posiada sie jedna aktywacje tez mix (pozostalo 3 doladowanie ale to niema zwiazku bo chce nowa aktywacje) to mam brac zaswiadczenie z pracy czy jest to juz zbedne?

Witaj @Agness,
    przy migracji z Play karty (dowolnego prepaida) do Play Mixtura aktywacja wynosi 0zł, przy nowym numerze bądź przy przeniesieniu numeru z innej sieci aktywacja wynosi 29zł i jest pobierana w salonie.

Jeżeli masz już na siebie jednego mixa to na kolejny wystarczy tylko dowód osobisty

Komentarz

Dzieki za szybkie info. Czyli np moge kupic startowke za 5zl zarejestrowac i przeniesc do mixa w salonie wtedy nie place oplaty aktywacyjnej 29zl tak?

Komentarz

W teorii numer powinien być aktywny co najmniej 3 miesiące żeby skorzystać z tej promocji ale w praktyce wystarczy kupić starter za 5zł i zmigrować go do Mixtury (promocja: Play MIXtura dla Migrujacych), aktywacja będzie wynosiła 0zł i dodatkowo dostaniesz pakiet SMSów do wszystkich sieci za darmo na cały okres trwania umowy.

Opłaca się
        Ostatnio edytowany przez lucky; 29.01.2013, 11:09.

Komentarz

Super. Przepraszam za to ze tak rozdzielilam pytania ale teraz przyszlo mi do glowy dopiero. Mam starter aktywny ok 1mies i mam na nim ok 30zl czy musze je wczesniej wykorzystac czy by przeszly zlotowki?

Komentarz

Spoko

Nie powinno być problemu z migracją i skorzystaniem z tej promocji mimo że numer jest aktywny 1m-c.

Jeżeli chodzi o główne środki które masz teraz w ofercie na kartę to zostaną one przeniesione na MIXa jako środki promocyjne (do wykorzystania na połączenia, SMSy i MMSy) z ważnością 30dni od chwili migracji. Ewentualne środki promocyjne które są aktualnie dostępne - przepadną. Wszelkie pakiety które posiadasz zostaną dezaktywowane.

Jeżeli masz konto na Play24 to przed wizytą w salonie spisz sobie kod PUK, jest on wymagany by zmigrować numer.
            Ostatnio edytowany przez lucky; 29.01.2013, 11:09.

Komentarz

lucky wiesz coś o Mixtura bez telefonu na stronie Play widnieje regulamin (12), ale nie można go odczytać.

http://www.play.pl/resources/pdf/201...l_28012013.pdf

http://www.play.pl/obsluga-klienta/d...-promocji/#mix

Komentarz

Cześć @alien202,

istnieje możliwość podpisania MIXa bez telefonu na 12m-cy (12 doładowań) ale póki co nic dodatkowo to nie daje - promocja wyglada jak z telefonem tylko że bez (hehehehe).
                Taki mix został wprowadzony do Play tylko po to by spełnić warunki nowego prawa telekomunikacyjnego (każda umowa na 12m-cy itp.)

Miejmy nadzieję że Play to zmieni i da np dodatkowe środki promocyjne za każde doładowanie, darmowe pakiety itd.

Regulamin mogę Ci podesłać jak chcesz.

Komentarz

Jasne podeślij A dla przedłużających bez telefonu zostało jak było??

Komentarz

Dla przedłużających jest mix na 24 i 50 doładowań
                    Daj maila na PW.
                    Ostatnio edytowany przez lucky; 29.01.2013, 11:29.

Komentarz

Wysłane. A chodzi mi o MIX dla przedłużających bez telefonu? Było na 20 doładowań

Komentarz

Bez tel jest na 12mc (nowa oferta), kiedyś było na 20 ale już prawdopodobnie ni ma tej opcji (muszę sprawdzić).

Z telem jest na 24 i na 50

Komentarz

Aha dzięki za info.

Komentarz

Chyba przedłużyć można bez telefonu na 20 doładowań - sprawdzałem.

Komentarz

o nas
                            Forum Sieci Play
                            Kontakt z Biurem Obsługi Klienta PLAY
                            Infolinia Klienta Indywidualnego *500 lub 790 500 500
                            Infolinia Klienta Biznesowego *600 lub 790 600 600
                            Dołącz do Nas
                            Pracuję...
                            X